Prototip Starshipa prvi puta sigurno sletio na tlo

poruka: 11
|
čitano: 4.097
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prototip Starshipa prvi puta sigurno sletio na tlo".
5 godina
protjeran
offline
Prototip Starshipa prvi puta sigurno sletio na tlo

Eto vam ga na. A svi ste se sprdali sa SpejSeksom. 

Pis on ju :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Prototip Starshipa prvi puta sigurno sletio na tlo

prve ribe se u vodu bacaju. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Prototip Starshipa prvi puta sigurno sletio na tlo

I svi ignoriraju činjenicu da se stvar zapalila nakon slijetanja?

Moj PC  
1 3 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Prototip Starshipa prvi puta sigurno sletio na
Uzmi u obzir cinjenicu da je raketa u pitanju koja radi na principu pozara. To ko da ti se jugic malo dimi poslje relija u vinogradu.
5 godina
offline
Prototip Starshipa prvi puta sigurno sletio na tlo

Srećom, nisu svi kao naši političari, koji se ne razumiju u svemir.

 

 

 

 

 

Live long and prosper.
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Prototip Starshipa prvi puta sigurno sletio na
DuxCro kaže...

I svi ignoriraju činjenicu da se stvar zapalila nakon slijetanja?

Očito nije bilo ništa strašno kad se nije dogodila eksplozija. SpaceX sigurno već istražuju što se dogodilo tako da spriječe da se to dogodi ubuduće.

Nemojte se hvatat za takve sitnice. Raketa je po prvi put uspješno sletjela. Na način na koji nitko do sada nije. To je ogromni uspjeh kojeg ne treba umanjiti zbog nekog manjeg požara. Onda se možemo hvatat  i toga da je raketa malo skliznula po betonu kad se spustila, ili to da se spustila preblizu ruba betona, ili to da se nešto dogodilo sa trećim motorom prije spuštanja, i tako možemo do sutra nabrajat.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Prototip Starshipa prvi puta sigurno sletio na

Nisam siguran dal je treći motor zakazal. Ako se ne varam slijetanje starshipa se (u ovoj fazi razvoja i testiranja) obavlja na 2 motora dok je treći rezerva.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Prototip Starshipa prvi puta sigurno sletio na
SHODAN kaže...

Nisam siguran dal je treći motor zakazal. Ako se ne varam slijetanje starshipa se (u ovoj fazi razvoja i testiranja) obavlja na 2 motora dok je treći rezerva.

 Da, još nije to jasno. Bilo je rečeno da će se sva tri upaliti pa onda ugasiti treći ako su dva u redu. Čudno je što dva koja su se upalila nisu najbolja kombinacija motora. A treći, koliko se vidi iz isprekidanog videa se nije niti pokušao upaliti, jer se pomaknuo u stranu kod su se druga dva palila.

14 godina
offline
Prototip Starshipa prvi puta sigurno sletio na tlo

Možda i nije sve savršeno ispalo - je li se trebao uključiti i treći motor ili ne, mali požar po slijetanju, ali rezultat je konačno dobar, što je odlično za daljnji razvoj Starshipa. Po svemu sudeći, na kraju će Starship i biti ono za što je zamišljen i napravljen - čovjekov stroj za osvajanje i kolonizaciju Mjeseca i Marsa a možda i više od toga. Samo naprijed, SpaceX.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prototip Starshipa prvi puta sigurno sletio na
učo kaže...

Možda i nije sve savršeno ispalo - je li se trebao uključiti i treći motor ili ne, mali požar po slijetanju, ali rezultat je konačno dobar, što je odlično za daljnji razvoj Starshipa. Po svemu sudeći, na kraju će Starship i biti ono za što je zamišljen i napravljen - čovjekov stroj za osvajanje i kolonizaciju Mjeseca i Marsa a možda i više od toga. Samo naprijed, SpaceX.

 
Znaci, profil leta (test) je bio takav da ce se koristiti samo dva motora za sletanje. Treci se nije trebao paliti niti je to neka greska i slicno.

5 godina
protjeran
offline
Re: Prototip Starshipa prvi puta sigurno sletio na
Dazzling!
Pis on ju :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice