Propada Facebookov pokušaj lansiranja kriptovalute

poruka: 6
|
čitano: 5.138
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Propada Facebookov pokušaj lansiranja kriptovalute".
11 godina
offline
Propada Facebookov pokušaj lansiranja kriptovalute

Nekad je postojao umjetnik prije znan kao Prince, a sad postoji kompanija prije znana kao Facebook.

42
 
4 0 hvala 0
3 godine
offline
Propada Facebookov pokušaj lansiranja kriptovalute

Vjerovatno su shvatili da mogu jednostavno prihvatiti Bitcoin, umjesto da izmišljaju toplu vodu i natežu se s regulatorima

Ruhe im Puff
 
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Propada Facebookov pokušaj lansiranja kriptovalute

Oh no... Aniway... 

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Propada Facebookov pokušaj lansiranja kriptova
BroccDaRock kaže...

Vjerovatno su shvatili da mogu jednostavno prihvatiti Bitcoin, umjesto da izmišljaju toplu vodu i natežu se s regulatorima

 Ne, nego je zapravo ovaj Facebookov stablecoina bio predobar, imao dosta dobre partnere, ali bi jako ugrozio USD (te konstantno podcijenio u kampanji) sto se FEDu nije svidjelo.

 Prodat ce IP za 200 milijuna dolara jednoj banci i to je to.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.1.2022 2:59 (Mitch).
16 godina
offline
Re: Propada Facebookov pokušaj lansiranja kriptova

Mene zanima zašto bi netko dao 200 milijuna dolara za takav propali projekt. Što će s time?

King in the castle, king in the castle ...
15 godina
offline
Re: Propada Facebookov pokušaj lansiranja kriptova
tjodalv kaže...

Mene zanima zašto bi netko dao 200 milijuna dolara za takav propali projekt. Što će s time?

 Koliko sam cuo, jako je dobro napisan i da se gradit na njemu posteno....mozda nije ETH, USDC ili USDT...ali ako mozes kupit citav tech takvog projekta, koliko bi platio za to? Sad smo saznali

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice