Pronašli smo neke od najboljih fotografija velike

poruka: 14
|
čitano: 4.103
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pronašli smo neke od najboljih fotografija velike ".
15 godina
offline
Pronašli smo neke od najboljih fotografija velike

Ajar će mojim unucima pričati kako je bilo to 2020. Šjor Ajar, ostavit ću i rakije za tebe u podrumu do 2080. Čisto da priča ide bez zamuckivanja. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Pronašli smo neke od najboljih fotografija vel
Ne prvi pogled se vidi da su ravni.
morrisoN
 
7 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Pronašli smo neke od najboljih fotografija velike

Moja nije ni blizu, ali, s obzirom na vlagu u zraku i činjenicu da je fotkano kroz jeftini kineski teleobjektiv, ostao sam ugodno iznenađen da se uopće nazire oblik prstena oko Saturna...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
26 0 hvala 4
15 godina
offline
Re: Pronašli smo neke od najboljih fotografija vel
fredii kaže...

Ajar će mojim unucima pričati kako je bilo to 2020. Šjor Ajar, ostavit ću i rakije za tebe u podrumu do 2080. Čisto da priča ide bez zamuckivanja. 

 a gle, potrebna su mi samo tri (četiri?) sastojka: vedro nebo, dobra "infrastruktura" (promatralo i snimalo) i interes. nažalost, sva su tri zatajila u odsudnom trenutku. demit! može umjesto toga tri praseta, uvijek aktualan evergrin, ili da opalim onu o konjcepciji konjunkcije konjuktivitisa i konjukture s konjicom? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2020 11:29 (Ajar).
6 godina
offline
Re: Pronašli smo neke od najboljih fotografija vel
2080. budem to promatrao s Marsa...sa Zemlje nije to neki gušt
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Pronašli smo neke od najboljih fotografija velike

Ja sam mislio da će biti skoro totalno jedan iza drugoga, kao pomrčina, a ono pet do deset centimetara razmaka, ovisno o slici.

 
1 3 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Pronašli smo neke od najboljih fotografija velike

I koja je svrha toga? Da li su ljudi svijesni da je to normalna stvar? Planeti kruže oko sunca. Stvaraju se neke kvazi vijesti zbog normalnih stvari. Ljudi su stvarno glupi i čude se stvarima koje se događaju skoro od nastanka svemira. Razumio bi da postoji neko znanstveno dostignuće zbog toga, ali ovako... 

 
2 9 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Pronašli smo neke od najboljih fotografija vel
U trenutku kad su se potpuno preklopili su već zašli ispod našeg horizonta. Južnije i zapadnije je bilo moguće vidjeti preklapanje.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
8 godina
offline
Pronašli smo neke od najboljih fotografija velike

Ovo ne razumijem što piše ante etna. Zar prirodni događaji nisu vrijedni naše pažnje? Zar cvijeće ne treba voljeti zato što je "prirodno"? Priroda je fascinantna, u malome kao i velikome. 

 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pronašli smo neke od najboljih fotografija vel

Samo primjećujem. 

 

ⓑⓤⓖ░░▒▓███✰✰►◕‿◕◄✰✰███▓▒░░ⓑⓤⓖ
12 godina
offline
Re: Pronašli smo neke od najboljih fotografija vel
danen kaže...

Ovo ne razumijem što piše ante etna. Zar prirodni događaji nisu vrijedni naše pažnje? Zar cvijeće ne treba voljeti zato što je "prirodno"? Priroda je fascinantna, u malome kao i velikome. 

 Krivo ste shvatili, drugom kolegi na temi to nije zanimljivo, meni je, a ja sam se referirao na dio članka koji kaže:

 

Ova velika konjunkcija, odnosno "bliski susret" dvaju planeta Sunčevog sustava kulminirat će 21. prosinca, kada će oni biti udaljeni samo 0,1 stupanj, pa će ih biti prostim okom gotovo nemoguće razlučiti jednog od drugoga.

 

što je MrBlic shvatio i pojasnio svojem sljedećem postu.

14 godina
offline
Re: Pronašli smo neke od najboljih fotografija vel
tony THE Noob kaže...

Samo primjećujem.  

 Zlatni rez....

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Re: Pronašli smo neke od najboljih fotografija vel
Ma vidi se da su to dvije okrugle ravne ploce :P

A taj Saturn mi je bas fascinantan, nadrealno izgleda.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pronašli smo neke od najboljih fotografija vel
formula1live kaže...

I koja je svrha toga? Da li su ljudi svijesni da je to normalna stvar? Planeti kruže oko sunca. Stvaraju se neke kvazi vijesti zbog normalnih stvari. Ljudi su stvarno glupi i čude se stvarima koje se događaju skoro od nastanka svemira. Razumio bi da postoji neko znanstveno dostignuće zbog toga, ali ovako... 

 Zalazak sunca je još normalnija stvar, događa se svakog dana, pa se ljudi predvečer skupljaju na obali da bi ga promatrali.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice