Pronađena nova meta potencijalnog lijeka za sadašn

poruka: 8
|
čitano: 3.430
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pronađena nova meta potencijalnog lijeka za sadašn".
15 godina
offline
Pronađena nova meta potencijalnog lijeka za sadašn

I opet će biti: "ONI su to izmislili da nas porobe, Sumljam da je to sve istina, Bil Gejc nas oče čipirati, Spas je u molitvi." itd.

 

Jebote ja ne znam koliko ljudi mora umrijeti da bi strućljaci shvatili da ovo nije zajebancija.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
19 5 hvala 0
13 godina
offline
Pronađena nova meta potencijalnog lijeka za sadašn

Umilnih li lica znanstvenika s Feinbergove medicinske škole pri Sveučilištu Northwestern.

Teško je povjerovati da se ispod skrivaju reptili.

Ili još gore Gatesovi plačenici.

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
 
3 1 hvala 0
16 godina
online
Re: Pronađena nova meta potencijalnog lijeka za sa
Kako neukom/glupom čovjeku objasniti nešto što u startu odbija? Nikako
 
3 3 hvala 0
Re: Pronađena nova meta potencijalnog lijeka za sa
fredii kaže...

I opet će biti: "ONI su to izmislili da nas porobe, Sumljam da je to sve istina, Bil Gejc nas oče čipirati, Spas je u molitvi." itd.

 

Jebote ja ne znam koliko ljudi mora umrijeti da bi strućljaci shvatili da ovo nije zajebancija.

 

Ehm ali lijek se daje kad je osoba već oboljela. Tako da mislim da tu neće biti problema. Kad ozbiljno oboliš onda moliš doktora da te izliječi umjesto da surfaš netom u potrazi za teorijama zavjere i drobiš filozofske proljeve po fejsu.

 

S cjepivom je zajebano s tzv "internet stručnjacima" jer oni su zdravi, njihovi prijatelji su zdravi i dapače prijatelj od prijatelja se zarazio i prošao je bez posljedica, tako da "očito da je to sve laž i da corona je izmišljotina i zašto bi se cjepili, tko zna što nam daju unutra, vidjeti ćete za 5 godina kad stotine milijuna ako ne i milijarda ljudi umre odjednom". 

8 godina
offline
Re: Pronađena nova meta potencijalnog lijeka za sa
Kad sam bolestan ne "molim" doktora da me lijeci, nego odem kod njega jer ga plaćam, kao i ustanovu gdje radi, gdje se školovao kao i njegovo školovanje. Ne samo ja, nego svi mi, ne samo mi, nego i svi prije nas.
11 godina
protjeran
offline
Pronađena nova meta potencijalnog lijeka za sadašn

Što nerade ljekove za prave bolesti od kojih se umire,ali ćini se da su gripice u trendu i tu je največa zarada

 
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pronađena nova meta potencijalnog lijeka za sa
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
fredii kaže...

I opet će biti: "ONI su to izmislili da nas porobe, Sumljam da je to sve istina, Bil Gejc nas oče čipirati, Spas je u molitvi." itd.

 

Jebote ja ne znam koliko ljudi mora umrijeti da bi strućljaci shvatili da ovo nije zajebancija.

 

Ehm ali lijek se daje kad je osoba već oboljela. Tako da mislim da tu neće biti problema. Kad ozbiljno oboliš onda moliš doktora da te izliječi umjesto da surfaš netom u potrazi za teorijama zavjere i drobiš filozofske proljeve po fejsu.

 

S cjepivom je zajebano s tzv "internet stručnjacima" jer oni su zdravi, njihovi prijatelji su zdravi i dapače prijatelj od prijatelja se zarazio i prošao je bez posljedica, tako da "očito da je to sve laž i da corona je izmišljotina i zašto bi se cjepili, tko zna što nam daju unutra, vidjeti ćete za 5 godina kad stotine milijuna ako ne i milijarda ljudi umre odjednom". 

 Sa najboljom prijateljicom sam se posvađao oko cijepljenja. Gluperda i ona i njezin zaručnik, jebem ih u glavu oboje se ne žele cijepiti. Uredu, za njega me boli kurac, lika bih najrađe pregazio, ali za nju se brinem. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
8 godina
offline
Re: Pronađena nova meta potencijalnog lijeka za sa
Iz friendzone pricas s uredom.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice