Proljetna televizijska obnova uz novi multiplatfor

poruka: 45
|
čitano: 10.879
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Proljetna televizijska obnova uz novi multiplatfor".
13 godina
offline
Re: Proljetna televizijska obnova uz novi multipla
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Zašto daunvoutate dečka?? Pa nije rekao ništa niti ružno niti uvredljivo.

 

 

Inače, 4K na 15 inchnom laptopu ... jel to treba nekome da prije spavanja ide brojati zrnca pijeska u pustinji ili postoji neki više praktičan razlog za tako nešto?

 7 godina na forumu, a ne znaš PzKpfw-a i njegovo "nadmoćno rulanje" 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
10 godina
offline
Re: Proljetna televizijska obnova uz novi multipla

@Sickness

 

Nije to "moje". Samo sam to upotrijebio da opišem kvalitetu BUG. I moju ljubav prema njemu-BUG-u.

 

Inače, to sam preuzeo iz Olegove knjige o Win XP(predgovor), gdje je Oleg opisivao tu verziju Prozora.

 

Al' kako god bilo, BUG rula nadmoćno!

 

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
14 godina
offline
Re: Proljetna televizijska obnova uz novi multipla
zelenapaprika kaže...
učo kaže...

Vi se ovdje raspričali o tome kako monitori i buljenje u njih kvari vid i svemu ostalome, a nitko da se dohvati onoga što je topic a to su televizori. S velikim guštom i zanimanjem sam pročitao sve o TV u novom BUGu. Otišao malo u grad, prošvrljao  po Pevexu, Emmezeti i Elipsu i još par manjih radnji u Osijeku koje imaju televizore i krajnji rezultat je slijedeći: velikih televizora ima, najveći je Sony 85 inča, ali sve su to "štrace s dna kace" - najslabiji modeli. Još na kraju Philips ima najveći OLED od 75 inča. Već imam 3,5 godine 65" Philips 65 PUS 6162/12, koji nije nešto naročito moćan model, internet mu je s****e, ali slika mu je solidna, dok je zvuk dobar samo preko kućnog kina. U svakom slučaju, s obzirom da imam namjeru nabaviti nešto veće od 65", mislim da će mi taj članak biti dobar vodič i pomoćnik pri kupnji.

 Televizor ne kupujem na ho-ruk preko noći. Treba vidjeti ponudu, zapisati cijene, malo usporediti mogućnosti... Nemam postor za velike televizore, pa mi je puno lakše izabrati male televizore jer ih ima dosta u ponudi.

 Prijateljski savjet: kupi najveći kojega možeš normalno smjestiti u prostor kojega imaš. Čak ako treba, ako možeš malo preuredi prostor. Kada sam ja prije nekih 12-13 godina uzeo Panasonic plazmu od 47", žena je govorila da je prevelika, pa što će ti takav golemi tv i u tom stilu. Nakon 3 dana, kada se malo navikla izjavila je u stilu - pa nije to ni tako veliko, mogli smo onoga od 50". Na veliki TV se jako lako navikneš. Meni je sada malo sve ispod 50".

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.5.2021 18:09 (učo).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Proljetna televizijska obnova uz novi multipla
učo kaže...

 Prijateljski savjet: kupi najveći kojega možeš normalno smjestiti u prostor kojega imaš. Čak ako treba, ako možeš malo preuredi prostor. Kada sam ja prije nekih 12-13 godina uzeo Panasonic plazmu od 47", žena je govorila da je prevelika, pa što će ti takav golemi tv i u tom stilu. Nakon 3 dana, kada se malo navikla izjavila je u stilu - pa nije to ni tako veliko, mogli smo onoga od 50". Na veliki TV se jako lako navikneš. Meni je sada malo sve ispod 50".

 

Ja sam prije 2 godine uzeo 65". Kad smo navecer sjeli pred TV zena je rekla istu stvar. Nakon par dana samo suze radosnice. I sad smo bas prezadovoljni i sve na njemu sa gustom odgledamo.

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Re: Proljetna televizijska obnova uz novi multipla
Friday kaže...
učo kaže...

 Prijateljski savjet: kupi najveći kojega možeš normalno smjestiti u prostor kojega imaš. Čak ako treba, ako možeš malo preuredi prostor. Kada sam ja prije nekih 12-13 godina uzeo Panasonic plazmu od 47", žena je govorila da je prevelika, pa što će ti takav golemi tv i u tom stilu. Nakon 3 dana, kada se malo navikla izjavila je u stilu - pa nije to ni tako veliko, mogli smo onoga od 50". Na veliki TV se jako lako navikneš. Meni je sada malo sve ispod 50".

 

Ja sam prije 2 godine uzeo 65". Kad smo navecer sjeli pred TV zena je rekla istu stvar. Nakon par dana samo suze radosnice. I sad smo bas prezadovoljni i sve na njemu sa gustom odgledamo.

 I ja već 3 godine imam 65" Philipsa. I sada mjerkam jednog 85" Samsunga. Već sam polako usadio svojoj ženi u glavu ideju kako sadašnji Philips može dobiti prekomandu u spavaću sobu, a na njegovo mjesto bih stavio tog Samsunga 85". A zid je tako veeelik, može primiti i 100"...

dolazim odmah - Godot
14 godina
offline
Re: Proljetna televizijska obnova uz novi multipla

TV u spavaću ?!?!?

 

ne djecu učiti glupostiuma, prosim lepo, posipano s cukorekom...

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Re: Proljetna televizijska obnova uz novi multipla
Stric_Jura kaže...

TV u spavaću ?!?!?

 

ne djecu učiti glupostiuma, prosim lepo, posipano s cukorekom...

 Moj strikane Jura, u mojim godinama ako nema tv-a u spavaćoj, onda se u njoj ne događa ništa bitno. Osim toga, ja na svom tv-u gledam jedno, a žena na LG-u gleda nešto drugo i svi sretni. Tročlano smo domaćinstvo i svatko ima svoj tv (ako gledamo prema broju ljudi). Ipak je najveći tv glavni, pa kada se nađe nešto što sve zanima, gledamo na njemu. Zamisli koja je to prednost, ne moraš se svađati ni sa ženom ni sa kćerkom što će se gledati. Ako ti ne paše, gibaj u svoju sobu i gledaj na svome tv-u, najveći je tatin

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2021 9:41 (učo).
14 godina
offline
Re: Proljetna televizijska obnova uz novi multipla

kod mene - nemaj do jednog TV i Taj TV neka bude Tvoj!

 

ne želim više TVa, ako žena ili klinka žele nešto gledati, neka gledaju, ako me ne zanima, maknem se, nađem nešto drugo...

 

općenito mislim da u spavaćoj ne treba ništa takvoga što te sprečava od kvalitetnijeg sna, a i drugoga...

 

usput, kad sam kupio stan, obitelj prije je imala TV u: dnevnoj, blagavaoni, dječjoj te spavaćoj - a na ormaru spavaće sobe sam našao Batmanovu masku, pa si vi mislite...

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Re: Proljetna televizijska obnova uz novi multipla
Stric_Jura kaže...

kod mene - nemaj do jednog TV i Taj TV neka bude Tvoj!

 

ne želim više TVa, ako žena ili klinka žele nešto gledati, neka gledaju, ako me ne zanima, maknem se, nađem nešto drugo...

 

općenito mislim da u spavaćoj ne treba ništa takvoga što te sprečava od kvalitetnijeg sna, a i drugoga...

 

usput, kad sam kupio stan, obitelj prije je imala TV u: dnevnoj, blagavaoni, dječjoj te spavaćoj - a na ormaru spavaće sobe sam našao Batmanovu masku, pa si vi mislite...

 S obzirom da ja i žena vrlo rijetko idemo u isto vrijeme spavati, nama tv u spavaćoj sobi ne otklanja misli od ...kvalitetnog sna. Tako da mi ova kombinacija koju imam baš odgovara, a ona može mirno spavati dok ja gledam neki film ili nešto drugo na svom tv-u.

dolazim odmah - Godot
14 godina
offline
Re: Proljetna televizijska obnova uz novi multipla

knjiga ?!?

 

samo predlažem...

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Proljetna televizijska obnova uz novi multiplatfor

Televizori od 75" će ubiti kina. Nema tog doživlajja (niti će ga ikada biti) kao u kinu ali ljudi će svakako gledati da na nekim stvarima uštede.
Prvi ja već se što izlazi od Warnera ide istog dana kada i u kinu na HBO Max.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Proljetna televizijska obnova uz novi multipla
meni je ovaj UČO sumnjiv... hoće Teslu...hoće novi Tv i to sve od plaće iz prosvjete
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Proljetna televizijska obnova uz novi multipla

a gle možda je Rimčevoj pomogao s tablicom množenja, pa sad kad "vitar puše..." 

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Re: Proljetna televizijska obnova uz novi multipla
HCMAA kaže...
meni je ovaj UČO sumnjiv... hoće Teslu...hoće novi Tv i to sve od plaće iz prosvjete

 Moj lega, nažalost, sve ostane na onome hoće, jer ipak je Učo učo i  ne može imati Teslu, ali 3 TV-a ipak nekako skucao kroz godine. A  Učo kraj sebe ima i učinicu, pa se stvari ipak nekako kotrljaju.

dolazim odmah - Godot
6 godina
offline
Re: Proljetna televizijska obnova uz novi multipla
#učo

znam dvojicu uča... kojima je upala sikira u med...jedan mlađi...drugi stariji...šupci koji nedaju svoje misto u školi onima kojima triba...jerbo bez problema mogu kupiti Teslu za cash

čak sam ovom mlađem prigovorio poradi štrajka...a mudrac ima restoran kojeg iznajmljuje

država plaća MO...ZO...ladi jaja...i još najam

a moje posrao teški kapitalizam...sve svojim prstima i zubima
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2021 12:36 (HCMAA).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice