Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji plate

poruka: 25
|
čitano: 7.026
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji plate".
11 godina
offline
Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji plate

Koji lešinari

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji p
Ne razumijem njihovu logiku. Zašto bi korisnici prešli na novi OS ako i dalje imaju podršku za stari? Po meni oni su trebali ukinut podršku za Windows 7, onog trenutka kad su Windows 8 izašli. A to je bilo jaaaaaako davno.
 
2 3 hvala 0
15 godina
offline
Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji plate

mami im platim, kad u njoj zapnem. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji p
Hellraiser kaže...
Ne razumijem njihovu logiku. Zašto bi korisnici prešli na novi OS ako i dalje imaju podršku za stari? Po meni oni su trebali ukinut podršku za Windows 7, onog trenutka kad su Windows 8 izašli. A to je bilo jaaaaaako davno.

Pa neće više biti podrške za OS. U siječnju 2020. godine MS ukida podršku za Windows 7. Bit će nadogradnji za klijente koji plate podršku, slično kako je bilo za Windows XP.

Ne razumijem čuđenje.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
13 godina
protjeran
offline
Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji plate

prebacivanje svih korisnika na Windowse 10, aha, samo sanjajte

http://www.soundstream.com/
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2018 17:19 (soundstream).
 
5 2 hvala 0
14 godina
offline
Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji plate

Pa to je za one koji ne mogu svoje aparate prebaciti na W10. Npr. bolnički aparati...

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji p
ibme74 kaže...

Koji lešinari

 -zašto? its biz..

 

Hellraiser kaže...
.. Po meni oni su trebali ukinut podršku za Windows 7, onog trenutka kad su Windows 8 izašli. A to je bilo jaaaaaako davno.

 -ne baš tako jako davno, tj zakonski rokovi tj obavezan support od posljednje prodaje... i ne žele ponavljanje XPa.. pa tako support za w8 završava prije w7, .. :)

 

edit: preciznije, (picajzlasto..) support za win7 (bez sp1..) je završio 2013te.. dok za sp1 ide do 2020. (2018..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2018 18:18 (ihush).
6 godina
protjeran
offline
Re: Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji p
ibme74 kaže...

Koji lešinari

 Zašto? Meni svaki drek u životu sve pokušava naplatiti i uglavnom i uspije (jer nemam izbora). Ne mogu pozvati niti jednog majstora (plinoserviseri su mi posebno dragi, a tek ovi koji rade pvc stolariju...), a da mi taj ne pokuša naplatiti i zrak koji udiše. Svi jako, jako cijene svoj posao, proizvod i uslugu, pa zašto ne bi i Microsoft?

 

Ovo nije poziv na svađu nego realni pogled na život.

15 godina
offline
Re: Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji p
ridealong kaže...

 Meni svaki drek u životu sve pokušava naplatiti i uglavnom i uspije (jer nemam izbora). Ne mogu pozvati niti jednog majstora (plinoserviseri su mi posebno dragi, a tek ovi koji rade pvc stolariju...), a da mi taj ne pokuša naplatiti i zrak koji udiše. Svi jako, jako cijene svoj posao, proizvod i uslugu, pa zašto ne bi i Microsoft?

 

Ovo nije poziv na svađu nego realni pogled na život.

 načeo si rak-ranu. upravo vo jest najveći problem. kao prevoditelj se najviše i gotovo neprekidno s njime suočavam: kad bi svi oni moj posao (a traže uslugu) cijeni barem 5% kao što uzdižu svoj, sve bi bilo ok. ovak: oni su kraljevi a mi (puni, znanja, iskustva, svega vraga) pičkin dim. njihov radi vrijedi milijune a moj niš. čak sam ih nekoliko oslao u mjesto kojega se uglavno nejasno sjećaju baš zbog upadice "pa to može svatko". onda dajte svakome i zbogom. bolje zabadava se zajebavat nego zabadava raditi. no imajući na pameti i moje koleg(ic)e koje su jednako decenije posvetile učenju, stjecanju iskustva itd. jednostavno ne dam ispod cijene. velim majmunu: cjenkate li se vi kad kupujete svoj mercedes? on me bijelo gleda. e, vidite, u me dobivate rolls royce. oš - neš? itd. ovakvi su dijalozi mučni i ponižavajući ali karakteristični za rvacku. jebemti život i tko ga izmisli. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
protjeran
offline
Re: Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji p
Ajar kaže...
ridealong kaže...

 Meni svaki drek u životu sve pokušava naplatiti i uglavnom i uspije (jer nemam izbora). Ne mogu pozvati niti jednog majstora (plinoserviseri su mi posebno dragi, a tek ovi koji rade pvc stolariju...), a da mi taj ne pokuša naplatiti i zrak koji udiše. Svi jako, jako cijene svoj posao, proizvod i uslugu, pa zašto ne bi i Microsoft?

 

Ovo nije poziv na svađu nego realni pogled na život.

 načeo si rak-ranu. upravo vo jest najveći problem. kao prevoditelj se najviše i gotovo neprekidno s njime suočavam: kad bi svi oni moj posao (a traže uslugu) cijeni barem 5% kao što uzdižu svoj, sve bi bilo ok. ovak: oni su kraljevi a mi (puni, znanja, iskustva, svega vraga) pičkin dim. njihov radi vrijedi milijune a moj niš. čak sam ih nekoliko oslao u mjesto kojega se uglavno nejasno sjećaju baš zbog upadice "pa to može svatko". onda dajte svakome i zbogom. bolje zabadava se zajebavat nego zabadava raditi. no imajući na pameti i moje koleg(ic)e koje su jednako decenije posvetile učenju, stjecanju iskustva itd. jednostavno ne dam ispod cijene. velim majmunu: cjenkate li se vi kad kupujete svoj mercedes? on me bijelo gleda. e, vidite, u me dobivate rolls royce. oš - neš? itd. ovakvi su dijalozi mučni i ponižavajući ali karakteristični za rvacku. jebemti život i tko ga izmisli. 

Ja te 100% razumijem. I treba se boriti za svoju struku, koja god bila.

14 godina
offline
Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji plate

Ne zelim se odreci Windowsa 7 i njegove jednostavnosti. Yebem mater onom koji je napravio da primjerice novi laptopi uopce ne podrzavaju Win 7 niti drivera ima za njih.

A Microsoft cega god se dotakne unisti i razyebe ( Skype, Nokia... kada su obecavali WP7 korisnicima da ce dobiti WP8 update, a masno sam platio u to doba Nokia Lumia 800 )......

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
5 2 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji plate

Sad od kad sam se naviknuo na 10, nema sanse da bi isao na 7. Bolja je 10 koliko god se negiralo

 
4 3 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji p
Father_Dougal kaže...
Hellraiser kaže...
Ne razumijem njihovu logiku. Zašto bi korisnici prešli na novi OS ako i dalje imaju podršku za stari? Po meni oni su trebali ukinut podršku za Windows 7, onog trenutka kad su Windows 8 izašli. A to je bilo jaaaaaako davno.

Pa neće više biti podrške za OS. U siječnju 2020. godine MS ukida podršku za Windows 7. Bit će nadogradnji za klijente koji plate podršku, slično kako je bilo za Windows XP.

Ne razumijem čuđenje.

 Nikad u zivotu nisam platio OS,film,igru...sve se nadje,jos of doba prije Gatesa😁

16 godina
offline
Re: Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji p
Luks1968 kaže...

 Nikad u zivotu nisam platio OS,film,igru...sve se nadje,jos of doba prije Gatesa😁

Čeg se pametan srami, budala se ponosi.
Volio bih vidjeti kako ćeš nakon prekida podrške doći do patcheva.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
14 godina
offline
Re: Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji p
Father_Dougal kaže...
Luks1968 kaže...

 Nikad u zivotu nisam platio OS,film,igru...sve se nadje,jos of doba prije Gatesa😁

Čeg se pametan srami, budala se ponosi.
Volio bih vidjeti kako ćeš nakon prekida podrške doći do patcheva.

 Možda ih počne sam pisati...

 

Pa svi smi viđali fotke bankomata koji su radili ili još rade na XP

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.9.2018 8:15 (spiderhr).
15 godina
offline
Re: Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji p
Father_Dougal kaže...

Volio bih vidjeti kako ćeš nakon prekida podrške doći do patcheva.

 moram primijetiti kako s tim zakrpama nešto ne štima. eo mi w7 sp1 radi odavno bez ikakvih zakrpa i nikakvih problema/trzavica. jasno, softversko/hardverski dijelovi su isti (tek tu i tamo uleti neki programčić ili igra no i izleti kad ispuni namjenu). sve se redovno održava (ccleaner, malwarebytes, 360 ts, revo uninstaler pro) i nema zapravo potrebe ni za kakvim krpanjem. nije bilo ni prije, kad su stizale redovno (ne pušim te njihove "security only" fore jer em pazim, em imam zaštitu). i nisam jedini takav preko nekoliko grla koje su vjerne "tehnozaostavštini" w7 jednako se žali ni na što. radi k'o urica, ažurianja isključena, 360 ts tu i tamo ponudi neku zakrpu ali se to uredno zanemari (začudo, ako prihvati i instaliraš, ponovno pokretanje računala se ne traži) i sve ok. s pete strane jasno mi je da za w10 nikad kraja zakrpama i "ažuriranjima" jer je bio i ostao poluproizvod, prdon: usluga. ionak nisu ono što korisnici traže, već ono što im se nametne. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
protjeran
offline
Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji plate

Meni je nekako najbolji bio Windows 8.1 sa svim updateima. Brz, stabilan OS, radi brze od W7, skoro na razini XP-a.

Na njega nabacim Start is Back i uzivam. Steta sto je podrska prestala ove godine, a sigurnosni dodatci ce jos par godina gurati.

 

Da mogu na sadasnji laptop staviti Windows 8.1 - stavio bi - probao, ne moze, nema drivera, a ovi sa Win 10 rade probleme.

Moj PC  
1 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji p
Luks1968 kaže...

 Nikad u zivotu nisam platio OS,film,igru...sve se nadje,jos of doba prije Gatesa😁

 Što te hrani? Od čega živiš? Da to prestanem plaćati.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji p
Luks1968 kaže...
Father_Dougal kaže...
Hellraiser kaže...
Ne razumijem njihovu logiku. Zašto bi korisnici prešli na novi OS ako i dalje imaju podršku za stari? Po meni oni su trebali ukinut podršku za Windows 7, onog trenutka kad su Windows 8 izašli. A to je bilo jaaaaaako davno.

Pa neće više biti podrške za OS. U siječnju 2020. godine MS ukida podršku za Windows 7. Bit će nadogradnji za klijente koji plate podršku, slično kako je bilo za Windows XP.

Ne razumijem čuđenje.

 Nikad u zivotu nisam platio OS,film,igru...sve se nadje,jos of doba prije Gatesa😁

 Jel bi bio tako ponosan da kradeš npr. proizvode iz dućana? Po meni je to ista stvar.

8 godina
odjavljen
offline
Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji plate

To nije ista stvar.

 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji p

Slažem se, ali sumnjam da ćeš ga svojim vrhunskim objašnjenjem uvjeriti u to.

All work and no play makes Jack a dull boy.
16 godina
offline
Re: Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji p
Glavas_ZG kaže...

To nije ista stvar.

Nije nikako. U dućanu imaš kamere pa nemreš sam tak, ovo je dostupnije.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
15 godina
offline
Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji plate

.. stvarno neobičan mentalni sklop, poriv.. njurgati o komu/čemu.. pa tek razlog. Stvarno, što to tjera ljude na takve postove (za sebe znam .. a mogao sam i ja prešutjeti) :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji p
Father_Dougal kaže...

Nije nikako. U dućanu imaš kamere pa nemreš sam tak, ovo je dostupnije.

 ima tu mnoštvo finesa: 

> kad idem kupovati, uvijek idem tamo gdje najmanje paze. za svaki drugi slučaj. neću ukrasti ali ne volim onaj osjećaj kad me netko promatra.

> u dućan ideš (uglavnom) sam. za softver postoji, kao potpora, čitava zajednica krekera, grisina, petit beurrea i domaćica. rebel alliance against the empire.

> ms ti mažnjava osobne i ine podatke a osnovno načelo svemira je ravnoteža > moralna je dvojba tek je li lopovluk to što lopov krade lopovu.

> windows je, kako kažu, usluga (proizvod očito nije. sirovina do poluproizvod - djelomice). meni stalno kradu usluge prevođenja (ne plaćajući) i  - soli na rep (usprkos ugovoru/dogovoru). očito je to u nas "way of things".

> jednom sam davno kupio vistu (oem - nije moj problem što ga nisu smjeli prodavati kao retail) po punoj cijeni i to je sav moj prilog ms-ovu profitu za sva vremena. kako je vista završila i ostalo je povijest. ja još nisam.

> njurg. (@ihush)

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2018 14:09 (Ajar).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Produžena podrška za Windowse 7 – onima koji p
Father_Dougal kaže...
Glavas_ZG kaže...

To nije ista stvar.

Nije nikako. U dućanu imaš kamere pa nemreš sam tak, ovo je dostupnije.

 Nije stvar samo u dostupnosti.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice