Procurile slike električnog nasljednika VW Golfa

poruka: 49
|
čitano: 16.978
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Procurile slike električnog nasljednika VW Golfa".
14 godina
neaktivan
offline
Procurile slike električnog nasljednika VW Golfa

Jeste više dosadni s dieselgateom... Svaka vijest o VW-u i većina onih o drugim proizvođačima auta mora počinjati spominjanjem dieselgatea. Who the fuck cares više?

 

I kad smo kod toga, kao i 99% drugih proizvođača auta, još 70-ih, 80-ih itd. su i oni istraživali to polje i proizvodili pokoji električni auto u manjim serijama.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.4.2018 17:35 (Mirko935).
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Procurile slike električnog nasljednika VW Gol
Mirko935 kaže...

Jeste više dosadni s dieselgateom... Svaka vijest o VW-u i većina onih o drugim proizvođačima auta mora počinjati spominjanjem dieselgatea. Who the fuck cares više?

 gotovo je i s dieselgateojm. Bosch koji je glavni svjetski proizvođač elektromehaničkih dijelova za dizele je danas predstavio rješenje s kojim, tvrde, spuštaju NOS emisije za 90%, bez velikih izmjena na motorima i gubicima na snazi i potrošnji.  http://www.index.hr/auto/clanak/bosch-je-nasao-legalno-rjesenje-za-spas-dizelasa/1041324.aspx

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
7 godina
protjeran
offline
Re: Procurile slike električnog nasljednika VW Gol
overhaul kaže...
Mirko935 kaže...

Jeste više dosadni s dieselgateom... Svaka vijest o VW-u i većina onih o drugim proizvođačima auta mora počinjati spominjanjem dieselgatea. Who the fuck cares više?

 gotovo je i s dieselgateojm. Bosch koji je glavni svjetski proizvođač elektromehaničkih dijelova za dizele je danas predstavio rješenje s kojim, tvrde, spuštaju NOS emisije za 90%, bez velikih izmjena na motorima i gubicima na snazi i potrošnji.  http://www.index.hr/auto/clanak/bosch-je-nasao-legalno-rjesenje-za-spas-dizelasa/1041324.aspx

 Ma da, sad ce cvijece da izlazi.

12 godina
protjeran
offline
Re: Procurile slike električnog nasljednika VW Gol
A cuj da je i pola od 90% istina izgleda da ce stvarno cvijece izlaziti..lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
neaktivan
offline
Procurile slike električnog nasljednika VW Golfa

Baš me zanima kako će uvjerit bosance da je taj električni bolji od dizelaša. Za 50 godina će i dalje golf 2 vrijedit 2000 Eura.

 
8 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Procurile slike električnog nasljednika VW Gol
overhaul kaže...

 gotovo je i s dieselgateojm. Bosch koji je glavni svjetski proizvođač elektromehaničkih dijelova za dizele je danas predstavio rješenje s kojim, tvrde, spuštaju NOS emisije za 90%, bez velikih izmjena na motorima i gubicima na snazi i potrošnji.  http://www.index.hr/auto/clanak/bosch-je-nasao-legalno-rjesenje-za-spas-dizelasa/1041324.aspx

Jes, vidjeh to jutros. Na prvi pogled podsjeća na našeg genijatora

7 godina
offline
Re: Procurile slike električnog nasljednika VW Gol

Dieselgate

ravna zemlja i šupalj mjesec
14 godina
offline
Re: Procurile slike električnog nasljednika VW Gol
Mirko935 kaže...

Jes, vidjeh to jutros. Na prvi pogled podsjeća na našeg genijatora

 Ako misliš na fotke to je samo mjerni instrument.

14 godina
protjeran
offline
Procurile slike električnog nasljednika VW Golfa

Stotime tisuca krasnih VW golfica i pasatica sad trune u americkoj pustinji zbog dieselgatea... Bas steta...

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Procurile slike električnog nasljednika VW Gol

ma nije šteta, pa budu ih valjda sprešali ;-)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Procurile slike električnog nasljednika VW Gol
jozef kaže...
Mirko935 kaže...

Jes, vidjeh to jutros. Na prvi pogled podsjeća na našeg genijatora

 Ako misliš na fotke to je samo mjerni instrument.

 Ne samo fotke, nego i priča. Ofkors, zajebavam se, jasno da su u Boschu malo ozbiljniji ljudi nego ovi naši "koji se trude ostati ovdje i nešto u Hrvatskoj napraviti" i sličan BS koji naivci i apologete prodaju.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Procurile slike električnog nasljednika VW Gol
Mirko935 kaže...
jozef kaže...
Mirko935 kaže...

Jes, vidjeh to jutros. Na prvi pogled podsjeća na našeg genijatora

 Ako misliš na fotke to je samo mjerni instrument.

 Ne samo fotke, nego i priča. Ofkors, zajebavam se, jasno da su u Boschu malo ozbiljniji ljudi nego ovi naši "koji se trude ostati ovdje i nešto u Hrvatskoj napraviti" i sličan BS koji naivci i apologete prodaju.

 Vjerojatno se radi o ovome.

40 godina stara ideja samo sad a su riješili probleme.

 

https://www.popularmechanics.com/cars/car-technology/a19609371/ultra-low-emissions-diesel-hydrogen/

 

Već testirano i raspoloživo za nadogradnju.

Give a man a mask and he will show you his true face
13 godina
offline
Procurile slike električnog nasljednika VW Golfa

procurile slike.. jbt naslov na razini žute štampe.

ako VW izda auto koji ovako izgleda stavljam k na panj  ovo je vrlo vjerojatno koncept kao i svaki drugi..

 

overhaul kaže...

 gotovo je i s dieselgateojm. Bosch koji je glavni svjetski proizvođač elektromehaničkih dijelova za dizele je danas predstavio rješenje s kojim, tvrde, spuštaju NOS emisijeza 90%, bez velikih izmjena na motorima i gubicima na snazi i potrošnji.  http://www.index.hr/auto/clanak/bosch-je-nasao-legalno-rjesenje-za-spas-dizelasa/1041324.aspx

 

keh NOX emisije 

šteta što nisu dali više detalja, zvuči mi malo overhypeano sa tih 90%, bez ikakvih downsideova i pogotovo što navodno neće ni povećavati cijenu proizvodnje vozila.. pa tko tu koga hebe 

istina bosch je veliki igrač, ali pitanje je dali uopće postoji spasa za (pogotvo osobna) vozila sa unutarnjim izgaranjem. vrijeme će pokazati 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.4.2018 21:44 (nine).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Procurile slike električnog nasljednika VW Golfa

Apsolutno postoji budućnost za vozila s unutarnjim sagorijevanjem, teško da ćeš tenkiće slagati na baterije :P
Meni je dizel grozan zbog čađe, to je dokazano alergani okidač za sve moguće vrste alergija, ali šta da se radi. 
Ma samo da gradovima voze dizelaši 5. generacije, već bi to bilo raj. No stotine tisuća dostavnih krntija, taksija, 
kombija, kamiona... uglavnom onih koji su najčešće na ulici su i najgorih mašina, e to je naš lokalni problem. 
Lako za ove kakvi su u americi naparkirani.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Procurile slike električnog nasljednika VW Gol
overhaul kaže...

Apsolutno postoji budućnost za vozila s unutarnjim sagorijevanjem, teško da ćeš tenkiće slagati na baterije :P

 

primijeti, baš zato sam napisao "pogotovo osobna" u zagradama.. jasno je da će za neke scenarije još dugo ostati nezamijenjivi.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Procurile slike električnog nasljednika VW Gol
overhaul kaže...

Apsolutno postoji budućnost za vozila s unutarnjim sagorijevanjem, teško da ćeš tenkiće slagati na baterije :P
Meni je dizel grozan zbog čađe, to je dokazano alergani okidač za sve moguće vrste alergija, ali šta da se radi. 
Ma samo da gradovima voze dizelaši 5. generacije, već bi to bilo raj. No stotine tisuća dostavnih krntija, taksija, 
kombija, kamiona... uglavnom onih koji su najčešće na ulici su i najgorih mašina, e to je naš lokalni problem. 
Lako za ove kakvi su u americi naparkirani.

 Sva ta priča sa dizelašima je smješna. Svi se nešto bune da zagađuju a pogledaj  samo brodove i lokomotive koje koriste ogromne dizelske motore koji btw i ne sagorijevaju dizel tj vrlo rijetko već koriste mazut znači onaj najgori otpad i sve to odlazi u atmosferu a bune se zbog golfa dizela. A da tenknovi ni ne mare za eko norme fino unutra V12 dizelaš  od hiljadu konja i udri. Abrams pak ima mlaznu turbinu koja sagorijeva sve od ulja pa do plina samo da gori.

13 godina
offline
Procurile slike električnog nasljednika VW Golfa

@zeroname

negdje se mora početi... uostalom tenk i tanker ti ne smrde po centru grada i ne bacaju ti crne partikle i NOx u facu, big difference.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Procurile slike električnog nasljednika VW Gol
Zeroname: dizeli i zagađenje
Evo satelitskih snimki cijelog planeta. Nekako su najveće ooncetracije iznad industrijskih i gusto naseljenih mjesta da bi to bilo slučajno
https://m.esa.int/spaceinimages/Images/2004/10/Global_air_pollution_map_produced_by_Envisat_s_SCIAMACHY https://waqi.info
Ja rekoh
16 godina
offline
Re: Procurile slike električnog nasljednika VW Gol
Feudalac kaže...
Zeroname: dizeli i zagađenje
Evo satelitskih snimki cijelog planeta. Nekako su najveće ooncetracije iznad industrijskih i gusto naseljenih mjesta da bi to bilo slučajno
https://m.esa.int/spaceinimages/Images/2004/10/Global_air_pollution_map_produced_by_Envisat_s_SCIAMACHYhttps://waqi.info

 dobar info. Vide se trake po moru na oceaniji kod kinenskih luka, sueskog prolaza i najviše se crvene obale velikih lučkih središta... ali uh, ovaj na sjeveru italije nam je opsano blizu.
Ha, nadajmo se da to rješenje za automobile, valjda vrijedi i za kamione, autobus željeznice i brodove?
To su ujedno i vozila koja ćemo najduže čekati da primijene pogonske sisteme. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.4.2018 0:15 (overhaul).
16 godina
offline
Re: Procurile slike električnog nasljednika VW Gol
16 godina
offline
Procurile slike električnog nasljednika VW Golfa

Izgleda da se utrkuju ko će napravit ružniji el. auto.

 

Još im fali kričavo zelenožuta, pa da upotpuni dojam kompletnog smeća od dizajna.

 

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
7 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Procurile slike električnog nasljednika VW Gol
memulica kaže...

Izgleda da se utrkuju ko će napravit ružniji el. auto.

 

Još im fali kričavo zelenožuta, pa da upotpuni dojam kompletnog smeća od dizajna.

 

 

 

 

 ma joj, samo nek se zove golf 10 il golf X ili turbo golf ili golf munja, to nase odmah napali, jos kad skuze da imamo besplatne punionice i da mogu "tocit" i vozit za dzabe, razgrabit ce mase XD.

 

Vec vidim, upgrade auta s golf dvojke na golf munju, vozim dzabe. Ko da nadogradis neki proc iz '91 na ryzen, brm brm. 

Linux, Arch Linux.
11 godina
offline
Procurile slike električnog nasljednika VW Golfa

Zašto ti električni auti moraju uvijek izgledati kao da ih je crtala curica u 3. razredu osnovne škole?

Potrošili svu lovu na baterije i pa im nije ostalo za poštenog dizajnera platiti? eh

Time waits for no man.
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Procurile slike električnog nasljednika VW Golfa

Zbog čega bi ovo bio nasljednik kad E-Golf već postoji i čak ga kod nas ima? Ili je pak on hibrid? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Procurile slike električnog nasljednika VW Gol
Louis Pluto kaže...

Dieselgate

 sad će biti kilovatgate, jer će smuljat da troši manje struje. 

 

 

a propos ekologije, od čega se dobivaju gume i plastika za te aute? muzu gumene i plastične krave? čime se lože peći za stakla? s kojeg drveta se beru rude za kovine i ine tvari od kojih se proizvode baterije i ostali električni sklopofi? kome tata mravojed? itd.

da nema mazuta i dizela, ne bi bilo ni tih igračaka. neka nama tekućine od sprešanih i pravilno odležanih dinosaura i algi. kad bi auti išli na govna koja isere prosječna marketinška služba samo povezano s "ekološkom sviješću", imali bismo neiscrpan i obnovljiv izvor energije za sljedećih trilijardu godina i 5 mjeseci. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
offline
Procurile slike električnog nasljednika VW Golfa

Lol, za 30 soma eura kupim Porshe Caymana... a ne ovu kutiju šibica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Procurile slike električnog nasljednika VW Gol
Nda, jedva cekam dati 3-godisnju placu za mlinac kojeg ne mogu ni voziti sam (AI autonomna voznja). Jos kad izmisle gomilu pretplata koje moras platiti pod mus... divota.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Procurile slike električnog nasljednika VW Gol
k1klop kaže...

Lol, za 30 soma eura kupim Porshe Caymana... a ne ovu kutiju šibica.

 

i kad buš morao zamijeniti gume i kočnice buš kredit dizal 

 

Mad Ant kaže...
kojeg ne mogu ni voziti sam (AI autonomna voznja).

 

ja jedva čekam da svi prestanu sami voziti 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
8 godina
offline
Re: Procurile slike električnog nasljednika VW Gol
Overhaul: kada bi gledali so2 trake bi se vjerojatno puno više isticale, ali to nije problem promijeniti, može se takoreć preko noći, minus financije, lobiranje i slično. Nox puno teže, za to su potrebne izmjene na motorima i obrada ispušnih plinova i to će potrajati iako su već krenule restrikcije. Koliko brodovi emitiraju nox to valjda nitko ne zna, ali procjene govore da je na globalnoj razini oko 7% a najveći zagađivač pojedinačno je cestovni promet. Kamioni i autobusi isto traju po 40 godina tako da ih se nećemo skoro riješiti. Zabraniš ih tu, oni se presele tisuću km dalje i opet rade. Kaj se tiče italije, stećom pa kod nas prevladavaju vjetrovi koji nam te ne donose tako često...
Ja rekoh
8 godina
offline
Re: Procurile slike električnog nasljednika VW Gol
Ante: ne pretjeruj po golfu. Nije toliko popularan u hr koliko se stalno nabacuje.
Ja rekoh
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice