Procurile fotografije Samsungovog Galaxyja S20+

poruka: 17
|
čitano: 5.530
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Procurile fotografije Samsungovog Galaxyja S20+".
16 godina
offline
Procurile fotografije Samsungovog Galaxyja S20+

Nekad je straznjica izgledala na nesto

Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Procurile fotografije Samsungovog Galaxyja S20+

Straznjica i danas izgleda dobro..samo ovisi ciju gledas :)

 

Sto se mene tice moze izgledati kako i L16, bitno da konacno dobijemo mob sa kvalitetom fotografije na razini min. micro 4/3, optickim zumom x5 i pristojnim DOF-om (ali ne softwareskim).

 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Procurile fotografije Samsungovog Galaxyja S20+

Nadasve inovativan dizajn.

 
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Procurile fotografije Samsungovog Galaxyja S20
john142 kaže...

Straznjica i danas izgleda dobro..samo ovisi ciju gledas :)

 

Sto se mene tice moze izgledati kako i L16, bitno da konacno dobijemo mob sa kvalitetom fotografije na razini min. micro 4/3, optickim zumom x5 i pristojnim DOF-om (ali ne softwareskim).

 

 Da bi dobio fotografije ne razini m4/3 trebao bi imati toliki senzor i jednako kvalitetnu optiku. Kako?

9 godina
offline
Re: Procurile fotografije Samsungovog Galaxyja S20
Sviđa mi se kako su se svi rugali Appleu zbog pozadinskih kamera, pa i sam samsung im se rugao a sad i sami imaju takav raspored straznjih kamera. Tako je i sa cybertruckom, svi se rugaju izgledu a za godinu dvije ce svi kopirati taj izgled.
Moj PC  
6 2 hvala 2
14 godina
offline
Procurile fotografije Samsungovog Galaxyja S20+

bas sam mislio komentirati kamere i proslogodisnje sprdnje sa Apple uredjajima... vidim da sam prespor...

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Procurile fotografije Samsungovog Galaxyja S20+

Wow, uspjeli su napraviti ružniju pozadinu od applea, to treba uspjeti.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Procurile fotografije Samsungovog Galaxyja S20
Kako su krenuli s tim veličinama ne bude dobro. S10e 5,8 s20 6,2 s30 ne bude ispod 6,5 a najmanji.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Procurile fotografije Samsungovog Galaxyja S20+

Ružna zadnja strana, ove godine ako zbog ničeg drugog onda zbog izgleda kamera odustajem (ono svake dvije godine po isteku ugovor S3, Sony Z2, S7, S9+...).

These Days
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Procurile fotografije Samsungovog Galaxyja S20+

Jedino super je naziv s20.. napokon da ide po godinama, da se ne mislis iz koje je godine model, s4,5,6,7,8,....

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Procurile fotografije Samsungovog Galaxyja S20+

Molio bi da netko od genijalaca ovdje pošalje detaljnu sliku/render KAKO??? bi ON dizajnirao današnji moderni flagship s 3-4 kamere. Prokleto me zanima

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Procurile fotografije Samsungovog Galaxyja S20+

onako kako je oneplus predstavio svoj koncept. maknuti to izbočenje i sve sakriti, tj izravnati sa zadnjim poklopcem, a to zadebljanje iskoristiti za povećanje baterije.

 

ali sve bi to bilo opravdano da su te kamere konzistentne.

npr oneplus 7 pro, širokokoutna kamera je jako loša kad se usporedi za glavnom kamerom (lošiji raspon boja, manjak oštrine koji se softverski napucava pa sve skupa izgleda još gore), tele kamera je neka sredina, a i ona ima svoj zasebni kolorit. rađe bi imao jednu vrhunsku kameru (tipa pixel 3) nego 5 ovih od kojih su 4 šrotne i jednom donekle dobrom.

 

ovo sa nabijanjem kamera je cirkus.

 

svi ismijavaju apple, ali oni jedini na 11 i 11 pro modelima imaju pravu konzistentnost fotki na svim kamerama.

What could possibly go wrong?
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Procurile fotografije Samsungovog Galaxyja S20
MiH kaže...

Molio bi da netko od genijalaca ovdje pošalje detaljnu sliku/render KAKO??? bi ON dizajnirao današnji moderni flagship s 3-4 kamere. Prokleto me zanima

 evo ovako recimo

 

12 godina
offline
Procurile fotografije Samsungovog Galaxyja S20+

Navodno novi Xiaomi Mi 10:

 

S20+:

 

(Ako ignoriramo sve ostalo) koji vam ima ljepši dizajn stražnjih kamera?

9 Mi 10
2 S20+
Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.1.2020 11:40 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Procurile fotografije Samsungovog Galaxyja S20+

ma uopce nije upitno da je ruzan layout, pa svatkome sa imalo smisla za estetiku je to jasno

 

medutim to se moze prozvakati, ako ce kamere biti top topova, ali ako ce biti samo nesto malo bolje od trenutnih/konkurencije, pass za mene

 

recimo kod Huaweia, cini mi se Mate 20 Pro, ima najljepsu/najbezbolniju takvu kockicu, ovo sve ostalo sto ce ove godine izlaziti je totalni hell, od pixela 4 preko iPhona 11 pa sve do ovih novih koji ce doci za par mjeseci

 

ova godina ce biti full kockasta 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.1.2020 11:47 (3dfx).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Procurile fotografije Samsungovog Galaxyja S20
Gogy7 kaže...
Sviđa mi se kako su se svi rugali Appleu zbog pozadinskih kamera, pa i sam samsung im se rugao a sad i sami imaju takav raspored straznjih kamera. Tako je i sa cybertruckom, svi se rugaju izgledu a za godinu dvije ce svi kopirati taj izgled.

 

A sjećaš li se kako su se neki sprdali s multi camera smartphoneima? A tek s ekranima većim od 4"?

Kad već imaš takvo pamćenje možda se možeš sjetiti i koji smartphone je prvi imao više kamera u ovakvom pravokutnom polju? Osim toga, raspored kamera na ovom Samsungu je pravilan i da si rekao kako su kopirali Huawei Mate 20 Pro, ajde - ajde. Applea ostali proizvođači kopiraju jedino u ukidanju, nikad u donošenju nečeg novog.

 

Ako te dobro pratim, iako je Apple od Huaweija maznuo istureni pravokutnik s kamerama, sad kad je to i Samsung napravio to više nije kopiranje Huaweija nego Applea?

Osim toga, nemaju isti raspored kamera.

 

9 godina
offline
Re: Procurile fotografije Samsungovog Galaxyja S20
Nisam rekao da je apple prvi imao kvadrat s kamerama iza vec da su mu se svi rugali, zaista se ne sjećam da su se rugali huaweiu. Naveo sam to iz razloga jer se samsung rugao appleu zbog kvadrata s kamerama a kod njih su kamere u liniji. I gle sad odjednom i njima paše ako su kamere u kvadratu.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice