Procjena znanstvenika: u našoj galaksiji možda ima

poruka: 62
|
čitano: 16.665
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Procjena znanstvenika: u našoj galaksiji možda ima".
3 godine
neaktivan
offline
Re: Procjena znanstvenika: u našoj galaksiji možda
GSP kaže...
neoavc kaže...

U Svemiru nema źivota osim ovdje na Zemlji. Te sve matematičke ne/vjerovatnosti možete objesit mačku o rep.

 Dragi Bog je svemir napravio samo za svoja voljena bica,ljude.

cvaja997 kaže...
GSP kaže...
neoavc kaže...

U Svemiru nema źivota osim ovdje na Zemlji. Te sve matematičke ne/vjerovatnosti možete objesit mačku o rep.

 Dragi Bog je svemir napravio samo za svoja voljena bica,ljude.

 Šališ se? Mora bit sarkazam.

 Nije sarkazam, nema tamo ničega. Svi bi mi rado htjeli da ima, ali nema ... sve je samo jedna kolosalna nesaglediva nezamisliva mrtva praznina u kojoj nema ničega živoga. Neke tamo zvijezde se rađaju i umiru i nikog nije briga za to kad nitko ne zna, sve je samo tišina mrtvilo, hladnoća i mrak.

6 godina
offline
Procjena znanstvenika: u našoj galaksiji možda ima

Moj je komentar bio kao odgovor na Boga i stvaranje. Iznimno poštujem ljude kojima je vjera utjeha, ali za mene su to mitovi. Istina je da ljudska rasa nije sposobna dat odgovor na pitanja. Ja sam ispod prosječno inteligentan, ne mogu i nikad neću moć pridonjet tome. Ali tema je fascinantna jer su ljudi tako evoluirali, kao znatiželjna bića tražeći odgovore i probijajući granice. Mašta je jedno, ali tko kaže da sve iz mašte nije moguće?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice