Prisvojite Black Desert Online i igrajte ga zauvij

poruka: 7
|
čitano: 11.329
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prisvojite Black Desert Online i igrajte ga zauvij".
15 godina
offline
Prisvojite Black Desert Online i igrajte ga zauvij

Ova rečenica mi nije jasna: "Na istom, naime, do 10. ožujka možete u svoje oveće zbirke uvrstiti i Black Desert Online u svojoj osnovnoj verziji koja inače košta osam eura, te je igrati i nakon spomenutog datuma." Da li košta 8 € ili je Free?

Inače.. Free je.. evo ja već skidam 37,2 GB a kada se raspakuje zauzet će oko 90 GB.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Prisvojite Black Desert Online i igrajte ga zauvij

"moguće je da će se zacrtana količina ključeva podijeliti i ranije pa nije loše odmah reagirati klikom"...

 

Ne vjerujem da postoji limitiran broj kljuceva. Naime, BDO su vec nekoliko puta dijelili (koliko se sjecam dva puta, a mozda je bilo i vise) na steamu tako da...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Prisvojite Black Desert Online i igrajte ga zauvij

BDO sam ja na Steamu pokupio prošle godine, besplatno.

Instalirao, isprobao, neko vrijeme mi zauzimala prostor na disku i nakon toga sam joj rekao zbogom.

Ne vjerujem da ću se vraćati igrati to.

Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prisvojite Black Desert Online i igrajte ga za

Mozes malo pojasnit... evo skidam taman. Sta valja / ne valja?

 

Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
15 godina
offline
Prisvojite Black Desert Online i igrajte ga zauvij

I deinstalirao sam ju...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prisvojite Black Desert Online i igrajte ga za
Antonic kaže...

Mozes malo pojasnit... evo skidam taman. Sta valja / ne valja?

 

Ma nije da ne valja, nego sam ja ostario pa mi se ne da započinjati još jedan MMORPG. Pogotovo što sam okasnio dobrih 5 godina.

Nisam imao ni ekipu za igrati a samom mi se nije dalo grindati. Inače, igra je s tehničke strane izvrsna, koliko sam vidio za tih par sati što sam isprobao.

Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
5 godina
offline
Prisvojite Black Desert Online i igrajte ga zauvij

Igra je ok, tko voli pvp. Za pve bas i nije... Ne samo sto ce te prije ili kasnije nego "ganknuti" vec sto je pve posljednja rupa na svirali u igri. Endgame se doslovno vrti samo oko pvp-a. Bar je tako bilo prije cca godinu dana kada sam je probao.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice