U pripremi je još bar devet Galaxy A telefona

poruka: 4
|
čitano: 1.463
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U pripremi je još bar devet Galaxy A telefona".
6 godina
offline
U pripremi je još bar devet Galaxy A telefona

s kojima pokrivaju sve tržišne segmente

 

a nikako da izbace nešto s 4,5-5 dijagonalom...i još su iz Koreje gdje su šake manje nego kod nas highlandera

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: U pripremi je još bar devet Galaxy A telefona
Wow!
Ne pratim bas trziste glupih telefona pa sam ostao iznenadjen brojem isprdaka A modela.
Wow.
Hiper produkcija smeca. I to ne vrijedi samo za zmazung.
“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
Moj PC  
0 5 hvala 0
10 godina
offline
Re: U pripremi je još bar devet Galaxy A telefona
Littlemanbeingerased kaže...
Wow!
Ne pratim bas trziste glupih telefona pa sam ostao iznenadjen brojem isprdaka A modela.
Wow.
Hiper produkcija smeca. I to ne vrijedi samo za zmazung.

 Ne prdi gluposti. A serija je itekako kvalitetna i za super cijenu. Jedan A50 je zvijer, a da ne govorimo o višim brojevima, sve u prihvatiljivom cijenovnom razredu.

 

Ali najlakše je po internetu piskarati bedastoče, bez ikakvog realnog iskustva.

Samomrzeći hrvat
16 godina
neaktivan
offline
Re: U pripremi je još bar devet Galaxy A telefona
Sorry sto se ne rajcam na 15 pod-modela modela od baznog modela i sto mi generalno ide na jetra hiper produkcija svega sto nas okruzuje.
“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice