Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatne pr

poruka: 66
|
čitano: 30.534
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatne pr".
8 godina
neaktivan
offline
Re: Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatn

Čekajte tko kaže da je 30 dana samo uz CA modul?

EVOtv TV modul omogućuje vam prijam svih EVOtv programa kad god poželite i gdje god poželite, uz dodatno iznenađenje od 3 mjeseca na dar!*

 

Ja bi isto modul, ali uzet ću prijamnik jer mogu snimati na USB pa samo zato mada mi malo ide na živce adapter, daljinski ...

7 godina
offline
Re: Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatn

Bome je... Znači ubacili su i modul u promociju.

https://moj.evotv.hr/#/uredaji/tv-modul-evotv-na-dar
8 godina
offline
Re: Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatn

Skužili da im nema logike da je promo samo uz STB... Ali zašto bi to itko kupio? STB ok, ostaje za FTA kanale ali CA...?

5 godina
offline
Re: Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatn
Nuclear_Phoenix kaže...

Skužili da im nema logike da je promo samo uz STB... Ali zašto bi to itko kupio? STB ok, ostaje za FTA kanale ali CA...?

 

Modul je praktičniji, a nakon tih 90 dana ostaju oni programi plus, barem do rujna 2021:) Vidjet ćemo hoće li t-com nakon toga davat neku uslugu, modul bi mogao ostati jer nije vezan u codece i rezolucije pa je praktičan.

 

Sad će opet bit natezanje kao s Intekom: da li ima tih 90 dana modula i u t-centrima/ostalim prodajnim mjestima/partnerima?

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 19:11 (Flagship).
7 godina
offline
Re: Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatn
A piše da ima 90 dana... Ima i PDF sa popisom kanala za tih 90 dana, i nisu se baš isprsili...
12 godina
offline
Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatne pr

Kupiš taj prijemnik i spojiš i odmah možeš gledati evo tv?

Nakon 90 ne moraš ti sam ništa odjaviti već se evo tv sam isključi?

Nema ono neka caka ako se ne odjaviš evo tv, oni ti uredno naplate po punoj cijeni

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatn
mariclius kaže...

Kupiš taj prijemnik i spojiš i odmah možeš gledati evo tv?

Nakon 90 ne moraš ti sam ništa odjaviti već se evo tv sam isključi?

Nema ono neka caka ako se ne odjaviš evo tv, oni ti uredno naplate po punoj cijeni

 nemaju kak naplatit, ti si uzeo prijemnik, bez da si dao ikakve podatke

7 godina
offline
Re: Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatn
Kupiš, spojiš, upališ, on nađe kanale, i sve kaj nađe imaš 30 dana a za sljedećih 60 dana šalješ SMS i tada više nemaš sve kanale...
15 godina
offline
Re: Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatn
bunker kaže...
A piše da ima 90 dana... Ima i PDF sa popisom kanala za tih 90 dana, i nisu se baš isprsili...

 -već tjedan su sve reklame takve, tj sve je 30+60 dana +hbo +sport (dok je to prije bilo nejasno..)

ali tko zna što misle pa mada tako piše.. vidjet ćemo :)

bunker kaže...
Kupiš, spojiš, upališ, on nađe kanale, i sve kaj nađe imaš 30 dana a za sljedećih 60 dana šalješ SMS i tada više nemaš sve kanale...

 .veći problem je aktivacija +60.. fali im kako, id-uređaja + aktivacijski kod, 14-11 znamenki dok se svugdje unosi samo jedan broj (osim što u ponudi bonova imaju dva broja, koja se moraju povezati da bi uređaj dobio kanale-ključ..). Ništa nisu do kraja promislili, vidjet ćemo.. tj prije tjedan je bila poruka kod registracije da se ostave podatci i da će kontaktirati, dan kasnije je već registracija proradila itd..

 

-pa sad čekamo tko će prvi +60, smsom ili online (rubrika postojeći uređaj, moguće pretplata ili bon, dok bi ovaj gratis +60 kod morao biti u osnovi bon..), možda je potrebna registracija, možda nisu predvidjeli da osoba ima više prijemnika itd..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
offline
Re: Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatn

Ihush , valjda su se svi hohštapleri Balkana pozapošljavali po tim TV/IT tvrtkama i sada su se totalno pogubili u svemu kaj delaju...

Za HBO go uslugu koju uredno HT nudi, pojma nemaju nikaj tehničkog kaj ih pitaš, čak niti na koliko uređaja ide autorizacija ako kupiš npr preko bonbon ( 40 kn/mj )...

Za mobilnu tarifu unlimited nisu uopće sigurni na koliko pada brzina nakon 200 GB ...

Uglavnom, više me strah pitati ih ikaj kompliciranije... 😂

Di su ona vremena kad su te sa 0800 9000 prespojili pravoj tehničkoj službi koji ti je odma izvršio dijagnozu, promjenio profil, stavio drugi firmware u ruter, .... Danas samo kokodaču ukrug a ništa ne znaju riješiti....
15 godina
offline
Re: Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatn
bunker kaže...

Ihush , valjda su se svi hohštapleri Balkana pozapošljavali po tim TV/IT tvrtkama i sada su se totalno pogubili u svemu kaj delaju...

Za HBO go uslugu koju uredno HT nudi, pojma nemaju nikaj tehničkog kaj ih pitaš, čak niti na koliko uređaja ide autorizacija ako kupiš npr preko bonbon ( 40 kn/mj )...

Za mobilnu tarifu unlimited nisu uopće sigurni na koliko pada brzina nakon 200 GB ...

Uglavnom, više me strah pitati ih ikaj kompliciranije... 😂

Di su ona vremena kad su te sa 0800 9000 prespojili pravoj tehničkoj službi koji ti je odma izvršio dijagnozu, promjenio profil, stavio drugi firmware u ruter, .... Danas samo kokodaču ukrug a ništa ne znaju riješiti....

- točno.. operatri-agenti i šalteruše/aši nemaju info.. ne znaju, tj nitko im nije ništa konkretno rekao (dao upute..) i super je kad barem tako kažu, no problem je kad počnu maštovito smišljati (izmišljati..), ... ali ovaj put nisu oni krivi nego šefovi-planeri.. oni koji su to morali predvidjeti, if-then. Čak i pisci reklama ili designea kutije na kojoj je navedeno 90 dana mada su svugdje prije mjesec navodili samo 30 dana free itd. I da je to nešto novo, nije, tj jednako je bilo godinama pod poštom a sad već 2god u vlasništvu tcoma i tek sad su redizajnirali rebrandali izgled usluge.. pa barem to, ako je to prvi korak :)

 

pa ponovo, uzaludno gubljenje vremena zvati-čekati na tel. ili ići u tcom centar.. čak i agent kojem je posao prodati-uvaliti koji po potrebi-dogovoru nazove nema odgovore, tj jedino što znaju je 189kn cijena i sl.

 

vidi ovo, na bonove.. i dalje (stara) reklama s 30 dana, cijena 199kn.. mada su svi na sve načine (centar-veb-pošta-dostava..) platili 189kn odnosno jedina izmjena što su u odnosu na prije mjesec sad u svim kombinacijama naveli hbo, ali ne i sport.. mada je uključen itd. dok im u reklami (kao izmjena) piše najmanje 30 dana.. (a može pisati 90 koa na kutijama i ostalim reklamama), no cijena je nešto kranje blentavo + kažnjivo (jer samo jedan cjenik je važeći).

-- i ako scrollaš do pola stranice, vidiš što.. 14+11 znamenki z aaktivaciju, uređaj i kod. .. a nigdje, baš nigdje nemaju unos dva broja, nego samo po jedan npr SMSom što je u pisanim uputama u kutiji s uređajem, dok su ovdje napravili grešku zamjenom broja znamenki 14-11 .. 11-14 što se jasno vidi kad pročitaš ozanke s kutije ili u uređaju.. no to je jedino mjesto gdje spominju dva broja.. lud-zbunjen-nenormalan :))

 

pitanje, ako čitaš upute za +60 dana i slanje smsom.. imaš broj, imaš kod (11-ili-14.. pa koji prođe..) .. ali samo jedan, trebaju dva, jer jedan mora biti id-uređaja kojeg aktiviraš a drugi je sam bon tj što aktiviraš tj koji paket-cjena npr osnovni paket, sve s hbo-sportom itd.. i raspon je od 100-180-480kn za 3 mjeseca..

-drugi problem je što nitko ne zna, mogu li ja npr tebi dati svoj ključ-aktivaciju-bon +60, moram li ga aktivirati sad, ovaj mjesec ili mogu bilo kad npr za nekoliko mjeseci itd itd.. 

+ što ako imaš više od jednog uređaja, recimo 5 komada.. tad registracija i povezivanje preko mobitel-broja nije rješenje.. tj kako god bilo mora biti unos dva broja u njihovoj bazi, kao za npr mobitel-bon (jedno je sam mobitel-broj-imei, drugo je brok-ključ-usluge koja se aktivira i tek tad uređaj ima ključ za dekodiranje, tj kako misle bez te veze aktivirati dekodiranje na mom ili tvom uređaju.. pogađanjem, na ćoravo... kako? tj u uputama piše da čekaš dok aktiviraš i kad prođe aktivacija pojavit će se dekriptan program.., čudo!) .. 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
5 godina
offline
Re: Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatn
bunker kaže...

90 dana bi bilo kada bih uzeo kutije, no uz Ca modul ide samo 30 dana grates...

A ja baš želim module a ne kutije... 😉

 

Si već bio u nekoj od pošta? Znaju li oni uopće da bi se i ovi 30+60 moduli sad trebali prodavat kod njih ako je vjerovati t-comu. Valjda im nećeš morat objašnjavat pol sata

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 20:34 (Flagship).
15 godina
offline
Re: Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatn
Flagship kaže...
bunker kaže...

90 dana bi bilo kada bih uzeo kutije, no uz Ca modul ide samo 30 dana grates...

A ja baš želim module a ne kutije... 😉

 

Si već bio u nekoj od pošta? Znaju li oni uopće da bi se i ovi 30+60 moduli sad trebali prodavat kod njih ako je vjerovati t-comu. Valjda im nećeš morat objašnjavat pol sata

 -prodaju se.. tj tcom je zadržao recimo partnerski odnos tj prodajna mjesta pošta-evotv.. jer je po čitavoj državi, ali treba paziti, jer pošta prodaje i ostale robe, kao kiosk-tisak.. tj prodaju dosta ostalih dvbt uređaja koji nemaju veze s evotv .. a ljudima sve to može izgledati isto. Zbrka.

-osnovna razlika, ostali uređaji nemaju veze s evotv kanalima-programima pa tako ni s 30+60 dana tj nemaju ni mogućnost dekodiranja paytv komercijale čak i ako imaju irdeto, jer ih se nema kako spojiti u bazu aktivnih-dekodrea-ključeva.. npr evotv strong uređaj i isti takav strogng ali bez evotv-a.. stvar je samo drugi soft-firmware ali time i sve bitno + broj uređaja koji je tad u bazi evotv prijemnika i automatski aktiviran. Drugi uređaji jednostavno nemaju taj broj uređaja+aktivacija i za sad je na evotv isključivo 14-znamenkasti dok je 11-znamenksati za aktivaciju (opisano u sms poruci, upute..). Svaki uređaj ima neki svoj sn-barkod.. no svaki trgovac može imati neki svoj broj i to su dva broja koja se mogu vidjeti na kutiji isključivo za evotv uređaje, ne za ostale jer ih nemaju tj drugačije i nisu u tcomovoj bazi uređaja.

-dok ne smisle način kako neki treći uređaj dodati u tu bazu do tad ostali uređaji nisu upotrebljivi, mada je to i sad teoretski moguće i posotji opcija-polje unosa broja kod aktivacije usluge za postojeći prijemnik (no to je za sad samo za postojeće evotv prijemnike koji su već u bazi..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
offline
Re: Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatn

Flagship , bio sam u pošti ( ccoe i Branimirova ) ali posve drugim poslom, i usput sam i pitao za Ca modul, i naravno dobio odgovor da nikad nisu niti imali te module. Szk navodi da je Ca modul moguće kupiti u njihovom webshopu, dok uopće ne raspolažu informacijom gdje bi njihov Ca modul bio dostupan u prodavaonicama.

No nekako više nisam siguran da bi to bilo ono kaj želim... Sve te programe imam free na kodiju, i nije to baš nekaj atraktivnog ako buš ti lovio na stotinjak programa kada je di kaj dobroga na programu. Plus kaj meni treba rješenje za 5 televizora a kroz evotv uslugu bi to bilo papreno na dulji period.

Mislim da bi mi bila primjerenija HBO go usluga ili nekaj u tom stilu gdje ja odlučujem kada ću pogledati nekaj iz njihove ponude a ne da ja svoj tajming moram njima prilagoditi... HBO go je 40 kn mjesečno u simpi i bonbonu, a ide taman na 5 uređaja koliko meni i treba. Istovremeni stream ide na 2 uređaja...

Vidjeti ću, u veljači mi ističe max2 ugovor, pa ću tada donijeti odluke... Testiram doma i mobilne veze već mjesecima, i debelo su brže ( 4g+ ) nego na bakrenoj parici... 5g će to još i debelo poboljšati i davati brzine kojima ni optika nije konkurencija. A u skupljim mobilnim tarifama ima dosta benefita, od mobitela za par kn do povoljnih Playstationa, romobila, televizora... Tako da treba to sve uzeti u obzir....
5 godina
offline
Re: Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatn
bunker kaže...

Flagship , bio sam u pošti ( ccoe i Branimirova ) ali posve drugim poslom, i usput sam i pitao za Ca modul, i naravno dobio odgovor da nikad nisu niti imali te module. Szk navodi da je Ca modul moguće kupiti u njihovom webshopu, dok uopće ne raspolažu informacijom gdje bi njihov Ca modul bio dostupan u prodavaonicama.


 

To je i očekivano kao što nam i @ihush piše- total chaos by HP&HT

 

 

5 godina
offline
Re: Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatn
ihush kaže...
Flagship kaže...
bunker kaže...

90 dana bi bilo kada bih uzeo kutije, no uz Ca modul ide samo 30 dana grates...

A ja baš želim module a ne kutije... 😉

 

Si već bio u nekoj od pošta? Znaju li oni uopće da bi se i ovi 30+60 moduli sad trebali prodavat kod njih ako je vjerovati t-comu. Valjda im nećeš morat objašnjavat pol sata

 -prodaju se.. tj tcom je zadržao recimo partnerski odnos tj prodajna mjesta pošta-evotv.. jer je po čitavoj državi, ali treba paziti, jer pošta prodaje i ostale robe, kao kiosk-tisak.. tj prodaju dosta ostalih dvbt uređaja koji nemaju veze s evotv .. a ljudima sve to može izgledati isto. Zbrka.

-osnovna razlika, ostali uređaji nemaju veze s evotv kanalima-programima pa tako ni s 30+60 dana tj nemaju ni mogućnost dekodiranja paytv komercijale čak i ako imaju irdeto, jer ih se nema kako spojiti u bazu aktivnih-dekodrea-ključeva.. npr evotv strong uređaj i isti takav strogng ali bez evotv-a.. stvar je samo drugi soft-firmware ali time i sve bitno + broj uređaja koji je tad u bazi evotv prijemnika i automatski aktiviran. Drugi uređaji jednostavno nemaju taj broj uređaja+aktivacija i za sad je na evotv isključivo 14-znamenkasti dok je 11-znamenksati za aktivaciju (opisano u sms poruci, upute..). Svaki uređaj ima neki svoj sn-barkod.. no svaki trgovac može imati neki svoj broj i to su dva broja koja se mogu vidjeti na kutiji isključivo za evotv uređaje, ne za ostale jer ih nemaju tj drugačije i nisu u tcomovoj bazi uređaja.

-dok ne smisle način kako neki treći uređaj dodati u tu bazu do tad ostali uređaji nisu upotrebljivi, mada je to i sad teoretski moguće i posotji opcija-polje unosa broja kod aktivacije usluge za postojeći prijemnik (no to je za sad samo za postojeće evotv prijemnike koji su već u bazi..).

 

Tak je bilo i s Intekom pa se na kraju prije par dana pojavio na zutiklik.com

 

https://www.zutiklik.hr/intek-hd-t52ir-dvb-t2hevc-evo-tv-na-dar

 

Vjerojatno će "službeno" i CI+ Modul biti u poslovnicama čim se pojavi i na kliku, kao što je bio i prije

 

https://www.zutiklik.hr/evotv-na-dar-uz-modul

 

 

Mislim, bezveze kompiciraju umjesto da t-com stavi SVE što je vezano uz evotv u prodaju i u svojim t-centrima pa nek si svak kupi što mu odgovara- obični intek, hbb, modul. Ljudi i ak hoće potrošit oni im kompliciraju

14 godina
offline
Re: Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatn
ihush kaže...

-pa sad čekamo tko će prvi +60, smsom ili online (rubrika postojeći uređaj, moguće pretplata ili bon, dok bi ovaj gratis +60 kod morao biti u osnovi bon..), možda je potrebna registracija, možda nisu predvidjeli da osoba ima više prijemnika itd..

Kolega https://forum.bug.hr/forum/user/leon4rdo/52357.aspx je aktivirao dodatnih 60 dana, neka ga netko pita kako u DVB-T2 temi:)

https://forum.bug.hr/forum/topic/digitalna-televizija-dvb-tcs-iptv-hd-3d/dvb-t2-hevch265-prijemnik/257471.aspx?page=39&jumpto=6231221&sort=asc&view=flat

 

Vjerovatno kao na slici vrijedi za sve vrste kupnje.

 

BE HAPPY 要開心 : )
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 22:53 (Joe Cooker).
4 godine
offline
Nažalost, EVOtv prijemnik je rasprodan

Danas sam bio u pošti da kupim taj Telekomov prijemnik starcima, ali mi tamo teta kaže da ih nemaju više i da je rasprodano, može se jedino dat u najam bez ug. obveze, i s probnim rokom 15 dana, ne znam zašto ih nema više, sigurno su ih ljudi pokupovali da se na vrijeme pripreme :) Teta je rekla da ih nema ni na TISKU ni u ŠPARU, nigdje. Za one kojima treba EVOtv prijemnik, morate čekati par dana da dostave palete tih prijemnika, a odmah si ga možete unajmiti bez ug. obveze, i s probnim rokom 15 dana. Pozdrav za one koji ga žele kupiti.

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.11.2020 13:15 (Vavoom).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nažalost, EVOtv prijemnik je rasprodan

A T-centri,Tisak,iNovine? Sutra kupujem dva komada pa pitam.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.11.2020 13:24 (9111963).
8 godina
offline
Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatne pr

HTovim tehničarima je poslana obustava prodaje tih prijemnika, prvo je bilo odgoda 7 dana a sad kompletna obustava. Izgleda da su svi evotv otišli...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatne pr

Ljudi moji jel itko spaja ovo? Spaja sam na dva TV-a. Na svom sam pustija da automatski  nađe programe i sve OK, nisan preslaga programe nit išta.

Na drugom, od susjeda sam spojia, sve radi, međutim, nema isusa da se promini broj programa (onaj ispred), čak ni zamjenom s drugim programom preko žute tipke na daljinskom, gdje naprimjer (Jadran TV koji ima oznaku 112, prebacim s RTL-om na 6, i piše da je 6 jadran, spremim sve promjene, vratim se iz menija kad ono karina). Na pritisak 6ice na daljinskom, opet drugi neki program.

Jedino šta san uspija je dovuć ih sve bitne u 10 prvih i onda na CH+ CH- hodat kroz njih, al brojeve nema trika. Niti piše u manualu.

Kad sam iša na promjenu imena programa, minja samo ime, ne broj ispred programa... Znači, Jadran dovedem na poziciju programa šest al da bi brojčano doša na njega treban ić na 112... Lakrdija.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2020 23:54 (LogicusMPS).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatn
Lijepo je što uz prijemnik obećavaju i besplatno tromjesečno gledanje EVO tv, no to nije realno, jer su mi nakon mjesec dana isključili sve te dodatne kanale, a kad sam nazvao službu za korisnike, tvrdili su da za daljnje gledanje trebam potpisat za pretplatu na 24 mjeseca. Ako to nije obmanjivanje, ja ne znam što je.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 22:15 (Zenith25).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatn
Zenith25 kaže...
Lijepo je što uz prijemnik obećavaju i besplatno tromjesečno gledanje EVO tv, no to nije realno, jer su mi nakon mjesec dana isključili sve te dodatne kanale, a kad sam nazvao službu za korisnike, tvrdili su da za daljnje gledanje trebam potpisat za pretplatu na 24 mjeseca. Ako to nije obmanjivanje, ja ne znam što je.

 -u kutiji imaš upute, aktiviraš +60 dana, bezbroj tema-uputa kako se to radi. Pročitaj.. služba za korisnike s tim nema veze jer nisi korisnik, jedino bi mogli znati i dati kvalitetniji odgovor no sve im je zbrljavljeno-nejasno.

-imaš i evotv temu ako ti je tako lakše.

-nemaš nikakvu obvezu-ugovor, tj ako želiš možeš pretplatu ili možeš bonove, tj free za sve kanale je 30+60 nakon toga imaš normalne fta-kanale (+trebalo bi biti nešto od evotv ali je za sad nejasno tj ako nisi korisnik... vidjet ćemo).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 9:28 (ihush).
3 godine
neaktivan
offline
Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatne pr

Toliko laži sam već doživio od strane t-coma da im ni ovo sa receiverom i tri mjeseca besplatnog gledanja svih evo tv programa nisam vjerovao i bio sam u pravu! Nakon mjesec dana korištenja receivera potrebno je registrirati receiver da bi dobio još 60 dana besplatnog korištenja svih tih programa koje sam mogao pratiti prvih 30 dana. Međutim nakon slanja sms poruke za registraciju i gledanje još 60 dana tih " besplatnih" evo tv programa 13 najzanimljivijih programa mi je zaključano. National geografic, cinestar i slićni. Tako da priču o 90 dana besplatnih sviih evo tv programa možete zaboraviti! Samo još jedna dobra reklama t- coma da privuče prodaju svojih receivera. I uspjeli su!!!!

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatn

-strašno, potresno.. i?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatn
Zixer kaže...

Toliko laži sam već doživio od strane t-coma da im ni ovo sa receiverom i tri mjeseca besplatnog gledanja svih evo tv programa nisam vjerovao i bio sam u pravu! Nakon mjesec dana korištenja receivera potrebno je registrirati receiver da bi dobio još 60 dana besplatnog korištenja svih tih programa koje sam mogao pratiti prvih 30 dana. Međutim nakon slanja sms poruke za registraciju i gledanje još 60 dana tih " besplatnih" evo tv programa 13 najzanimljivijih programa mi je zaključano. National geografic, cinestar i slićni. Tako da priču o 90 dana besplatnih sviih evo tv programa možete zaboraviti! Samo još jedna dobra reklama t- coma da privuče prodaju svojih receivera. I uspjeli su!!!!

 

 nije da gledam baš te programe no trebao bih tu poruku odraditi za koji dan pa mi je ovo zanimljivo jer su mi ponovili da su HBO i Cinemax uključeni u tih dodatnih 60 dana, a za roditelje mi je to trenutno najbitnije jer su idućih 2 mjeseca pretežno u kući pa da imaju to aktivno?

 

Jesi siguran u ovo što tvrdiš?

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
15 godina
offline
Re: Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatn
genije_čudo_prirode kaže...
Zixer kaže...

Toliko laži sam već doživio od strane t-coma da im ni ovo sa receiverom i tri mjeseca besplatnog gledanja svih evo tv programa nisam vjerovao i bio sam u pravu! Nakon mjesec dana korištenja receivera potrebno je registrirati receiver da bi dobio još 60 dana besplatnog korištenja svih tih programa koje sam mogao pratiti prvih 30 dana. Međutim nakon slanja sms poruke za registraciju i gledanje još 60 dana tih " besplatnih" evo tv programa 13 najzanimljivijih programa mi je zaključano. National geografic, cinestar i slićni. Tako da priču o 90 dana besplatnih sviih evo tv programa možete zaboraviti! Samo još jedna dobra reklama t- coma da privuče prodaju svojih receivera. I uspjeli su!!!!

 

 nije da gledam baš te programe no trebao bih tu poruku odraditi za koji dan pa mi je ovo zanimljivo jer su mi ponovili da su HBO i Cinemax uključeni u tih dodatnih 60 dana, a za roditelje mi je to trenutno najbitnije jer su idućih 2 mjeseca pretežno u kući pa da imaju to aktivno?

 

Jesi siguran u ovo što tvrdiš?

 čak dapače, i RTL onih 5-6 programa bi im trebalo ostati i nakon isteka ovih 90 dana koje inače ne bi dobio sa ostalim prijemnicima pa mi sada zaista ništa nije jasno?

 

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
3 godine
neaktivan
offline
Re: Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatn
Siguran sam, jer sam prijavu nakon isteka prvih 30 dana obavio! I nakon toga vidim 13-14 programa ne radi, osim ako platite mjesečnu pretplatu na njih!
7 godina
offline
Re: Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatn

Zixer , na njihovom webu je bio popis programa za prvih 30 dana i za drugih 60 dana te se unaprijed znalo koje programe ćeš moći do kada besplatno gledati...
15 godina
offline
Re: Prijelaz na DVB-T2 uz HT-ov prijamnik i dodatn
genije_čudo_prirode kaže...
Zixer kaže...

Toliko laži sam već doživio od strane t-coma da im ni ovo sa receiverom i tri mjeseca besplatnog gledanja svih evo tv programa nisam vjerovao i bio sam u pravu! Nakon mjesec dana korištenja receivera potrebno je registrirati receiver da bi dobio još 60 dana besplatnog korištenja svih tih programa koje sam mogao pratiti prvih 30 dana. Međutim nakon slanja sms poruke za registraciju i gledanje još 60 dana tih " besplatnih" evo tv programa 13 najzanimljivijih programa mi je zaključano. National geografic, cinestar i slićni. Tako da priču o 90 dana besplatnih sviih evo tv programa možete zaboraviti! Samo još jedna dobra reklama t- coma da privuče prodaju svojih receivera. I uspjeli su!!!!

 

 nije da gledam baš te programe no trebao bih tu poruku odraditi za koji dan pa mi je ovo zanimljivo jer su mi ponovili da su HBO i Cinemax uključeni u tih dodatnih 60 dana, a za roditelje mi je to trenutno najbitnije jer su idućih 2 mjeseca pretežno u kući pa da imaju to aktivno?

 

Jesi siguran u ovo što tvrdiš?

- 30 dana radi sve, +60...

- hbo, cinemax, arenasport 1-6 .. sve više puta potvrđeno, radi.

- ne radi nat.wild-geo.. i još neki kanali, navedno u reklami kao funsota da nisu svi kanali +60 ** .. recimo desetak kanala.

- zsk i ostali ne znaju ništa jer nije ništa konkretno smišljenjo, sustav-šef.. kad smisle, možda kroz mjesec možda će biti na službenim stranicama. Do tad je divlji zapad :)

 

uz uređaj se dobije i hdmi kabel, kome je važno ili usporediva cijena s drugim uređajima kao isplativost-mogućnosti + support kao jezik-update itd.

-ima i av jack za analogni izlaz, na koji se može spojiti npr scart, unazad mjesec su pitali kupce ako trebaju taj adapter.. i koliko su info, davali gratis, dok se po trgovinama nađe za 15-17kn..

-po tim kriterijima je isplativo kupiti tcomov uređaj, tj slična klasa-kvaliteta kao ostali jeftiniji fta-prijemnici + mogućnost evotv-a koju drugi nemaju (npr irdeto kodiranje) kao ni za sad razrađena mogućnost dodavanja uređaja u pretplatu ili bon tj tek sad tcom uvodi te opcije ali još ništa nisu stvarno posložili i možda to tek za mjesec (ili nikad) ne naprave.. pa ispada da samo evotv uređaj koji je uzet s tom uslugom može biti u sustavu jer treba odgovarajući id-broj + ostale teh.mogućnosti za dekodiranje. Nisu još ništa napravili.. ali od početka-jesen bar više nema duplih-različitih cjenika kao 189kn-199kn (svi koji su kupili plaćeno 189kn, dok je 199kn stara cijena do jeseni tj uvođenja ovih opcija i čitavo rebrendanje design-logo što je do jeseni bilo po starom evotv-buketima-poštarsko.. tj problem se vuče od početka te usluge i nikad nije napravljen sustav do kraja.. pa možda uskoro).

 

-postoji mogućnost da evotv-kanali koje inače daju kao free (ne zemaljske-fta, nego npr davinci i sl. sad i rtl-nešto.. desetak kanala) nisu aktivni onim korisnicima koji nisu u sustavu, tj samo klasični korisnik evotv to ima, dok u prekidu nakon 30 dana (prije produljenja +60) ti kanali nisu bili dostupni, tj to je trenutno tako.. a što će biti po isteku 90 dana vidjet ćemo .. i to je tad dovoljan pravni razlog za npr traženje povrata za kupnju uređaja, jer sve reklame i dalje uključuju te free kanale i tad moraju biti dostupni samo se netko to od šefova mora sjetiti-napisati-napraviti. Jednostavno, sustav ne postoji i tek par mjeseci kako tcom nešto radi-mjenja, tj za sad samo boju-logo + postoji na webu opcija unosa broja uređaja.. koja prije nije ni postojala kao i nova stvar bon umjesto pretplate, no dok se to ne sredi ne zna se kako će raditi, tj za sad, po strarom radi sve normalno samo 'normalnim' korisnicim evotv usluge dok ovi koji su samo kupili tvbt2-hevc uređaj s 90 dana sve to može biti možda, tj vidjet ćemo.. no već sam vidio po isteku 30 dana i po tome bit će ugašeni svi evotv kanali, osim ako nešto u međuvremenu ne promjene tj dozvole svima ili će imati probleme-žalbe + trošak, no i to je moguće jer nitko se nije ozbiljno primio posla oko evotv-a i dok ne postave sustav nema pomoći od operatera ili szk-a.

-no ako se to desi, tad postoji opravdani razlog za povrat kupljenog uređaja, 189kn na teret tcoma, a tad se opet može kupiti novi za isti novac i opet imati 30+60 dana ... pa ako se ne opamete, to ću i napraviti :)

 

edit:

bunker kaže...

Zixer , na njihovom webu je bio popis programa za prvih 30 dana i za drugih 60 dana te se unaprijed znalo koje programe ćeš moći do kada besplatno gledati...

 -da, sad postoji.. ali nije postojao u početku akcije (koja nije akcija, jer nije vremenski ograničena, izmjena..).

-tako su kroz prvi mjesec vidjeli taj problem, kao i mi po temama.. i ima na više mjesta popis kanala-paketa koji su uključeni, tj od tad ne postoji neki 'problem' tumačenja što je uključeno, ali i dalje ostaje evotv-free kanali koji su nestali između aktivacije +60.. a to znači da će po isteku nestati, kao ostali npr hbo a ti programi po starim i sadašnjim reklamama-popisima su trajno-stalno free i dostupni već posjedovanjem evotv uređaja, štoviše, imam stari evotv prijemnik na kojem uredno rade.. (ali je beskoristan za hevc..) tj to moraju riješiti.

+drugi problem je njihova spetljana reklama koja je navodila 'sve' a druge reklame su imale ogradu da nisu svi paketi uključeni tj stare-nove reklame kao i kompletan rededign izgleda-usluge i rebrendanje u t-com sa starog dijamant-evotv-buketa (od kupnje prije prar godina od pošte do jeseni je bio stari izgled, sve..). Tako se u prvom mjesecu pojavljivala-nestajala reklama, + imali su i pad sustava koji je vjerojatno sve vratio na tjedan ranije i tad su opet bile vidljive stare reklame s pogrešnim podacima kao 199kn cijena itd.. a time i sve što znamo s interneta ili što piše na nekom letku (u kutiji) postaje upitno, greška-promjena u hodu kad vide problem jer ga prije nisu ni bili svjesni itd jer realno nisu ništa ni znali dok se ne prime tog posla za istač.. :) neobično za veliku firmu koja ima npr rutinu s mobitel-bonovima.. no ne razmišlja o ovoj usluzi nego su do sad jednostavno koristili sustav od pošte-evotv koji je od početka imao tu manu da nema inače predviđene dodatke tj nije postojalo kao što sad postoji unos broja-id postojećeg uređaja, kao jednostavan primjer razlike ali to nije dovoljno za aktivaciju usluge, tj postoje dva keya, 11 i 14 znamenki, aktivacija ove free 30+60 usluge, bez ugovora-podataka i drugo povezivanje usluge s pretplatom ili na bonove kad se bon mora aktivirati za neki uređaj .. a recimo na mobitelu to nije problem jer je broj mobitela kao i imei ono po čemu ga prepozna sustav i aktivira bon-uslugu koju netko želi-kupi.. dok to ne srede nema sustava, operater-šalteruša ne može ništa osim admina koji ima odgovarjući level pristupa direktno u bazi podataka + tad će po logici trebati neka registracija ili neki treći podatak za povezivanje uređaja-usluge ovisno o plaćenom-izabranom i za sad su to zamislili preko mobitela (broj) a to je opet blesavo, jer tad problem što kad želiš više uređaja-usluga ne jednu nego 2-5.. ili imaš 3 uređaja i želiš 3 različita paketa, odvojeno s izborom programa npr na jednom sport a drugom crtići ili dokumentarci... uopće nisu napravili odgovarajući sustav koji to predviđa i osobe na šalteru su bespomoćni .. kao i szk.

..čeka se, možda već sutra možda nikad neki novi info-rješenje a to mora napraviti 'šef'-firma, ne agent koji ne može ništa jer jednostavno nema odgovarajuću rubriku-polje za neki unos a sve je od početka tako polovično napravljeno kao može se ali ne postoji..

 

edit:

-npr primjer s kupljenom kutijom i reklama na tvu.. reklama govori isključivo-samo o 90 dana free-sve, nema fusnota** kao na kutiji, piše 'evotv na dar 90 dana'.

-tek u letku-uputama, u kutiji, postoje upute kako se smsom aktivira +30, kao i sve ostalo i tek tamo kuapc može pročitati kao fusnotu* da ne moraju biti svi programi-paketi uključeni u dodatni +60 period ali ne navode koji jesu/nisu.

-kroz mjesec je tako izašlo par infoa i službeni od tcoma (na bugu..) gdje navode konkretno hbo, sport itd.. tj one koji su uključeni a recimo nacional geo + wild nisu.

-pošto se taj letak-uputa nalazi u kutiji kupljenog uređaja, dok reklama na tvu i ambalaža navodi samo 90 dana.. kupac ima legitimno pravo tražiti sve, odnosno po isteku ako neće biti free kanala tražiti povrat, jer to nigdje nije naznačeno do trenutka korištenja (nakon kupnje) + i dalje se svi free kanali reklamiraju kao trajno free i time moraju biti dostupni svim evotv uređajima.. osim što oni mogu to promijeniti i reći riječ korisnik, što tad može biti korisnik evotv usluge a to znači registriran s aktivnom pretplatom i sl. ne onaj koji je samo kupio prijemnik u ovoj 'akciji' bez ugovora i sl.

-ako su pametni omogućit će svima free kanale, jedini problem je što bez odgovarajućeg sustava ne mogu razlikovati korisnike evotv-a koji koriste pakete-kanale na pretplati i ostale + pitanje kako će riješiti aktivaciju bonom, tj uvjetovanje npr posjedovanja mobitela koji tad služi kao autorizacija je moguće ali dodatni problem + što kad imaš više ili glupo ograničenje jedan mobitel-jedan uređaj.. što ako imam više?

-treba sustav, a da bi radio netko mora smisliti sve, neće samo ...

-operater ili agent, šalreruša ili u tcom centru ili online-web.. nemaju mogućnost nekog kemijanja-dodavanja jer jednostavno nemaju takav pristup-level, mogu kliknuti samo onaj button kojeg vide.. a tad je to besmislica ako će radit neki admin tj može za pojedini slučaj ali je besmisleno za sve + bon itd. itd.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 13:48 (ihush).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice