Previše vremena ispred ekrana izaziva poremećaj bi

poruka: 7
|
čitano: 4.669
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Previše vremena ispred ekrana izaziva poremećaj bi".
10 godina
offline
Previše vremena ispred ekrana izaziva poremećaj bi

 

 

He, he, hi, hi,...zakaj, ne? Da, baš su lijepe ove deformirane nove generacijekao i sadašnje. Život si objašnjavaju kroz tehnologiju. Sa stvarnim životom imaju utoliko dodira, kaj ponekad samostalno odu do dućana.

Tak' to treba da bude. Kaj, buš se formirao na tribini?? E, ne buš huligan jedan, buš bil formiran na Internetu kao osoba.

 

Pogledajte tko su junaci tim novim generacijama. Degenerici koji imaju puno killova u nekoj videoigri....što više, to bolje.

Svako vrijeme imade svoje junake...

 

Moj junak je Old Shatterhand. Bio i ostao.

dzg
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2022 21:21 (PzKpfw).
Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Previše vremena ispred ekrana izaziva poremeća

Na tribini nogometnog stadiona? Tamo su formirane najveće primitivčine.

PSN - darklydexter
10 godina
offline
Re: Previše vremena ispred ekrana izaziva poremeća

 

@Ezio

 

Slažem se. Upravo o tome ti pričam. Ne, na tribinu. To ne, to ne nikako.

Ostanite zdravo!!

dzg
15 godina
neaktivan
offline
Previše vremena ispred ekrana izaziva poremećaj bi

"Pogrbljenost, zgrčene šake, sljepoća, niži rast, smanjeni mozak..., sve su to očekivane posljedice pretjeranog sjedenja uz ekrane, upozoravaju stručnjaci"

Podsjeća me na:

Tamo gdje prevladava varanje, laganje, lijenost, pospanost, nasilje, depresija, jadikovka, zbunjenost, strah i siromaštvo, znaj da je to doba Kali, razdoblje utjecaja neznanja. Zbog loših kvaliteta doba Kali, ljudi će postati slijepi, nesretni, pohlepni, požudni i osiromašeni. Žene koje su odbacile čestitost, slobodno će lutati od jednog muškarca do drugog. (SB 12.3.31)

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Previše vremena ispred ekrana izaziva poremeća
PzKpfw kaže...

 

 

He, he, hi, hi,...zakaj, ne? Da, baš su lijepe ove deformirane nove generacijekao i sadašnje. Život si objašnjavaju kroz tehnologiju. Sa stvarnim životom imaju utoliko dodira, kaj ponekad samostalno odu do dućana.

Tak' to treba da bude. Kaj, buš se formirao na tribini?? E, ne buš huligan jedan, buš bil formiran na Internetu kao osoba.

 

Pogledajte tko su junaci tim novim generacijama. Degenerici koji imaju puno killova u nekoj videoigri....što više, to bolje.

Svako vrijeme imade svoje junake...

 

Moj junak je Old Shatterhand. Bio i ostao.

 koji je tebi vragec ? 

10 godina
offline
Re: Previše vremena ispred ekrana izaziva poremeća

 

@Zaporožac

 

Pa, samo podržavam mlade u onome kaj oni najviše vole. Šta ćeš kada ne vole sport, znanje, učenje...Pa, onda lijepo budi najbolji u ovome kaj radiš.

Samo se o tome radi. Zapravo, njihov je problem kaj ne želim postati kao oni.

 

Ja sam boomer, ne kužim ja mlade. Ne mogu više mirno držati pušku u pucačinama. Ispao sam iz forme.

Izgubljen slučaj.

dzg
15 godina
offline
Previše vremena ispred ekrana izaziva poremećaj bi

a ne znam baš. naočale sam zaradio čitajući uz svijeću i petrolejku, kao klinac. u ulici je samo jedan dobrostojeći susjed (buržuj i klasni neprijatelj) imao c/b grundiga i tam se išlo gledati gradić peyton. posao mi je vezan uz blejanje u zaslon a što sam stariji, vid se iz minusa pomiče uplus. moguće je da se ovo istraživanje odnosi na telefone, kladomate i serekeše. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice