Prevarant nasamario Pentagon - uplatili mu 23,5 mi

poruka: 9
|
čitano: 4.996
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prevarant nasamario Pentagon - uplatili mu 23,5 mi".
15 godina
offline
Prevarant nasamario Pentagon - uplatili mu 23,5 mi

Ovaj Turčin je neki amater.

Pa kako su mu našli ukradenu lovu ?

 

Kod nas ukradenu lovu nitko ne vraća....eventualno odgule 2 - 3 kg krumpira i to je to. I onda kažu Amerika je obećana zemlja 😂

 

 

 

 

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Prevarant nasamario Pentagon - uplatili mu 23,5 mi

serkan-pašo uyunture, hadžijo, halal ti vjera. još da se nisi dao ukebati ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Prevarant nasamario Pentagon - uplatili mu 23,
U RH bi već bio ministar obrane
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
14 0 hvala 0
2 godine
offline
Prevarant nasamario Pentagon - uplatili mu 23,5 mi

slijedi njemu ministarstvo obdarenih zatvorenika,   i to 30 godina tri puta dnevno.... 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prevarant nasamario Pentagon - uplatili mu 23,
Čini mi se da moraš biti posebno glup da misliš da možeš da na taj način za*ebeš Pentagon i da se izvučeš. Ne verujem da su mogli da nađu goru metu.
WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prevarant nasamario Pentagon - uplatili mu 23,

ma glupi su ovi iz Pentagona, ali je ovaj glup što je čekao...

 

čim tolika lova kapne, odeš nekamo gdje čarlija vjetrić mio...

 

i ne brineš se da li ćeš biti viđen (ne uočen - razlika)

Ju je je? Je ju je!
2 godine
neaktivan
offline
Re: Prevarant nasamario Pentagon - uplatili mu 23,
dankodr kaže...

Ovaj Turčin je neki amater.

Pa kako su mu našli ukradenu lovu ?

 

Kod nas ukradenu lovu nitko ne vraća....eventualno odgule 2 - 3 kg krumpira i to je to. I onda kažu Amerika je obećana zemlja 😂

 

 

 

 

 Normalno da ce mu naci lovu kad mu je sjela na racun. Nisu mu sigurno dali pare u gotovini. A za podignut tolike pare u gotovini neznam koja banka ima mogucnost da to napravi brzo.

Kako sam ja shvatio pocetak plana mu je bio genijalan samo zavrsetak je bio los :D

5 godina
offline
Prevarant nasamario Pentagon - uplatili mu 23,5 mi


Meni se čini da bi tu moglo biti i neke ekipe iznutra koja je sudjelovala, vjerojatno i pravi mastermajnd prevare, teško da je autsajder Turac sam imao od početka uvid u poslove i funkcioniranje Pentagona da bi uopće smislio takav plan, a i ovo s promjenom na lijepe oči broja računa za isplatu malo smrdi. Možda je iduća faza operacije trebala biti da se sve nekako zagubi u bespućima birokratske neozbiljnosti (ono, ne bi bilo prvi puta), ali je netko izvana nešto prerano nanjušio. Uglavnom, ako interna istraga i nije nikoga u tom smislu otkrila, dovoljno je razloga za čistku čitave ekipe koja se time bavi.
A možda su te pare bile zapravo namijenjene za, khm, malkice nelegalno poticanje demokratskih promjena u nekoj Americi nesklonoj zemlji... isto ne bi bilo prvi put  



Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2022 12:18 (Al Crane).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prevarant nasamario Pentagon - uplatili mu 23,

sve stoji ali nominativ pripadnika turskog naroda/etniciteta je Turčin...

Ju je je? Je ju je!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice