Pretvarao se da je iz Appleove korisničke podrške

poruka: 9
|
čitano: 3.834
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pretvarao se da je iz Appleove korisničke podrške ".
7 godina
offline
Pretvarao se da je iz Appleove korisničke podrške

Cekaj, ja kada se logiram u svoj iCloud na mobu dobijem notifikaciju od kuda je login pokusan i 2FA kljuc. Ne znam je li to po defaultu, ne sjecam se da sam tu opciju ukljucivao, ali zanima me kako je onda to zaobilazio ako mu je operacija isla preko maila. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pretvarao se da je iz Appleove korisničke podrške

Kaj tu nije jasno, tipični spam, samo kaj su mu budale davale user i pass

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pretvarao se da je iz Appleove korisničke podrške

Kako je Cool kada (moga bih to) ja obučem majice neke Klima kompanije a napolju +40 u hladu, lagano uđeš i ti kao (tvoj kolega ili njih dvojica) čaprkaš po otptici ili GbpE u najvećoj (po dionicama) kompanije na planeti.

I nisam to jednom radio, mislim ušao u kompaniju, hackirao ili nešto deseto nisam, a da sam mogao - jesam. Samo da uđem u Apple ne bih izašao bez iProizvoda punog ruksaka - sve legano.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Pretvarao se da je iz Appleove korisničke podrške

Jel tip voajer ili je ucjenjivao? Mislim... što će ti nečije slike?!

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pretvarao se da je iz Appleove korisničke podrške

Čitao sam original vijest, nisam siguran da li na bugu piše da je čak radio i po narudžbi, netko baci oko na neku malu i plati liku da je hackira . Vjerojatno je krenulo iz voajerizma, a završilo kao biznis.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pretvarao se da je iz Appleove korisničke podrške

hoće reć kako su androiduše "čednija" djevojčad i snimaju se samo kako mole krunicu? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Pretvarao se da je iz Appleove korisničke podr
jozef kaže...

Jel tip voajer ili je ucjenjivao? Mislim... što će ti nečije slike?!

 Sam si dao 2 odgovora i svejedno pitaš što će ti nečije slike... baš si genijalac.

14 godina
offline
Re: Pretvarao se da je iz Appleove korisničke podr

pa nije definitivno bedast, pitanje je na mjestu...

 

koliko golišavih slika sam vidio na kompovima (i privatnim i službenim), video uradaka...

 

ako mi je ženska bila dobra, pogledao bih, zazumirao detalje (uvijek me fasciniraju wanna-be new-age izreke kao tetovaže na dupetima), ali nikad, baš NIKAD nisam niti jednu iskopirao za daljnje hm..... razmatranje na svom kompu...

 

kopčam da je to privatno, intimno iako prije svega glupo, ako ja, kojem nisu namijenjene, ih ipak vidim....

 

a sad da takve slike, filmiće idem kopirati sebi, to je malo ..... balavo...

Ju je je? Je ju je!
3 godine
protjeran
offline
Re: Pretvarao se da je iz Appleove korisničke podr
Stric_Jura kaže...

pa nije definitivno bedast, pitanje je na mjestu..

 nema tu šta biti na mjestu jer je pitanje glupo, nismo svi isti.

To je kao da se ti sad čudiš zašto je neki piroman zapalio šumu jer eto, šta on ima od toga šta podmeće požare?

Brate mili to mu je uživancija, isto kao i ovome da zadire u privatne stvari.

Ne znam šta se tu ima posebno analizirat i isčuđavat.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice