Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (2018

poruka: 45
|
čitano: 13.662
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (2018".
11 godina
offline
Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (2018

The Death of Stallin je izvrsna satira i definitivno iznenadenje! Po meni jedan od 5 najboljih filmova prosle godine. Instant Family je takoder dobar, na zabavan nacin obraduje jednu ozbiljnu temu i obiluje humorom.

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (2018

Game Night je zabavan, ali ima previse referenci na tu godinu pa nece biti zanimljivo za par godina. Niti ce itko shvacati reference u salama. Koje je i sad tesko pohvatati ako ne pratite USA politiku i dogadjaje.

 

Upgrade je odlican, iako predvidljiv.

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (2018

the ballad of buster scruggs. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 2
16 godina
odjavljen
offline
Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (2018

Zvijezda je rođena, Mjesto tišine, Prvi čovjek, Nemoguća misija 6 i Igrač br. 1  glupo zvuče na HR ali dobri filmovi iz prošle godine.

 

First Man mi je bio najupečatljiviji, jako podcijenjen fiilm.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.7.2019 20:39 (XXX).
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (2018

Mi kod kuce dogovorili s klinkama da pogledamo film. Kaze zena da skinem Instant Family, to je kao obiteljski film. Nakon 2-3 minute smo poslali djecu u sobu

Odlican je film ali nikako nije za djecu

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (2018

The Death of Stallin fantastična satira koja zapravo to i nije, jer se otprilike tako i sve odigralo. Obavezno pogledati i In the loop istog scenarista/redatelja.

 

Upgrade je iznenađenje godine, rijetko zabavan old school low budget sf.

 

Neke od ovih filmova mislio pogledati al već zaboravio da su izašli, tnx na preporuci. :)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (2018

Downsizeing (izasao u EU 2018.) mi je bio cisto simpatican,

ali i dalje najbolji film prosle godine - Bohemian Rhapsody.

 

Glupo je uopce gledati dali je film ocjenjem sa oskarom ili ne.

Nekom je Titanic najbolji film svih vremena, meni je bio i prvi put dosadan.

 

Jednostavno je tako. Al realno gledajuci - dva najzabavnija sto sam pogledao prosle godine u kinu su upravo ta dva.

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (2018

Cold War

 

Pawlikowski je napravio sjajan film kojeg su totalno izignorirali pri Oskarima, zato sto valjda

podbacio u osravanju Sovjeta, jer je danas norma nesto visa, a hladni rat u filmu uopce nije

izmedju velesila. Ako zelite film sa glazbom, probajte ovaj, pogotovo sto su neke pjesma jako

poznate, a glavni glumci svakako znaju pjevati. Uzivah. Btw. kod Sobina i "Splita" zazmirite ;-)

Nakon kina je drustvo raspravljali o filmu vise nego sto sam ocekivao - sasvim dobar znak.

 

Da se razumijemo, od one ljigave dosadne patetike tipa "A star is born" mi se rese od fejka-

bez obzira sto Gaga zna pjevati, a Queen takodjer nastikan patetikom do bola, al ipak je to

- Queen.

 

Tuzno je da mi nijedan film osim ovoga nece ostati u sjecanju.

 

A da, za Fridaya i klince - Early Man ;-)

 

A za ljubitelje mind-fu@ka:

  • Killing of a Sacred Deer (ok 2017m i naravno Lobster istog pacijenta - Lanthimosa)
  • * a inace, jedan od rijetkih filmova gdje sam se od srca smijao originalnosti i fantasticnoj glumi a potpuno pomaknutom filmu - Swiss army Man

Sry za offtopic ;-)

 

uzivajte!

 
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (2018

Molim autora clanka da ubuduce stavi i linkove na torrente (ali na dobre ripove a ne neki drlog).

Sa stovanjem, sindikat forumasa...

Freak Show Inc.
 
15 1 hvala 6
14 godina
online
Re: Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (
Friday kaže...

Molim autora clanka da ubuduce stavi i linkove na torrente (ali na dobre ripove a ne neki drlog).

Sa stovanjem, sindikat forumasa...

 

pajrt bej ima sve...BD ripovi..

16 godina
odjavljen
offline
Re: Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (
AFARON kaže...
Friday kaže...

Molim autora clanka da ubuduce stavi i linkove na torrente (ali na dobre ripove a ne neki drlog).

Sa stovanjem, sindikat forumasa...

 

pajrt bej ima sve...BD ripovi..

 

 Drzim se THR-a, rijetko idem na public.

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (
Friday kaže...

Molim autora clanka da ubuduce stavi i linkove na torrente (ali na dobre ripove a ne neki drlog).

Sa stovanjem, sindikat forumasa...

 Sta je u Irskoj toliko lose?

16 godina
offline
Re: Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (
ivanzu kaže...
Friday kaže...

Molim autora clanka da ubuduce stavi i linkove na torrente (ali na dobre ripove a ne neki drlog).

Sa stovanjem, sindikat forumasa...

 Sta je u Irskoj toliko lose?

 U Irskoj su praktički torrenti zabranjeni

16 godina
offline
Re: Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (
dd.inc kaže...
ivanzu kaže...
Friday kaže...

Molim autora clanka da ubuduce stavi i linkove na torrente (ali na dobre ripove a ne neki drlog).

Sa stovanjem, sindikat forumasa...

 Sta je u Irskoj toliko lose?

 U Irskoj su praktički torrenti zabranjeni

 P.S. A ni mobilni Internet ne valja niš. I tako ima svakakvih gluposti tu.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (
Friday kaže...

Molim autora clanka da ubuduce stavi i linkove na torrente (ali na dobre ripove a ne neki drlog).

Sa stovanjem, sindikat forumasa...

 

Glavni razlog zašto nisu filmovi iz ove godine je upravo nedostupnost mnogih. Iz 2018. su već svi dostupni.

Pretpostavljam da su linkovi zabranjeni, al srećom slike govore:

Za najbolje ripove male veličine, uz ime filma upiši "x265", ako su dostupni.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (
Handle kaže...

Za najbolje ripove male veličine, uz ime filma upiši "x265", ako su dostupni.

 

Nisam ja retardiran, samo sam lijen

Freak Show Inc.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (
ivanzu kaže...
Friday kaže...

Molim autora clanka da ubuduce stavi i linkove na torrente (ali na dobre ripove a ne neki drlog).

Sa stovanjem, sindikat forumasa...

 Sta je u Irskoj toliko lose?

 

Zasto mislis da je lose??

Freak Show Inc.
9 godina
offline
Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (2018

Od navedenih filmova sam gledao samo Game Night, i film je meni osobno drlog, žao mi je izgubljena dva sata života. 

 

i da to spada među najbolje filmove prošle godine? to nije nikako dobro

 

od ostalih mi jedino zanimljivo izgleda ovo sa Staljinom

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (2018

Vecinu zanimljivih stvari pogledam u kinu - bilo na DE ili OV.

 

Jedino je malo teze doci do DVD-a ili streama filmova malih drzava.

Tipa New Kids TurboNew Kids Nitro - nema na AT/DE Netflixu.

 

Turbo sam pogledao prije par godina, slucajno nasao DVD na buvljaku za 1€,

rekoh "ajde uzet cu, pa sta bude", i film je brutalno sirov i smijesan. Bas sirova komedija,

Fudbalerke, blesave face, ma bas za nasmijat se od srca.

 

 

 

Siguran sam da cu kad tad naletiti na NK Nitro DVD negdje, jer postoji njemacka sinkronizacija.

Makar mi je svejedno, gledam i na NL sa EN/DE titlovima, jos mi je i draze kad cujem kad oni kazu "kut" (pussy),

presmijesno taj slomljeni njemacko-engleski jezik. 

 

Takodjer me zanima Posljednji Srbin u Hrvatskoj, navodno dobra komedija, al eto nema nigdje ni u kinu,

ni stream, niti DVD/BL za kupiti.

 

U kinu je prikazan par puta, posjecenost nikakva, cak u Tirolu nije ni projeciran,

tako da mi ostaje samo strpljenje, da cu negdje u HR naci DVD/BL za kupiti.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (
Gomila glupih filmova za bespotrebno gubljenje vremena i ono malo preostalih sivih stanica. Hrvoje, odavno već (bar 20 godina) nema kvalitetnih filmova. Niti redatelja, niti glumaca, a scenariste je ionako odavno ubila politička korektnost, gej prava, feminizam i debilizam mlađih naraštaja. A vidim nisi uvrstio starog Clinta i njegov novi klasik The Mule?
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (
Čitatelj kaže...

Downsizeing (izasao u EU 2018.) mi je bio cisto simpatican,

ali i dalje najbolji film prosle godine - Bohemian Rhapsody.

 

Glupo je uopce gledati dali je film ocjenjem sa oskarom ili ne.

Nekom je Titanic najbolji film svih vremena, meni je bio i prvi put dosadan.

 

Jednostavno je tako. Al realno gledajuci - dva najzabavnija sto sam pogledao prosle godine u kinu su upravo ta dva.

 Meni najbolji Star is born..... 

Kokobil50 kaže...
Gomila glupih filmova za bespotrebno gubljenje vremena i ono malo preostalih sivih stanica. Hrvoje, odavno već (bar 20 godina) nema kvalitetnih filmova. Niti redatelja, niti glumaca, a scenariste je ionako odavno ubila politička korektnost, gej prava, feminizam i debilizam mlađih naraštaja. A vidim nisi uvrstio starog Clinta i njegov novi klasik The Mule?

 Dobar film. Klasik? Tesko ali klasicna kvaliteta klinta istvuda....

16 godina
odjavljen
offline
Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (2018

Govoreci po politickoj korektnosti...

 

Gledam sa zenom Grey's Anatomy od prije 100 godina. Pogledali smo sve i jednu epizodu od pocetka - svih milijardu sezona. Suludo je u sta se serija pretvorila zadnjih par godina. Apsolutno sve drustvene grupe moraju dobiti jednak prostor i biti jednako pozitivno prikazani - crnci, bijelci, krscani, muslimani, zidovi, ateisti, gejevi... Gura se unutra sve na silu da slucajno netko ne bi bio zakinut pa pokrene tuzbu ili nesto.

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (
Friday kaže...

Govoreci po politickoj korektnosti...

 

Gledam sa zenom Grey's Anatomy od prije 100 godina. Pogledali smo sve i jednu epizodu od pocetka - svih milijardu sezona. Suludo je u sta se serija pretvorila zadnjih par godina. Apsolutno sve drustvene grupe moraju dobiti jednak prostor i biti jednako pozitivno prikazani - crnci, bijelci, krscani, muslimani, zidovi, ateisti, gejevi... Gura se unutra sve na silu da slucajno netko ne bi bio zakinut pa pokrene tuzbu ili nesto.

 Isto kao Green book. Ubacis afroameriknaca homoseksulaca u film i ako je imalo pristojan scenario i gluma eto oskara.... Film ni do koljena Star is born al et.... Meni poprilicno dosadan film..... 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (
Posmatrač kaže...
Friday kaže...

Govoreci po politickoj korektnosti...

 

Gledam sa zenom Grey's Anatomy od prije 100 godina. Pogledali smo sve i jednu epizodu od pocetka - svih milijardu sezona. Suludo je u sta se serija pretvorila zadnjih par godina. Apsolutno sve drustvene grupe moraju dobiti jednak prostor i biti jednako pozitivno prikazani - crnci, bijelci, krscani, muslimani, zidovi, ateisti, gejevi... Gura se unutra sve na silu da slucajno netko ne bi bio zakinut pa pokrene tuzbu ili nesto.

 Isto kao Green book. Ubacis afroameriknaca homoseksulaca u film i ako je imalo pristojan scenario i gluma eto oskara.... Film ni do koljena Star is born al et.... Meni poprilicno dosadan film..... 

 

A sinoc se bas neckam da pogledam Green book. Idem ga obrisati odmah, bolje cu gledati pluralsight...

Freak Show Inc.
5 godina
offline
Re: Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (
Friday kaže...
Posmatrač kaže...
Friday kaže...

Govoreci po politickoj korektnosti...

 

Gledam sa zenom Grey's Anatomy od prije 100 godina. Pogledali smo sve i jednu epizodu od pocetka - svih milijardu sezona. Suludo je u sta se serija pretvorila zadnjih par godina. Apsolutno sve drustvene grupe moraju dobiti jednak prostor i biti jednako pozitivno prikazani - crnci, bijelci, krscani, muslimani, zidovi, ateisti, gejevi... Gura se unutra sve na silu da slucajno netko ne bi bio zakinut pa pokrene tuzbu ili nesto.

 Isto kao Green book. Ubacis afroameriknaca homoseksulaca u film i ako je imalo pristojan scenario i gluma eto oskara.... Film ni do koljena Star is born al et.... Meni poprilicno dosadan film..... 

 

A sinoc se bas neckam da pogledam Green book. Idem ga obrisati odmah, bolje cu gledati pluralsight...

 Pogledaj ga al ne ocekuj nista spektakularno.... Ja recimo nikad titanic nisam pogledao ;) Nisam doduse gledao dosta oskarovaca u zadnje vrijeme.... Nisu to najbolji filmovi vec odavno. Uglavnom korektni filmovi koji su politicki korektni...

16 godina
odjavljen
offline
Re: Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (
Posmatrač kaže...

 Pogledaj ga al ne ocekuj nista spektakularno.... Ja recimo nikad titanic nisam pogledao ;) Nisam doduse gledao dosta oskarovaca u zadnje vrijeme.... Nisu to najbolji filmovi vec odavno. Uglavnom korektni filmovi koji su politicki korektni...

 

Ma obrisao sam ga. A bas sam imao neki dobar 4k rip

Freak Show Inc.
5 godina
offline
Re: Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (

Pogledaj star is born.... Odlicna gluma i prica i muzika.... Ja ga odgledao 2 puta u dva dana.....

 

Mene u zadnje vrijeme svi filmovi razocaraju... Otisao gledati Avengerse u kino i zali boze para i vremena.... 007 razocarenje.... Ne znam sta bih gledao vise i onda se okrecem serijama i klasicima iz 90 tih godina......

11 godina
offline
Re: Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (
Friday kaže...
Posmatrač kaže...

 Pogledaj ga al ne ocekuj nista spektakularno.... Ja recimo nikad titanic nisam pogledao ;) Nisam doduse gledao dosta oskarovaca u zadnje vrijeme.... Nisu to najbolji filmovi vec odavno. Uglavnom korektni filmovi koji su politicki korektni...

 

Ma obrisao sam ga. A bas sam imao neki dobar 4k rip

 

Ne slusaj posmatraca, Green Book je solidan film, a upravo je A Star Is Born kalkulantska i pateticna pizdarija.

5 godina
offline
Re: Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (
geronimo4661 kaže...
Friday kaže...
Posmatrač kaže...

 Pogledaj ga al ne ocekuj nista spektakularno.... Ja recimo nikad titanic nisam pogledao ;) Nisam doduse gledao dosta oskarovaca u zadnje vrijeme.... Nisu to najbolji filmovi vec odavno. Uglavnom korektni filmovi koji su politicki korektni...

 

Ma obrisao sam ga. A bas sam imao neki dobar 4k rip

 

Ne slusaj posmatraca, Green Book je solidan film, a upravo je A Star Is Born kalkulantska i pateticna pizdarija.

 Pa i ja sam rekao korektan solidan film ali ne materijal za oskara ;) Star is born je glumacku drugi svemir za green book..... Jedini film u kojem dva glumca pricaju i nista drugo se ne desava a da vrijedi gledati je Mostovi okruga Medisona. Ipak su u tom filmu dvije glumacke legende.... 

Ne mora me slusati naravno.... Ali moje misljenje vrijedi jednako kao i tvoje.... Ili se ne slazes? ;)

16 godina
odjavljen
offline
Re: Preporuka najboljih filmova iz prošle godine (
geronimo4661 kaže...

 

Ne slusaj posmatraca, Green Book je solidan film, a upravo je A Star Is Born kalkulantska i pateticna pizdarija.

 

A Star is born sam pogledao. Nije los film, malo mi je tezak (u dobrom smislu)

Ovaj sam obrisao, ne zanima me takva tematika.

Freak Show Inc.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice