Prema P3 mjerenju sada A1 ima "najbolju mobilnu mr

poruka: 24
|
čitano: 7.606
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prema P3 mjerenju sada A1 ima "najbolju mobilnu mr".
5 godina
offline
Prema P3 mjerenju sada A1 ima "najbolju mobilnu mr

HT ima svoje "neovisno" istraživanje

A1 ima svoje "neovisno" istraživanje

Još fali samo TELE 2

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
19 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prema P3 mjerenju sada A1 ima "najbolju mobiln
"Zaboravili" su napomenuti i da imaju najograniceniju mjesecnu kolicinu podatkovnog prometa na trzistu
 
11 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prema P3 mjerenju sada A1 ima "najbolju mobiln

tele2 su ovisnici

Svaka akcija ima svoju reakciju.
15 godina
offline
Re: Prema P3 mjerenju sada A1 ima "najbolju mobiln
Ma šta ser... da imaju najbržu fiksnu uslugu?
To imaju na dvije lokacije.

Kad budu imali barem 10 Mbit i u ruralnim mjestima .... e onda neka se hvale

Ovako..... 👎
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Prema P3 mjerenju sada A1 ima "najbolju mobiln
HCMAA kaže...

HT ima svoje "neovisno" istraživanje

A1 ima svoje "neovisno" istraživanje

Još fali samo TELE 2

 Pa da se osramote? Ispod 1mbit download od 18 do uvecer 23.... Tele2 izbjegavati u sirokom luku ako vas zanima 4g

13 godina
offline
Prema P3 mjerenju sada A1 ima "najbolju mobilnu mr

A kada nisu imali najbolju mobilnu mrezu?

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prema P3 mjerenju sada A1 ima "najbolju mobiln
HCMAA kaže...

HT ima svoje "neovisno" istraživanje

A1 ima svoje "neovisno" istraživanje

Još fali samo TELE 2

Ne fali. P3 Communcations je 2016. napravio testiranje i Tele2 je tada ispala najbolja mreža. 😁

 

http://www.p3-networkanalytics.com/wp-content/uploads/2016/10/20160713_CERTIFICATE_Tele2_Croatia.pdf

LudaRajcica kaže...
HCMAA kaže...

HT ima svoje "neovisno" istraživanje

A1 ima svoje "neovisno" istraživanje

Još fali samo TELE 2

 Pa da se osramote? Ispod 1mbit download od 18 do uvecer 23.... Tele2 izbjegavati u sirokom luku ako vas zanima 4g

Zašto? Zato što ti nisi čitao ugovor i uvjete korištenja pokućnog interneta? Ili možda zato što se nisi informirao prije uzimanja usluge mobilnog interneta? Tele2 ne može biti kriv zato što se pojedini korisnici nisu (unaprijed) informirali.

 

Isto tako ja mogu reći da Bonbon ništa ne valja jer mi je cijelo vrijeme na moru brzina (od maksimalnih 75 Mb/s) iznosila oko 9 Mb/s (nekada i par KB/s), ali neću jer znam na kojem principu radi mobilni internet. Čisto za usporedbu, Tele2 je konstantno imao brzinu oko 20 Mb/s. Naravno, nisam se bunio na brzinu jer Bonbon tu nije ništa mogao učiniti. Kada naučiš kako radi mobilni internet, zašto je brzina nestabilna i o čemu ovisi, onda možeš komentirati.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.7.2019 20:30 (Marko :D).
14 godina
offline
Prema P3 mjerenju sada A1 ima "najbolju mobilnu mr

Zašto nisu mjerili u manjim gradovima i ruralnim područjima. Lako za najeveće gradove. Najbolja mreža bi trebala dobo pokrivati upravo manja mjesta/gradove.

Tajna velikih bogatstava bez jasnog podrijetla uvijek je u zločinu koji je zaboravljen jer je počinjen propisno. - H. de Balzac
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.7.2019 20:35 (OneSpy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Prema P3 mjerenju sada A1 ima "najbolju mobiln
Marko :D kaže...
HCMAA kaže...

HT ima svoje "neovisno" istraživanje

A1 ima svoje "neovisno" istraživanje

Još fali samo TELE 2

Ne fali. P3 Communcations je 2016. napravio testiranje i Tele2 je tada ispala najbolja mreža. 😁

 

http://www.p3-networkanalytics.com/wp-content/uploads/2016/10/20160713_CERTIFICATE_Tele2_Croatia.pdf

LudaRajcica kaže...
HCMAA kaže...

HT ima svoje "neovisno" istraživanje

A1 ima svoje "neovisno" istraživanje

Još fali samo TELE 2

 Pa da se osramote? Ispod 1mbit download od 18 do uvecer 23.... Tele2 izbjegavati u sirokom luku ako vas zanima 4g

Zašto? Zato što ti nisi čitao ugovor i uvjete korištenja pokućnog interneta? Ili možda zato što se nisi informirao prije uzimanja usluge mobilnog interneta? Tele2 ne može biti kriv zato što se pojedini korisnici nisu (unaprijed) informirali.

 

Isto tako ja mogu reći da Bonbon ništa ne valja jer mi je cijelo vrijeme na moru brzina (od maksimalnih 75 Mb/s) iznosila oko 9 Mb/s (nekada i par KB/s), ali neću jer znam na kojem principu radi mobilni internet. Čisto za usporedbu, Tele2 je konstantno imao brzinu oko 20 Mb/s. Naravno, nisam se bunio na brzinu jer Bonbon tu nije ništa mogao učiniti. Kada naučiš kako radi mobilni internet, zašto je brzina nestabilna i o čemu ovisi, onda možeš komentirati.

 Lol, daj se spusti na zemlju... 

Jednostavno mreza im je za k. Nemaju dovoljno kanala ni propusnosti i ja im za to nisam kriv, nego su si za to sami krivi, smece od mreze i to je to.

 

Od kada sam presao na A1 takvih problema nemam.

 

A to kako ista funkcionira nije moj problem, ja sam samo konobar i zelim sajtova i jubitoa a ne glavobolju zbog apsinencijske krize

13 godina
offline
Re: Prema P3 mjerenju sada A1 ima "najbolju mobiln

Pa daj malo obrazloži svoje odgovore. Evo sada govoriš da im je mreža za k****; čovječe daj shvati da je Tele2 treći, najmanji i najmlađi operater u Hrvatskoj!

HT i A1 (tada Vip) su igrači još od 90ih, a Tele2 tek od 2005. Upravo zahvaljujući njima, razgovori su sada najjeftiniji, sjeti se kako je to bilo prije nego što su došli u RH! Da ne spomenem neograničen internet, prvi su ga se osudili ponuditi iako su najmanji operater na tržištu. Pravu konkurenciju Tele2 na području neograničenog interneta dobili smo tek nedavno i to čak dvije godine nakon što ga je isti uveo. Da Tele2 nije uveo flat, danas ne bi imao neograničen internet na mobitelu!

 

Što se tiče mobilnog interneta i kako on funkcionira, tvoj je problem. Kada ideš kupiti mobitel, ne uzimaš prvi mobitel koji ti padne pod ruku već se prije kupovine malo informiraš koje su specifikacije. Isto je i s raznim drugim uslugama, pa tako i s internetom. Sve lijepo piše na Tele2 stranici, ali gospodin ne čita i automatski su mu svi krivi kad nešto ne funkcionira kako si je umislio.

 

Sretno ti bilo u A1; uživaj u toj velikoj brzini dok ne počne sezona i dok se korisnici ne prebace s drugih mreža. I da, nemoj slučajno prekoračiti podatkovni paket jer bi ti mogla pasti brzina... 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2019 19:07 (Marko :D).
12 godina
offline
Re: Prema P3 mjerenju sada A1 ima "najbolju mobiln
Dobro je Škoro rekao:
-Ja sad izdam novu pjesmu a HT ima veze s njom...
A1 je samo blijeda kopija Vip-a,što se korisničke pidrške tiče...
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Prema P3 mjerenju sada A1 ima "najbolju mobilnu mr

Cekaj to su oni lazovi sto imaju stvarno stvarno najstvarnije negoraniceni internet kojem nakon odredjenog broja GB spuste brzini na 2 Mbit/s. Pljuc. Cak je T-mobile posteniji.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Prema P3 mjerenju sada A1 ima "najbolju mobiln
Marko :D kaže...
HCMAA kaže...

HT ima svoje "neovisno" istraživanje

A1 ima svoje "neovisno" istraživanje

Još fali samo TELE 2

Ne fali. P3 Communcations je 2016. napravio testiranje i Tele2 je tada ispala najbolja mreža. 😁

 

http://www.p3-networkanalytics.com/wp-content/uploads/2016/10/20160713_CERTIFICATE_Tele2_Croatia.pdf

LudaRajcica kaže...
HCMAA kaže...

HT ima svoje "neovisno" istraživanje

A1 ima svoje "neovisno" istraživanje

Još fali samo TELE 2

 Pa da se osramote? Ispod 1mbit download od 18 do uvecer 23.... Tele2 izbjegavati u sirokom luku ako vas zanima 4g

Zašto? Zato što ti nisi čitao ugovor i uvjete korištenja pokućnog interneta? Ili možda zato što se nisi informirao prije uzimanja usluge mobilnog interneta? Tele2 ne može biti kriv zato što se pojedini korisnici nisu (unaprijed) informirali.

 

Isto tako ja mogu reći da Bonbon ništa ne valja jer mi je cijelo vrijeme na moru brzina (od maksimalnih 75 Mb/s) iznosila oko 9 Mb/s (nekada i par KB/s), ali neću jer znam na kojem principu radi mobilni internet. Čisto za usporedbu, Tele2 je konstantno imao brzinu oko 20 Mb/s. Naravno, nisam se bunio na brzinu jer Bonbon tu nije ništa mogao učiniti. Kada naučiš kako radi mobilni internet, zašto je brzina nestabilna i o čemu ovisi, onda možeš komentirati.

 Glup si i neobrazovan, na t-mobileu mi mobilni internet na moru skoro svgdje radi puno brzinom  75Mb/s.

13 godina
offline
Re: Prema P3 mjerenju sada A1 ima "najbolju mobiln
Marko :D kaže...

 

 

 

Sretno ti bilo u A1; uživaj u toj velikoj brzini dok ne počne sezona i dok se korisnici ne prebace s drugih mreža. I da, nemoj slučajno prekoračiti podatkovni paket jer bi ti mogla pasti brzina... 

 Ne ne pomjesao si malo, to mi se desavalo na tele2, jos sam uzeo i vrazji ugovor pa sam to 2 godine morao trpiti, sada sam nazad na A1 i sada sam sretan jer opet imam signal i 4g mrezu gotovo svugdje. S tele2 nisam ni signala imao cesto a 4g je oviso kako pogodis odasiljac.

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
13 godina
offline
Re: Prema P3 mjerenju sada A1 ima "najbolju mobiln
pravi_covijek kaže...

 Glup si i neobrazovan, na t-mobileu mi mobilni internet na moru skoro svgdje radi puno brzinom  75Mb/s.

Hvala puno "kolega"! Ni HT-ov mobilni internet nije imun na pad brzine. Evo screenshot brzine koje sam mjerio na moru. Bonbon, tjedna flat opcija (koja ide do 75 Mb/s). 

Zeppelin kaže...
Marko :D kaže...

 Sretno ti bilo u A1; uživaj u toj velikoj brzini dok ne počne sezona i dok se korisnici ne prebace s drugih mreža. I da, nemoj slučajno prekoračiti podatkovni paket jer bi ti mogla pasti brzina... 

 Ne ne pomjesao si malo, to mi se desavalo na tele2, jos sam uzeo i vrazji ugovor pa sam to 2 godine morao trpiti, sada sam nazad na A1 i sada sam sretan jer opet imam signal i 4g mrezu gotovo svugdje. S tele2 nisam ni signala imao cesto a 4g je oviso kako pogodis odasiljac.

Očito ne znaš da Tele2 ima ugovor s HT-om i da se bez naknade može koristiti njihov signal na područjima sa slabijim Tele2 signalom i tamo gdje ga uopće nema. 😉

8 godina
offline
Re: Prema P3 mjerenju sada A1 ima "najbolju mobiln
Sto se tice brzine meni dovoljno
O cijeni bi se dalo razgovarat
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Prema P3 mjerenju sada A1 ima "najbolju mobilnu mr

Mene zanima jedna stvar - VIP/A1 na bonove,

dakle pre-paid, tarifa ne znam tocno koja, mislim da je oko 50-60kn, ima par GB prometa,

SMS-ova i poziva, preljeva se u slijedeci mjesec itd.

 

E sad - meni necak dodje u posjetu, i mobilni internet ne radi. Probao sam i na svojim Windows

telefonima, i u njegovom Androidu svoju YESSS! karticu - ispada da VIP/A1 blokira internet izvan hrvatske - a to bi trebalo biti ilegalno.

Kako je to moguce?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Prema P3 mjerenju sada A1 ima "najbolju mobilnu mr

Đabe im to kad sam ih i dalje nakon 15 godina odjebao i presao na drugu mrezu. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prema P3 mjerenju sada A1 ima "najbolju mobiln
Marko :D kaže...

Očito ne znaš da Tele2 ima ugovor s HT-om i da se bez naknade može koristiti njihov signal na područjima sa slabijim Tele2 signalom i tamo gdje ga uopće nema. 😉

 Naravno da znam,mobitel se automatski prebacuje na odasiljace s jacim signalom bili oni od tele2 ili od HT-a, samo ni HT cesto nema signala tamo gdje A1 ima.

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
13 godina
offline
Re: Prema P3 mjerenju sada A1 ima "najbolju mobiln
Zeppelin kaže...
Marko :D kaže...

Očito ne znaš da Tele2 ima ugovor s HT-om i da se bez naknade može koristiti njihov signal na područjima sa slabijim Tele2 signalom i tamo gdje ga uopće nema. 😉

 Naravno da znam,mobitel se automatski prebacuje na odasiljace s jacim signalom bili oni od tele2 ili od HT-a, samo ni HT cesto nema signala tamo gdje A1 ima.

U Tele2 temi stigla vijest da se sada može koristiti HT 4G u nekim područjima. 

 

Da, negdje Tele2 ima signal gdje A1 i HT nemaju, negdje A1 i HT imaju signal gdje Tele2 nema. Takvih situacija će uvijek biti, no smatram da je Tele2 ovdje u plusu. HT gotovo svugdje ima signala, pa ako Tele2 i nema negdje, mobitel se jednostavno sam spoji na njihovu mrežu i sve radi. 🙂

13 godina
offline
Re: Prema P3 mjerenju sada A1 ima "najbolju mobiln
Marko :D kaže...
Zeppelin kaže...
Marko :D kaže...

Očito ne znaš da Tele2 ima ugovor s HT-om i da se bez naknade može koristiti njihov signal na područjima sa slabijim Tele2 signalom i tamo gdje ga uopće nema. 😉

 Naravno da znam,mobitel se automatski prebacuje na odasiljace s jacim signalom bili oni od tele2 ili od HT-a, samo ni HT cesto nema signala tamo gdje A1 ima.

U Tele2 temi stigla vijest da se sada može koristiti HT 4G u nekim područjima. 

 

Da, negdje Tele2 ima signal gdje A1 i HT nemaju, negdje A1 i HT imaju signal gdje Tele2 nema. Takvih situacija će uvijek biti, no smatram da je Tele2 ovdje u plusu. HT gotovo svugdje ima signala, pa ako Tele2 i nema negdje, mobitel se jednostavno sam spoji na njihovu mrežu i sve radi. 🙂

 Ja šumom ti drumom

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prema P3 mjerenju sada A1 ima "najbolju mobiln
Kad krene Muskov Starlink svi će oni morati staviti kljuc u bravu. Za 10$ mjesecno 1 TB prometa pri brzini od 10 GB. Za 20$ duplo od gore navedenog, a za 30 neogranicen promet pri FTL brzini. Pozivi i poruke besplatni gdje god bili u galaksiji!
Nemogu copy-paste link s linkedina, ali koga zanima, google ce naci sve!
Life is a sexually transmitted disease and there is a 100% mortality rate.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2019 12:59 (desh).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prema P3 mjerenju sada A1 ima "najbolju mobiln
Tele2 je zaslužan za to da su cijene postale normalnije i da imamo flat opciju, ali...
Imam doma pokucni internet i kako je to ruralno područje radi čak jako dobro. Ima povremenih spuštanja brzine na 7-8 Mbit, ali to je još uvijek puno bolje nego 2 koja sam imao na HT-u fiksno. Kad je sve u redu brzina se kreće oko 70-ak Mbit, a rijetko manje od 35. A1 ima sličnu uslugu za sličnu cijenu, ali kad predjes odredjeni promet brzina pada na HT-ovsku razinu, a HT niti ne nudi flat i dosta je skuplji. Za ovo palac gore za Tele2.
S druge stane imam mobitel na Tele2 i do sada je katastrofalna usluga. Pokrivenost losa, a najgore kad se krene prebacivat na HT, veza puca, brzine interneta drastično variraju, kad je na HT mreži ne može postići ni približno brzinu kao redovni HT korisnik. Ukratko, jedva čekam sa istekne ugovor za mobitel pa da probam sa A1, no pokucni i dalje ostaje na Tele2 jer ispada da je najmanje los od svih opcija.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Prema P3 mjerenju sada A1 ima "najbolju mobiln
southy kaže...
Tele2 je zaslužan za to da su cijene postale normalnije i da imamo flat opciju, ali...
Imam doma pokucni internet i kako je to ruralno područje radi čak jako dobro. Ima povremenih spuštanja brzine na 7-8 Mbit, ali to je još uvijek puno bolje nego 2 koja sam imao na HT-u fiksno. Kad je sve u redu brzina se kreće oko 70-ak Mbit, a rijetko manje od 35. A1 ima sličnu uslugu za sličnu cijenu, ali kad predjes odredjeni promet brzina pada na HT-ovsku razinu, a HT niti ne nudi flat i dosta je skuplji. Za ovo palac gore za Tele2.
S druge stane imam mobitel na Tele2 i do sada je katastrofalna usluga. Pokrivenost losa, a najgore kad se krene prebacivat na HT, veza puca, brzine interneta drastično variraju, kad je na HT mreži ne može postići ni približno brzinu kao redovni HT korisnik. Ukratko, jedva čekam sa istekne ugovor za mobitel pa da probam sa A1, no pokucni i dalje ostaje na Tele2 jer ispada da je najmanje los od svih opcija.

https://www.bug.hr/forum/post/tele-2/neogranieni-internet-tele2/5930404.aspx

https://www.bug.hr/forum/post/tele-2/neogranieni-internet-tele2/5930622.aspx 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2019 19:40 (Marko :D).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice