Pregršt novih filmova stiže na Netflix ove godine

poruka: 15
|
čitano: 19.070
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pregršt novih filmova stiže na Netflix ove godine".
13 godina
offline
Pregršt novih filmova stiže na Netflix ove godine

Ja trenutno dezinficiram mozak sa Klint Istvudovim vesternima.

 

 

Testosteron oveRload....

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2023 12:32 (lmutak).
Moj PC  
15 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Pregršt novih filmova stiže na Netflix ove god
Naslovi? Jesu li to igre, filmovi ili romani???
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Pregršt novih filmova stiže na Netflix ove godine

Neka samo, prekjučer odjavio nakon x godina. HBO mi je za sad puno bolji. Badava ti hrpetina sadržaja kad je pola gotovo pa i smeće, a druga polovica, onako - jedva prosjek s tek pokojom iznimkom. O woke glupostima, Resident Evil/Witcher seriji i sl. mislim da više nema smisla govoriti. Fragmentacija je ogromna, mogu i moraju bolje.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
online
Pregršt novih filmova stiže na Netflix ove godine

Ja kad otvorim taj netflix više vremena potrošim na traženje nečeg gledljivog nego na samo gledanje sadržaja.

Moj PC  
23 0 hvala 5
12 godina
offline
Re: Pregršt novih filmova stiže na Netflix ove god
Žena ima taj f netflix (prešla na njega sa hbo-a).
Pokušao sam naći nešto zanimljivo i našao samo prosječno.

Vidio sam da ima ona fora sa vpn-om i registracijom u nekoj drugoj državi gdje se nudi količinski i kvalitetom bolji sadržaj.
vicious
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Pregršt novih filmova stiže na Netflix ove godine

 

Oh vidi, hrpa generickih multirasnih/multivjerskih heroina rjesava random akcijske zadatke u kojima su jace od muskaraca.

Zasto od mene, bijelog muskarca na poziciji moci, ocekuju da financiram tudje politicke pamflete umotane u sadrzaj?

 
5 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pregršt novih filmova stiže na Netflix ove god
Lovac kaže...

Neka samo, prekjučer odjavio nakon x godina. HBO mi je za sad puno bolji. Badava ti hrpetina sadržaja kad je pola gotovo pa i smeće, a druga polovica, onako - jedva prosjek s tek pokojom iznimkom. O woke glupostima, Resident Evil/Witcher seriji i sl. mislim da više nema smisla govoriti. Fragmentacija je ogromna, mogu i moraju bolje.

 

darkborg kaže...

Ja kad otvorim taj netflix više vremena potrošim na traženje nečeg gledljivog nego na samo gledanje sadržaja.

 

viciousone kaže...
Žena ima taj f netflix (prešla na njega sa hbo-a).
Pokušao sam naći nešto zanimljivo i našao samo prosječno.

Vidio sam da ima ona fora sa vpn-om i registracijom u nekoj drugoj državi gdje se nudi količinski i kvalitetom bolji sadržaj.

 

Lonely Boy kaže...

Pa kad je pederski servis, nesto za normalne ni ne mozes pronaci na tom woke/broke americkom smecu.

 

Ima hrpa odličnog sadržaja.

 

Dokumentarci:

Madoff: The monster of Wall Street

Tinder swindler

Social dilemma

My octopus teacher

Trust no one

Fantastic Fungi

Great Hack

Icarus

Last dance

The Hatcher Wielding Hitchhiker

Myth & Mogul: John DeLorean

The movies that made us

Toys that made us

High Score

 

Filmovi noviji:

The pale blue eye

Stranger

Nobody

Glass Onion

God's Crooked Lines

The Girl in the Yellow Jumper

Hustle

White Noise

His House

Roma

Irishman

Marriage Story

The Power of the Dog

The lost daughter

Enola Holmes 1&2

White Tiger

All Quiet on the Western Front

Da 5 Bloods

Emily the Criminal

Space Sweepers

The Gray Man

In the shadow of the moon

Stowaway

Annihilation

The Adam Project

Pinocchio

Blade Runner 2049

Prey

 

Serije:

The Playlist

Stranger Things

Cobra Kai

Kominsky Method

Seinfeld

Kaleidoscope

Wednesday

Walking Dead

Russian Doll

1899

Peaky Blinders

Guillermo Del Toro's Cabinet of Curiosities

Criminal

Sandman

Midnight Mass

Crown

Umbrella Academy

Love, Death + Robots

Black Mirror

After Life

Silent Sea

Mindhunter

Call my Agent

Squid Game

Ozark

Dark

Better Call Saul

 

Sad su dodali i hrpu dobrih starijih filmova:

Along came a spider

Ready Player One

Fury

Girl on the Train

Legend

Everest

All the money in the world

Butterfly effect

Monthy Python

Hurt Locker

Hell of high Water

It Follows

Inglorious Basterds

Saving Private Ryan

Godfather

Forrest Gump

Pulp Fiction

Scarface

Gladiator

Training Day

300

Snatch

Eyes Wide Shut

Big Lebowski

Django

Whiplash

Dirty Dancing

Back to the Future

Karate Kid

Rush

Mumija

Elysium

Inception

 

Ja stvarno ne kužim što bi vi još htjeli? Svaki dan 5 novih vrhunskih filmova i serija?

 

EDIT: dodao još malo sadržaja za gledanje

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2023 14:41 (mzopg).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pregršt novih filmova stiže na Netflix ove god
Lonely Boy kaže...

Pa kad je pederski servis, nesto za normalne ni ne mozes pronaci na tom woke/broke americkom smecu.

 Ja sam onda očito ili peder ili nenormalan ili oboje jer svaki dan pronađem nešto kvalitetno i jako zanimljivo. Jbga, tko ti je kriv kad si normalni hetero. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2023 0:13 (mzopg).
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Pregršt novih filmova stiže na Netflix ove godine

Da se udruze Netflix,Disney+ i Amazon Prime dobio bih jedan ok servis koji vecinom ima nesto zanimljivo za pogledat ali NE uvjek.Ovako svaki za sebe vecinom nemaju nista zanimljivo i kvalitetno za pogledat,kakvi su HBO,Apple tv te ostali za koje ni ne znam kako se vise zovu ne mogu komentirat jer ih nisam koristio.

Imao sam po pola godine free koristenja za Apple tv i jos neke ali nisam imao volje opet radi acounove za nove streaming platforme.

Sad doslovno svaka TV ili Movie kuca ima ili ce imat svoju streaming platformu....bizarno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pregršt novih filmova stiže na Netflix ove god
ATV+ svako malo daje probne mjesece, čak i za postojeće korisnike. Do sada sam valjda nakupio godinu i po besplatnog gledanja. Najveći problem im je količina sadržaja, ali ako tek sada krećeš gledati njihovu originalnu produkciju (koja je IMHO kvalitetna), imati ćeš zanimaciju slijedećih nekoliko mjeseci. Na mobu sam pa ne mogu u detalje pisati, ali evo par preporuka: Foundation, Ted Lasso, For All Mankind, Slow Horses. Vise manje sve što sam pogledao je bilo dobro, samo ovisi što te zanima.
Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Pregršt novih filmova stiže na Netflix ove god
Je l su dokumentarci na razini "Odabrao Đelo..." ili?
5 godina
offline
Pregršt novih filmova stiže na Netflix ove godine

Odličan popis stvari koje neću nikada gledati.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pregršt novih filmova stiže na Netflix ove god
Lonely Boy kaže...
mzopg kaže...
Lonely Boy kaže...

Pa kad je pederski servis, nesto za normalne ni ne mozes pronaci na tom woke/broke americkom smecu.

 Ja sam onda očito ili peder ili nenormalan ili oboje jer svaki dan pronađem nešto kvalitetno i jako zanimljivo. Jbga, tko ti je kriv kad si normalni hetero. 

 Ma zeka peka, daleko od toga da nema nesto za pogledati. Ali sve je vise bezvezarija, netflix ima dobrih dokumentaraca uz tu i tam koju     gledljivu seriju. :D

Nabrojim ti gotovo 30 u najmanju ruku dobrih serija i ti napišeš da ima tu i tamo koja gledljiva serija. A ovo sam nabrojao iz glave, da idem pregledavati bilo bi ih vjerojatno 3-4 puta više.

 

MEGATAMA kaže...

Da se udruze Netflix,Disney+ i Amazon Prime dobio bih jedan ok servis koji vecinom ima nesto zanimljivo za pogledat ali NE uvjek.Ovako svaki za sebe vecinom nemaju nista zanimljivo i kvalitetno za pogledat,kakvi su HBO,Apple tv te ostali za koje ni ne znam kako se vise zovu ne mogu komentirat jer ih nisam koristio.

Imao sam po pola godine free koristenja za Apple tv i jos neke ali nisam imao volje opet radi acounove za nove streaming platforme.

Sad doslovno svaka TV ili Movie kuca ima ili ce imat svoju streaming platformu....bizarno.

Svaki od njih pojedinačno ima jako puno dobrog sadržaja. Zajedno već imaju i previše sadržaja za jednu osobu kojoj dan traje samo 24h. Svaki od njih košta jako malo u usporedbi sa drugim životnim "luksuz" troškovima, recimo jedna pizza je barem 10 eura, hamburger isto tako. Znači za cijenu jedne pizze možeš imati gotovo dvije pretplate.

 

Nekadašnje videoteke su rentanje filmova naplaćivale oko 10kn po filmu, danas je to oko 15kn (maxtv, iskon... noviji filmovi).

Sad ti vidi što je povoljnije, rentati 4 filma ili imati pretplatu na recimo HBO Max gdje imaš hrpu sadržaja koji možeš gledati bez limita.

 

silvio3105 kaže...
Je l su dokumentarci na razini "Odabrao Đelo..." ili?

Ima ih odličnih, većina je zanimljivija i edukativnija od većine današnjih serija i filmova, ali ljudi imaju nekakvu averziju prema dokumentarnom filmu, valjda ih je strah da će postati pametniji i nešto novo naučiti. 

 

S druge strane gutaju sve informacije koje im serviraju razni influenseri, jutjuberi i ostali likovi bez ikakvog stručnog obrazovanja i edukacije.

 

Zanimljivo.

 

U biti i nije, ako uzmemo u obzir da se danas više vrednuje jedan takav "virtualni" lik nego renomirani znanstvenik ili doktor.

 

StonedAssassin kaže...

Odličan popis stvari koje neću nikada gledati.

 Hvala na obavijesti. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Pregršt novih filmova stiže na Netflix ove godine

Meni i ostalim ukućanima je Netflix još uvijek najzanimljiviji. 

U zadnje vrijeme gledamo dosta strane (ne-američke) mini-serije i to mi je super, ima ih nekoliko koje su nam jako zanimljive. A klincima su super crtići koji su sinkronizirani, što nažalost na Disney-u još uvijek nisu. Nadam se da će se i to uskoro riješiti ili ću otkazati pretplatu na Disney kada ga ne gledamo toliko. HBO gledamo tu i tamo nešto, od ta tri servisa najmanje.

 

Ali da, sranje je jer sad ima hrpa tih streaming servisa i svaki od njih ima neku "ekskluzivu" na neku seriju/film i puno onoga manje zanimljivoga, ali tako je i na ostalim servisima, nije netflix po tome poseban.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pregršt novih filmova stiže na Netflix ove god
Nema na čemu.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice