Predstavljen Teslin Model Y, u prodaju stiže tijek

poruka: 22
|
čitano: 4.729
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Teslin Model Y, u prodaju stiže tijek".
12 godina
offline
Predstavljen Teslin Model Y, u prodaju stiže tijek

lijep je, not

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Predstavljen Teslin Model Y, u prodaju stiže tijek

Ja ne vidim kako tu utrpati 7 osoba, a da nije na tragu onog vica o Židovima i Fići...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Predstavljen Teslin Model Y, u prodaju stiže t
BlueMax kaže...

lijep je, not

 Meni izgleda čisto OK, samo cijena je ajme meni.

 

12 godina
offline
Re: Predstavljen Teslin Model Y, u prodaju stiže t
MrBlc kaže...

Ja ne vidim kako tu utrpati 7 osoba, a da nije na tragu onog vica o Židovima i Fići...

 i pepeljari

6 godina
offline
Re: Predstavljen Teslin Model Y, u prodaju stiže t
MrBlc kaže...

Ja ne vidim kako tu utrpati 7 osoba, a da nije na tragu onog vica o Židovima i Fići...

 djeca se jos uvijek nazivaju osobama

 

nitko ne ocekuje da ce 7 grmalja od 1.85m natrpat unutra 

16 godina
offline
Re: Predstavljen Teslin Model Y, u prodaju stiže t

Grmalj od 1.85 m 

Gledam te!
12 godina
offline
Re: Predstavljen Teslin Model Y, u prodaju stiže t
Veliki Brat kaže...

Grmalj od 1.85 m 

 nedorast

15 godina
offline
Predstavljen Teslin Model Y, u prodaju stiže tijek

a jel se to mora kupiti? ne bih, ako ne moram. nisam baš neki krkan pa ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Teslin Model Y, u prodaju stiže t
3dfx kaže...

djeca se jos uvijek nazivaju osobama

nitko ne ocekuje da ce 7 grmalja od 1.85m natrpat unutra 

Bitnija informacija je da se radi o dodatnoj opciji, a ne serijskoj opremi jer je upotrebljivost takvih sjedala za većinu korisnika manja od mjesta koji se zbog njih izgubi.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
8 godina
offline
Predstavljen Teslin Model Y, u prodaju stiže tijek

obećanko nam još nije isporučio niti autek od 35000, a već imamo drugi mokri san dežurnih forumaša od 39000 kojeg također neće isporučiti. 

 
2 7 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predstavljen Teslin Model Y, u prodaju stiže t
MrBlc kaže...

Ja ne vidim kako tu utrpati 7 osoba, a da nije na tragu onog vica o Židovima i Fići...

 Ono sto ja ne vidim je SUV!?

 

Ovo je po svim dimenzijama hatchback verzija Modela 3, primjerice kao u Mazde 3, koji ima nesto visi otvor prtrljaznika kako bi se pohvalio sa tih 7 sjedala.

 

Zasto ovo isticem - SUV je popularan zbog dva razloga:

Starijim ljudima i obiteljima je lakse uci u visi automobil - model Y izgleda da ima istu visinu sjedala kao model 3.

Prtljaznik je veci i kockastiji - ovo je vjerojatno postignuto jer je povisen straznji kraj sa hatchback otvorom.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
9 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Teslin Model Y, u prodaju stiže t
wyks kaže... 

Zasto ovo isticem - SUV je popularan zbog dva razloga:

Starijim ljudima i obiteljima je lakse uci u visi automobil - model Y izgleda da ima istu visinu sjedala kao model 3.

Prtljaznik je veci i kockastiji - ovo je vjerojatno postignuto jer je povisen straznji kraj sa hatchback otvorom.

 Ja sam u dvadesetima, a da kupujem auto prvo bih kupio SUV jer je daleko udobnije nego sedan gdje ležim na cesti skroz dole, katastrofa, svaki put se osjećam izlomljeno, a kad sam u SUV-u vozim se kao čovjek.

 

Jednom kad kupiš SUV i vidiš što je pravi auto više nema povratka.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2019 17:15 (JozoBozo121).
5 godina
offline
Re: Predstavljen Teslin Model Y, u prodaju stiže t

Pa i ne bas....

I ja sam se svojevremeno navozao auta i nesto nisam primijetio da je SUV nesto narocito udobniji od limuzine u istoj cjenovnoj kategoriji..... Barem u premium segmentu....

Prije par dana probah igrom slucaja i RAW 4 hybrid i ista prica...

12 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Teslin Model Y, u prodaju stiže t
Jebeš auto kojemu je sve na tač
 
2 3 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Teslin Model Y, u prodaju stiže t
JozoBozo121 kaže...

 

Jednom kad kupiš SUV i vidiš što je pravi auto više nema povratka.

 

Kad jednom probaš koku nema natrag...

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
8 godina
offline
Re: Predstavljen Teslin Model Y, u prodaju stiže t
Bruno1026:

35k model je u ponudi unazad 10-tak dana. Rok isporuke u SADu je mjesec, k nama stiže za pola godine.
Ja rekoh
8 godina
offline
Re: Predstavljen Teslin Model Y, u prodaju stiže t
BlueMax:

Mene s boka podsjeća na CRXicu a to nije dobro. Doduše, i audijevi SUVovi izgledaju kao nabildani karavani, to mi baš nije napeto iako karavane smatram najfunkcionalnijim automobilima i tu mi Audi ima predobru ponudu.
Ja rekoh
5 godina
offline
Re: Predstavljen Teslin Model Y, u prodaju stiže t

I sam sam u posjedu jednog ;)

15 godina
offline
Re: Predstavljen Teslin Model Y, u prodaju stiže t
Feudalac kaže...
Mene s boka podsjeća na CRXicu a to nije dobro.

Nije ni dobro sto kosta 4k $ vise od modela 3, iako ne donosi skoro nista (izuzev veceg prtljaznika) u odnosu na Model 3, pogotovo jer je funkcionalnost 7 sjedala nikakva.

Automobili puno veci od modela Y takodjer imaju tu opciju, no ona u realnosti eventualno moze posluziti za prijevoz djece iz skole.

 

VW Tiguan, Skoda Kodiaq i Kia Sorento su medjusobno slicni volumenom, puno veci od modela Y, pa su kod prva dva modela ta sjedala neupotrebljiva za odraslog prosjecnog muskarca, dok tek Sorento nudi neki komfort.

 

Razlika u cijeni 4 i 5 vratnih verzija Mazde 3 je tocno 135 kuna za pocetni model.

 

Sve u svemu, za 4000$ dobije se ruzniji model u odnosu na elegantni Model 3, sa nesto vecim prtljaznikom.

No kako je cijena najma teretnog kombija oko 80$ dnevno mozes 4 godine jednom mjesecno iznajmiti kombi...

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
offline
Re: Predstavljen Teslin Model Y, u prodaju stiže t
Dead kaže...

 Hmmmmm tako zboriš ti, a vidiš ja se 40 godina vozam u sedanima i kompaktima pa se nikad nisam osjećao izlomljeno. Izlomljen...zbog čega? Vozio sam i SUV pa me tu ništa nije impresioniralo. Ako ne izađeš ponekad offroad, a uglavnom je tako, kupovinu SUV-a smatram bacanjem novca imajući u vidu cijenu auta i njegovo održavanje.

 Od 95% današnjih SUV-ova bolje terenske sposobnosti ima Fiat Panda.

 
5 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Predstavljen Teslin Model Y, u prodaju stiže t

SUVovi nisu ni zamisljeni kao offroad vozila....

7 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Teslin Model Y, u prodaju stiže t

I ja sam u dvadesetima pa su mi SUV-ovi jedni od najneudobnijih automobila.  
Nerijetko su skučeniji od malih gradskih automobila (Range Rover pamtim kao najskučeniji auto u kojem sam se vozio), a "ležanje na cesti" ne znači baš ništa već je u pitanju suspenzija koja također nije nešto preposebno.

Citroen GSA '83 gospodo... Nijedan auto nije udoban nakon što se provozaš u starom Citroenu.

Prošao sam kao vozač ili suvozač jedno te istim makadamima i šumskim putevima u okolici u različitim automobilima i dobri stari GSA i njegovi srodnici sa hidropneumatskom suspenzijom, tzv. "kuglama" dandanas pobjeđuju bilo koji SUV ili terenac što se tiče udobnosti. O cesti da ne spominjem. Kao da jedriš 

 

Potražite po netu koji su auti najudobniji za seks i svaki puta će te naći neki stariji Citroen upravo zbog specifične suspenzije.  

 

A što se Tesle Y tiče, unutrašnjost se na oko čini udobnom (a za vožnju ćemo tek saznati) i znam da su dosad imali problema sa lošom podrškom i djelovima, al nama to ne smeta jer si ga ne možemo ni priuštiti. Dok dođe taj trenutak, ne sumnjam da će Tesla ispraviti trenutne mane.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2019 10:18 (vkmarko).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice