Predstavljen Redmi Note 7 Pro

poruka: 37
|
čitano: 9.337
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Redmi Note 7 Pro".
6 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 7 Pro
red_bull danas 12:04
500 dollara? ovdje se prica o 200 eura telefonu aloo! si se malo pogubio?

Je, ja sam se očigledno pogubio jer raspravljam sa ljudima koji su očito propustili satove čitanja sa razumjevanjem i tablice množenja. Znaš nije bez veze kad ti je učiteljica davala lektire za čitati, koje očigledno nisi čitao. Što se tiće množenja $250 * 2 = $500. Možda prekompleksno? Sry neću te više opterećivati sa "višom" matematikom. Poz.
15 godina
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 7 Pro
Prij3svih kaže...
red_bull danas 12:04
500 dollara? ovdje se prica o 200 eura telefonu aloo! si se malo pogubio?

Je, ja sam se očigledno pogubio jer raspravljam sa ljudima koji su očito propustili satove čitanja sa razumjevanjem i tablice množenja. Znaš nije bez veze kad ti je učiteljica davala lektire za čitati, koje očigledno nisi čitao. Što setićemnoženja $250 * 2 = $500. Možda prekompleksno? Sry neću te više opterećivati sa "višom" matematikom. Poz.

Da profesore..

 

ja te lijepo molim samo da mi daš link na telefon za 200 eura koji je kvalitetniji od xiaomija za te pare. Hvala..

(G)jokaCRO ingame
7 godina
offline
Predstavljen Redmi Note 7 Pro

Kolko proljeva u ovaj temi strasno..

 

OT: Uredjaj ce biti topcina za te novce i best buy definitivno. 

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 7 Pro
bluBear kaže...

Kolko proljeva u ovaj temi strasno..

 

OT: Uredjaj ce biti topcina za te novce i best buy definitivno. 

 Slažem se... još kad mi krenu spominjat Daciu, znam koliko je sati... 9 godina, toči gorivo, radi sevise i vozi, ni jedan kvar, nema piknjicu, ne škripi i ne cvili... al eto, ne valja to, bolje Golf 2 uljara...

 

OT: Redmi Note 3 Pro - 2 i pol godine bez ijednog problema, Redmi 4A za klinca - također sve ok, Mi Max 3 je nov i isto se pričalo notifikacije, ovo ono - savršen mob za te pare (1850 kn)...

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.3.2019 20:03 (Corto_1973).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 7 Pro

Što se tiče notifikacija za aplikacije na Androidu 8.0 pa na naviše moraš dati ovlasti za samopokretanje u pozadini svakoj aplikaciji posebno. U suprotnom ne dolaze obavijesti ako je mobitel zaključan. Nova sigurnosna pravila ... 

12 godina
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 7 Pro
fer-de-lance kaže...

 I opet, gledaš iz krive perspektive, u doba kad je došao, note 4 (i 4X) je i u slučaju omnivisiona imao bolju kameru od ikoga u tom cijenovnom rangu (tek nakon nekih pola godine su ga pobijedili u istom cijenovnom rangu po kameri cubot i galaxy a3).

A Xiaomi nigdje nije rekao koji je proizvođač senzora, pa nisu ni lagali (nigdje nisu rekli da bude unutra obavezno Sony ili Samsung senzor). 

I opet se je svodilo na to da za istu lovu i u najgorem slučaju kombinacijr komponenti u vrijeme izlaska nije bilo boljeg.

A kaj se tiče BOE ekrana, i to du ljudi srali na temelju par postova na Miui forumu (kad sam zadnji put gledao bilo je oko 35 likova koji su imali mrtve piksele, sad je već ziher puno više na pollu).

Kaj sam htio reći je da ja na 6 boe primjeraka do sad nisam vidio mrtvi piksel, a na jednom tianma jesam...

Sad, jel ja lažem ili statistika nije točna sve dok ne glasa u anketi svaki kupac (iskreno, bez laganja), pitanje je sad...

Uglavnom, i noviji Redmi Noteovi i dalje nemaju po ničemu konkurenciju u svom cijenovnom razredu, čak i u najlošijim slučajevima.

Naravno, opet je jedina bitna stvar ostvarivanje reklamacije ako treba, a za to treba naći pouzdan shop (ili kupiti kod nas za cijenu +pdv + carina + neka mala marža, svako bira za sebe).

Ali, općenito, statistka koju bih ja kojemu je nebrojeno mobitela bilo na "popravku" (većinom softvera), govori da je Samsung najgori, a Xiaomi puno bolji.

Sad, jel to kaj znači - naravno da ne, svakom brandu se zalomi, a po Xiaomiju ljudi pljuju na temelju nekih likova kaj kupe od neprovjerenog sellera na aliju, i onda nemru ostvarit reklamaciju ako kaj krepa, i onda uspoređuju s Samsungom kupljenim kod nas na pretplatu i hvale Agram i druge naše servise ().

A dovoljan je jedan takav primjer da pljuvanje počne.

Htio sam reći, zajebite hype i pljuvanje budala, uključite razum, to je sasvim dovoljno za preživjet u ovom brutalnom svijetu.

E da, za 4G se slažem, nemaju napredni MIMO, pa u idealnim uvjetima imaju manje brzine na 4God nekih konkurenata (ovisi i o SOC-u).

Naravno, B20 je kod nas must have, kupovat samo takve modele (osim ak su puno skuplji, onda se ne isplati).

Za Redmi note 5 i kasnije nemrem ništa reći, za sad nisam još ni jednog "servisirao", ali vidim da ima nekih pritužbi, sad koliko je učestalo ne znam.

 nije imao najbolju kameru, ni u klasi. i tadašnji šrtoni samsung modeli niže srednje klase imali su bolju kameru. 4x nije bio u stanju ni pucati ok fotke u idealnom dnevnom osvijetljenju. čak i bratov p9 lite koji je stigao skoro godinu dana prije imao je osjetno bolju kameru.

xiaomi nigdje ni ne mora navoditi koje komponente stavlja. poštena poslovna praksa diktira da svi koji plate za uređaj jednaku cijenu dobiju jednak uređaj, komponente, softver itd. za to nema nikakvog izgovora, pa ni niska cijena.

ja ne znam gdje su ljudi kenjali, BOE ekran imao sam na svom modelu (uz šrotni omnivision senzor) i nakon nepunih 6 mjeseci uporabe imao je mrtve piksele na donjem rubu ekrana, odmah iznad kapacitiativnih tipki.

 

statistika o popravku samsunga je da ljudi kupuju samsung puno više (još uvijek), ima ih na tražištu više i samim time serviseri dobiju više samsunga na popravak. ne znači da se u jednakom omjeru ne kvare i xiaomi, honor ili bilo koji drugi kinezi.

 

i konačna stvar koja me užasno živcirala na 4-ki je povremeni izostanak notifikacija za mail, whatsapp, messenger. glavna svrha mobitela i to nije bio u stanju odraditi kako treba. a to se nije popravilo ni dolaskom miui 10-ke. probao sam sve živo, od onih 5 koraka za davanje dopuštenja u opcijama, preko autostarta itd. 

to je glavni razlog zašto sam prodao 4x i kupio odmah redmi note 5. radio je fino prva 2 mjeseca, došao update za miui 10, nakon čega sam opet dobio problem notifikacija i još gore pojavili su se oglasi u sistemskim aplikacijama tipa music player. platim 1700 kn da gledam reklame. dno dna.

čitao sam kako riješiti - treba mijenjati rom na xiaomieu ili neki drugi. aha, how yes no. 

 

nakon toga sam prekrižio tu marku. trenutno na honor playu, čim se pojavi nešto slično sa tim osvnovnim stvarima tipa notifikacije, oglasi - odmah ide na prodaju. 

ne hebu me marke telefona - al brate mili, cijena nije jedini faktor pri kupnji mobitela. nekad je bolje dat 200-300kn više i uzet nešto kaj nema takve banalne probleme, iako na papiru ima slabiji soc i 500 mah manje baterije.

What could possibly go wrong?
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2019 8:20 (Hornet_93).
12 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Redmi Note 7 Pro

Pozdrav.

Ima dosta dobrih mobitela u rangu 200 €.

Unazad nekoliko godina je bila druga priča, ali za prosječnog korisnika danas izbor je velik.

Galaxy a6

Mate 20 lite

P smart

Redmi note pro serija i lite verzije jačih uređaja...

Osobno koristim redmi note 3 pro već tri godine i nikad problema. Supruga ima redmi note 4 pro i isto odlično. Osim njih imamo iphone 6s koji isto radi super ali ne vidim da je bolji po bilo čemu osim po kameri i kvaliteti kučišta od ovih kineza a koštao više nego ova dva skupa i još odličan laptop za kusur možeš kupiti.

Na xiaomi webu imate upute kako provjeriti originalnost vašeg uređaja obzirom da su se pojavili lažni xiaomiji koje su prodavali po internetu ( vjerojatno tu  počinje ona priča sa različitim komponentama istih modela ).

A bitna je i garancija koju sam dobio na 2 godine a uređaj radi već 3 bez problema.

I ono što sam primjetio da što se manje ( drka ) po mobitelu bolje radi. I da ne duljim, kako je rekao čovjek od galaxy 7 ne mjenjam dok ne crkne a nadam se da neće još neko vrijeme.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2019 10:29 (roary).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice