Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere

poruka: 30
|
čitano: 7.199
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere".
6 godina
protjeran
offline
Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere

Imam i ja četiri oka kad stavim naočale, ali nitko ne piše članke o meni.

Ti, Sibila, moja prva ljubav!
 
1 6 hvala 0
13 godina
offline
Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere

Fin telefon s gotovo nikakvim napretkom u odnosu na prošlu Note 5 generaciju. Primarna klijentela oni su s uređajima starijim i slabijim od Notea 5 iako sam sasvim siguran da ni onima s Noteom 4 uopće nije isplativ prelazak.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere

Dobro je netko napisao, brže izlaze Xiaomi mobiteli po generacijama nego Android update-i.

 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere

Već se nalazi na našem tržištu. 4/64 košta 200-300 kuna više od ovdje najavljene cijene od 215 EUR-a.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.9.2018 12:21 (ridealong).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere
Micro USB 2.0, ma bravo. Koji god mobitel uzimao u budućnosti sigurno neće biti neki s tim reliktom. Radije da uopće nema kameru ali USB C mora imati.
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.9.2018 11:43 (Peruneph).
Moj PC  
0 3 hvala 0
8 godina
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere
Peruneph kaže...
Micro USB 2.0, ma bravo. Koji god mobitel uzimao u budućnosti sigurno neće biti neki s tim reliktom. Radije da uopće nema kameru ali USB C mora imati.

 Xiaomi na redmi seriji gura Microusb a na MI seriju Type C. ako želis typec onda ugrabi MI seriju. Razlog zašto guraju microusb jer je jeftiniji i štede se na nekim detaljima ali zato dobiš sve ostale super stvari kao kamera itd.

 

Kupio sam redmi note 5 i ja sam prije imao osječaj da je to zaostalo u smislu da mora imati typce c ali više ne želim, zapravo svejedno mi je. jer sam si kupio WSKEN magnetski kabel i on je meni dao nešto puno bolje od typce i microusb. Često radim vani na opg i često mi je u utičnicu ulazila prašina ili neka prljaština i to je teško očistiti sa vremenom se to kao zeljepi pa nekad hoce puniti a nekad ne želi puniti a sa WSKEN mini kablom sam se preporodio. Prvo on skoro uvjek puni, ako je malo prljav tj ne želi puniti daovoljno je samo donji dio moba di je taj kontakt utrljati po hlačama ili obrisati sa maramicom i opet puni. To mi je puno puno bolje.

 

Inače moram navesti da wsken nije reverzibilan da se može ukopčati na obje strane, iako ima manje poznatih kineza koji podrzavaju oba ali je upitno to hoće li raditi brzo punjenje sa wskenom sam sigurniji. Evo kako se orijetiram pa jednostavno na utičnici je sitna ledica koja uvjek meni morao svijetliti gore da bi mogao puniti. a ako bi pokušao prikopčati naopako magnet neda, jednostavno gura na stranu :D

 

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere
Mary Sue kaže...

Imam i ja četiri oka kad stavim naočale, ali nitko ne piše članke o meni.

 

12 godina
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere
PlayMaker10 kaže...

Dobro je netko napisao, brže izlaze Xiaomi mobiteli po generacijama nego Android update-i.

 I što je tu loše za korisnika?

Samo cijene prijašnjih modela padaju, imaš veći izbor...

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere
Cromaki kaže...
PlayMaker10 kaže...

Dobro je netko napisao, brže izlaze Xiaomi mobiteli po generacijama nego Android update-i.

 I što je tu loše za korisnika?

Samo cijene prijašnjih modela padaju, imaš veći izbor...

 Loše za korisnika je podrška, neće pola tih modela vidjet update.

7 godina
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere
@PlayMaker10
Jesi siguran?
Ja sam uvjeren da više Xiaomi uređaja dobije update nego Samsungovi (izuzev flagshipa).
Svi Xiaomi dobiju barem 1 veliki update + masu manjih (u što ubrajam i verzije MIUIa)
12 godina
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere
PlayMaker10 kaže...

 Loše za korisnika je podrška, neće pola tih modela vidjet update.

 Svaki Xiaomi, ima tjedne updateove i recimo kvartalne updateove.

 

Doduše Mi 3/4 je tek sada od ove godine izgubio njihovu i podršku, a ti mobiteli su izašli 2013.-e godine. Ali ostaje Stable ROM.

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere
Cromaki kaže...
PlayMaker10 kaže...

 Loše za korisnika je podrška, neće pola tih modela vidjet update.

 Svaki Xiaomi, ima tjedne updateove i recimo kvartalne updateove.

 

Doduše Mi 3/4 je tek sada od ove godine izgubio njihovu i podršku, a ti mobiteli su izašli 2013.-e godine. Ali ostaje Stable ROM.

 Koliko Android verzija promijene? Ne MIUI verzija nego Android?

15 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere

Gdje kod nas ima za kupiti?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere
PlayMaker10 kaže...

 Koliko Android verzija promijene? Ne MIUI verzija nego Android?

 Jednu do dvije, iznimke pojedinih modela koji su čak i 3.

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere
Cromaki kaže...
PlayMaker10 kaže...

 Koliko Android verzija promijene? Ne MIUI verzija nego Android?

 Jednu do dvije, iznimke pojedinih modela koji su čak i 3.

 Pričamo o njihovim najjačim modelima ili ovoj klasi. Kod Samsunga ova klasa dobiej jedan update i to je to a niti Huawei ništa nije bolji.

9 godina
offline
Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere

Ne kuzim tko kupuje ove mobitele kad se moze MIX 2 uzeti za 20-30 eura vise.

 
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere
Imam godinu dana Redmi Note 4 s micro USB-om, vrlo brzo su počeli problemi s punjenjem. Promijenio s već nekoliko kabela i sad sam na sreću došao do jednog koji puni iz prve. Inače ga moram namještati, muka živa, a najljepše iznenađenje je kad ujutro skužiš da se na 20% sam diskonektirao a moraš na posao i nemaš vremena puniti cijeli dan. S prethodnim mobitelom s micro USB-om slična priča. Jednostavno nije vrijedno odreći se type C USB-a za tih par dolara razlike u cijeni.
Probao sam u te magnetne, nisam bio pretjerano zadovoljan
15 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere
Jerkenovski kaže...

Gdje kod nas ima za kupiti?

 Sačekaj malo, vjerovatno bude u Linksu, imaju poveću ponudu Xiaomi. Brzo su dobili Pocophone, Mi Band 3 itd nakon dolaska na HR tržište.

Steam account: OutOfSp4c3 Solarna energija nije nešto što može postati popularno preko noći.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere
T700 kaže...
Peruneph kaže...
Micro USB 2.0, ma bravo. Koji god mobitel uzimao u budućnosti sigurno neće biti neki s tim reliktom. Radije da uopće nema kameru ali USB C mora imati.

 Xiaomi na redmi seriji gura Microusb a na MI seriju Type C. ako želis typec onda ugrabi MI seriju. Razlog zašto guraju microusb jer je jeftiniji i štede se na nekim detaljima ali zato dobiš sve ostale super stvari kao kamera itd.

 

Kupio sam redmi note 5 i ja sam prije imao osječaj da je to zaostalo u smislu da mora imati typce c ali više ne želim, zapravo svejedno mi je.

 

Ma ekipa je fascinirana Type C konektorom, dok ne kupe mob i nadju se u prilici da trebaju kabel, a niko nema Type C kabel... pa da vidis problema 

 

 

Osim toga koja je poanta Type C konektora na mobu, ako ce on radit na USB2.0 specifikacijama, kao sto radi na Xiaomi Pocophone F1 i OnePlus 6 te hrpu drugih mid-range telefona (ne samo Xiaomi/OnePlus, nego Samsung, Nokia, ...).

 

Ako telefon ima Type C onda najmanje ocekujem USB3.0 (tj 3.1 Gen1) specs 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.10.2018 10:29 (nathan.fake).
8 godina
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere
nathan.fake kaže...
 

 

Ma ekipa je fascinirana Type C konektorom, dok ne kupe mob i nadju se u prilici da trebaju kabel, a niko nema Type C kabel... pa da vidis problema 

 

 

 

 ja se pitam kako vas nije sram tražit druge kabel, ?? Koliko često to radite ????

 

Na ebayu kupite nekoliko kabela od 30cm ili manje i mozete ga sami nositi u dzepu bez da smeta, stavite ga u torbu da se nađe, stavite ga  ruksak itd  to vam košta nekoliko dolara a dobro dođe kada vam treba .

 

 

 

11 godina
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere
Ne kužim to "posuđivanje" kabela, doma imam brzi punjač, neki obični na poslu i baš nikad se nisam našao u prilici da moram posuđivati punjač. Pa majku mu staru, za sitnu lovu uzmeš mobilni punjač (imam i sam ankerov 10k, za svaki slučaj stoji napunjen u autu) ako je baš takva situacija i puniš kad hoćeš, bez da moliš tko će ti dati struje.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere
Kako god se okrene type C postaje standard i to s razlogom. U 99% slučajeva svoj mobitel punim sa svojim kabelima tako da me uopće ne zanima što drugi imaju sa sobom. Nije mi presudno koja je generacija type C konektora. Ali micro USB defitivno nije za mobitel. Ostat će u upotrebi još godinama, a to je i ok za razne gadgete koji se ne pune min jednom dnevno, npr za smartwatch, bt speaker...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere
"Pričamo o njihovim najjačim modelima ili ovoj klasi. Kod Samsunga ova klasa dobiej jedan update i to je to a niti Huawei ništa nije bolji."

Uglavnom nemas pojma sta pricas.

Nedavno mi je pet godina stari xiaomi dobio veliki update. Moj Xiaomi note 1 (ili 2, nisam siguran, imam ih vise doma) je dobio tri verzije androida.

Tako da ne znam cemu tvoja tvrdnja da pol xiaomi modela nece dobiti update.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere
mcf kaže...
"Pričamo o njihovim najjačim modelima ili ovoj klasi. Kod Samsunga ova klasa dobiej jedan update i to je to a niti Huawei ništa nije bolji."

Uglavnom nemas pojma sta pricas.

Nedavno mi je pet godina stari xiaomi dobio veliki update. Moj Xiaomi note 1 (ili 2, nisam siguran, imam ih vise doma) je dobio tri verzije androida.

Tako da ne znam cemu tvoja tvrdnja da pol xiaomi modela nece dobiti update.

 Nauči čitat to je sve što ću ti reći. Da li sam ja igdje napisao da Xiaomi dobije samo 1 update? Druga stvar pričam o Android verzijama ne MIUI verzijama i to ne tvrdim nego pitam. Treća stvar, malo kulture nije na odmet, ali na žalost u ovom odgovoru si me spustio na svoju razinu razgovora.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2018 22:05 (PlayMaker10).
13 godina
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere
Dakle, za nove modele xiaomija rekao si:

"Loše za korisnika je podrška, neće pola tih modela vidjet update."

.. i nastavio o tome kroz dva posta. Kulturno sam ti rekao da ne znas o cemu pricas, jer svi modeli redovno dobivaju i update , i nove verzije androida (kada hardver/miui to omogucava).
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 1:22 (mcf).
7 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere
Mary Sue kaže...

Imam i ja četiri oka kad stavim naočale, ali nitko ne piše članke o meni.

 

Pusti ti 4 oka - da imas 4 sise, vec bi bila na naslovnici svih novina i TV kuca.

 

Danas seks prodaje sve, a u IT-u se samo gura "vise = bolje", makar to nije u 50% slucajeva istina.

Nokia 9 ce navodno imati 5 kamera otraga - blagi uzas po meni. Samo jedna se pomakne mrvicu izvan fokusa,

i ode sve "pa pa".

 

http://nokiamob.me/2018/10/nokia-9-bi-mogla-nositi-pureview-brend/

14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere
mcf kaže...
Dakle, za nove modele xiaomija rekao si:

"Loše za korisnika je podrška, neće pola tih modela vidjet update."

.. i nastavio o tome kroz dva posta. Kulturno sam ti rekao da ne znas o cemu pricas, jer svi modeli redovno dobivaju i update , i nove verzije androida (kada hardver/miui to omogucava).

 Ok, koja je zadnja verzija odnosno koliko ih je dobio (Android verzija) Note 4 npr.? S kojom je došao a na kojoj je sad trenutno? Mislim na službene verzije.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 23:46 (PlayMaker10).
15 godina
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere
Peruneph kaže...
Imam godinu dana Redmi Note 4 s micro USB-om, vrlo brzo su počeli problemi s punjenjem. Promijenio s već nekoliko kabela i sad sam na sreću došao do jednog koji puni iz prve. Inače ga moram namještati, muka živa, a najljepše iznenađenje je kad ujutro skužiš da se na 20% sam diskonektirao a moraš na posao i nemaš vremena puniti cijeli dan. S prethodnim mobitelom s micro USB-om slična priča. Jednostavno nije vrijedno odreći se type C USB-a za tih par dolara razlike u cijeni.
Probao sam u te magnetne, nisam bio pretjerano zadovoljan

 Vjerovatno si ovo već pokušavao, ali evo da napišem za ljude koji imaju sličnih problema, možda im pomogne. Većinu puta kada sam ja ili neko od poznanika ili ukućana ima problema sa diskonektovanjem punjača problem je bio u sitnom smeću, prašini i sličnom koja se kada se telefon drži u džepu nakupi oko konektora na telefonu. Obično se nakupi u samom dnu konektora i iako ne pokriva kontakte ne dozvoljava konektoru sa kabla da uđe do kraja i tako ne ostvarije puni spoj.

Rješenje je da se unutrašnjost konektora na telefonu temeljno očisti, najbolje drvenom ili plastičnom čačkalicom ili nečim sličnim od mekšeg materijala kako se konektor ne bi oštetio mada se može i metalnom iglom ako se pazi.

Pošto je prostor oko konektora prilično mali vjerovatno će biti potrebno dodatno stanjiti čačkalicu kako bi se došlo do sve prljavštine.

Posle čišćenja konektora obično svi kablovi koji nisu nisu radili počnu raditi bez problema. Ko to nije nikada čistio obično se iznenadi koliko se prljavštine nakupi u konektoru, a vjerujem da je 90% ljudi koji odnesu telefon na servis zbog problema sa konektorom to moglo riješiti na ovaj način, samo što im to ovi iz servisa naravno neće reći već naplate promjenu konektora ili nešto slično.

 

11 godina
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere
Hvala na savjetu, to sam sam počeo čistiti prije dvije godine. Stvarno je bilo smeća debljine 1-2 mm što je onemogućavalo konektor da sjedne do kraja. Sad sve redovito čistim ali problem sa slabom vezom se i dalje povremeno javlja
12 godina
offline
Re: Predstavljen Redmi Note 6 Pro sa četiri kamere
ja nikada nisam imao problema s prašinom jer uvjek čuvam i sklanjam mob od takvih uvjeta ali sam imao problema sa okolinom jer su me napadali što tako pazim...
sve ima svoje dobre i loše strane...
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice