Predstavljen novi vizualni identitet Combisa

poruka: 8
|
čitano: 3.502
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen novi vizualni identitet Combisa".
5 godina
protjeran
offline
Predstavljen novi vizualni identitet Combisa

Prema viđenom, imam osjećaj da je vizualni identitet i slogan (pa i objašnjenje) djelo iste osobe/skupine: člana uprave ili predsjednika osobno.

A možda su na nedjelu radila djeca gore spomenutih ?! Kako je kul biti kreativan i biti dio obitelji ... a imati tek 7 

Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2019 8:30 (Antiseptik).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Predstavljen novi vizualni identitet Combisa

slažem se. prijašnji je logo bio neusporedivo bolji. ovo izdrkavanje nema veze s mozgom. kao prvo - šareno je (apliciranje na medije će ih koštati k'o s.p.k). kao drugo, dizajnerski nečisto i konfuzno. kao treće, šalje poruku nesposobnosti tvrtke za nošenje s poslom (ali im ide s marketinškim prodavanjem magle). prijašnji logo ostavlja dojam povjerenja, iskustva i poslovnosti. ovaj? zbljuv. ne bi im dal da mi na porti rade. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2019 9:50 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Predstavljen novi vizualni identitet Combisa

Ovo njubara skuzi da T-com ima prste kod doticne firme :)

Truth in engineering.
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Predstavljen novi vizualni identitet Combisa

Slažem se s Ajarom. Užas i potpuni promašaj. 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Predstavljen novi vizualni identitet Combisa
Ajar kaže...

s prijašnji logo ostavlja dojam povjerenja, iskustva i poslovnosti. 

 ...jer ništa ne govori o poslovnosti i iskustvu kao "logo" s fontom gorim od Comic Sansa, pritom još izobličenim i nepravilnim u svakom pogledu. A stavljanje nekog kakti globusa umjesto slova O vrhunac je kreativnosti, nikad viđeno! Obratite nam se s povjerenjem!

 

Ovo novo rješenje nije bogzna kako lijepo, ali barem je dizajnerski skladno i ne izgleda kao da ga je crtao osnovnoškolac nižih razreda u WordArtu '97. godine.

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
7 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljen novi vizualni identitet Combisa
Ajar kaže...

slažem se. prijašnji je logo bio neusporedivo bolji. ovo izdrkavanje nema veze s mozgom. kao prvo - šareno je (apliciranje na medije će ih koštati k'o s.p.k). kao drugo, dizajnerski nečisto i konfuzno. kao treće, šalje poruku nesposobnosti tvrtke za nošenje s poslom (ali im ide s marketinškim prodavanjem magle). prijašnji logo ostavlja dojam povjerenja, iskustva i poslovnosti. ovaj? zbljuv. ne bi im dal da mi na porti rade. 

 Evo moja macka je napravila bolji logo za dvije minute.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2019 13:36 (O_O_O).
16 godina
offline
Predstavljen novi vizualni identitet Combisa

Oke logo, osim možda da su onaj žuti kvadratić spustili na slovo kako i kod ostalih. Ovako visi ni na nebu ni na zemlji.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen novi vizualni identitet Combisa
Meni je lijepo 😊
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice