Predstavljen MatePad Pro

poruka: 6
|
čitano: 2.454
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen MatePad Pro".
Predstavljen MatePad Pro

Mislim da smo nekoliko puta već apsolvirali s time da nisu hardverske specifikacije ono što iOS uređaje izvdaja od Androida.

 

Sve dok je Android takav kakav jest nema tu pomoći s nikakvim hardverski naprednim gadgetima. A Android je sve samo ne predviđen za "desktop like" okruženje.

O "kvaliteti" velike većine Android aplikacija ne treba trošiti riječi.

Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Predstavljen MatePad Pro

Čisto me zanima kakva će biti olovka u usporedbi one sa Ipada pro? 

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.11.2019 14:20 (ivan262).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Predstavljen MatePad Pro

Mora im se priznat originalnost dizajna, da nemaju ovu rupu u ekranu 99% ljudi bi ga zamijenilo za iPad Pro. Ovako će ga zamijeniti samo 90% ljudi. :-)

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Predstavljen MatePad Pro
Nece ga nitko zamijeniti za ipad. Ovo je daleko od kvalitete izrade ipada.
Ja nemogu smisliti android tablet. Android je takav kaos, postoji hrpa losih aplikacija, nadogradnja osa nepostojeća. Svi lijepe svoj UI preko androida i ni jedan nije dobar. Pretpostavljam da olovka ima znacajan lag, ni samsungova nije kao ipadova. Ipad pro vlada trzistem tableta i samo ipad pro 2 ce ga nadmašiti. Android tableti su nazalost jos uvijek daleko od iosa i ipada.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen MatePad Pro
Kao što je netko napisao, prednost iPada nije ni u hardveru (iako je nadmoćan) nego u softveru i tome da Apple ima viziju kako upotrijebiti taj uredjaj, a većina android tableta je komad hardvera namijenjen za surfanje ili rezanje luka nakon početnog perioda paženja. U podacima prodaje dominira iPad, nakon toga je Amazon jer su napravili uređaje za nišu. Ne znam sto bi se moralo desiti u Samsungu ili nekom drugom Android proizvođaču da postane konkurentan, ali prvo bi trebali naći namjenu za te uređaje. Dok toga nema mogu pumpati specifikacije i kopirati do besvijesti pa neće postići nikakav rezultat. Inače, uredjaj sam po sebi mi se čini jako zgodan 😀
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Predstavljen MatePad Pro
Ima li netko info gdje ga kupiti u HR?
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice