Predstavljen Amazon Kindle Scribe - prvi Kindle za

poruka: 8
|
čitano: 3.483
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Amazon Kindle Scribe - prvi Kindle za".
16 godina
offline
Predstavljen Amazon Kindle Scribe - prvi Kindle za

Na papiru uglavnom ne izgleda loše, čak štoviše -

ali ima nekih stvari koje su upitne i treba pričekati recenzije.

Cijena je vrlo primamljiva obzirom na konkurenciju; s tim da je to i dalje vrlo uska niša,

većini potencijalnih korisnika naprosto ne dovoljno zanimljiva da bi davali tolike novce.

 

Kako god, e-ink tehnologija je fantastična i iznimno korisna stvar,

i samo po sebi je sjajna vijest - moglo bi igrati ulogu u daljnjem razvoju sličnih uređaja

i ulasku drugih većih igrača na tržište, što bi onda negdje putem (valjda) donijelo i niže cijene.

 

 

Split your lungs with Blood and Thunder
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2022 13:12 (fler).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Predstavljen Amazon Kindle Scribe - prvi Kindle za

Čini se poprilično zanimljivo s korisnim funkcijama.

Bilo bi izvrsno, a nisam to vidio nigdje u specifikacijama da podržava prepoznavanje napisanog teksta i konvertiranje u kakav .doc, .pdf ili slično.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Predstavljen Amazon Kindle Scribe - prvi Kindl
az6rab6 kaže...

Čini se poprilično zanimljivo s korisnim funkcijama.

Bilo bi izvrsno, a nisam to vidio nigdje u specifikacijama da podržava prepoznavanje napisanog teksta i konvertiranje u kakav .doc, .pdf ili slično.

Što nije to ovo?

Review documents and take notes digitally – Use the Kindle app or desktop web browser to import documents. Review and mark up PDF files or create sticky notes in Microsoft Word and other compatible documents. Export documents and notes via email

Meni je ovo isto zakon stvar, samo meni kao kupcu koji trenutno nema Kindle reader se ova veličina nikako ne čini kao spoj oba svijeta.

Vjerojatno ću uzeti kad dođe do 8/8,5" jer mi je 10" previše za držanje kao čitač.

Ok za bilješke i kao digitalna bilježnica, međutim spoj oba svijeta u prevelikoj dijagonali po mom mišljenju.

 

Cijena osjetno primamljivija od konkurencije (reMarkable 2 koji u toj kombinaciji dođe 550+ USD)

 

 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
15 godina
online
Predstavljen Amazon Kindle Scribe - prvi Kindle za

Ja sam oduševljen što su se konačno opametili pa napravili 10'' čitač.

Do sad su imali samo meni premale čitače do 7''.

 

Imam 8'' Kobo, i to je ok, ali za neke primjene je 10'' must have (tolike dijagonale je uglavnom većina knjiga).

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Predstavljen Amazon Kindle Scribe - prvi Kindl
Bitanga kaže...

Ja sam oduševljen što su se konačno opametili pa napravili 10'' čitač.

Do sad su imali samo meni premale čitače do 7''.

 

Imam 8'' Kobo, i to je ok, ali za neke primjene je 10'' must have (tolike dijagonale je uglavnom većina knjiga).

 100 ljudi 100 sisa. Imam 7th gen (6.8") i velicina mi je idealna. Djeca imaju tablet od 10" i da to moram drzati u ruci da bi citao knjigu mislim da bi brzo odustao..

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2022 20:17 (merio).
13 godina
offline
Re: Predstavljen Amazon Kindle Scribe - prvi Kindl
Kindle bi ipak trebao biti lakši od klasičnog 10" tableta. Možda i nije toliko nespretno kao što misliš.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
online
Predstavljen Amazon Kindle Scribe - prvi Kindle za

Da, teško je uspoređivat težinu tableta sa ereaderom.

8'' kobo je lagan ko perce.

 

A pobogu, ljudi čitaju i teže papirnate knjige stoljećima, pa nisu umrli od težine knjiga.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Predstavljen Amazon Kindle Scribe - prvi Kindl

Ima samo crno-bijeli prikaz, bez boje?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice