Predstavljamo vam .debug - bit će to najveća devel

poruka: 10
|
čitano: 3.034
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljamo vam .debug - bit će to najveća devel".
10 godina
offline
Predstavljamo vam .debug - bit će to najveća devel

Eh, ovo se čekalo cijele godine. 

Savršena kombinacija, dragi bugovci + developeri. Najjače co. u državi, pregrešt predavanja, druženja, te sva moguća tematika veza za developanje.

Taj tjedan bit' će udarni. U srijedu Man.City, a četvrtak i petak .debug.

 

Kako god bilo, I be there.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Predstavljamo vam .debug - bit će to najveća devel

Eto ideje za ime sestrinskog časopisa, DeBug...

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predstavljamo vam .debug - bit će to najveća d
Shockwave kaže...

Eto ideje za ime sestrinskog časopisa, DeBug...

 -ok, a što nakon imena? (mlađe sestre..) :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Predstavljamo vam .debug - bit će to najveća devel

debug = ukloni stjenice? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predstavljamo vam .debug - bit će to najveća d
Ajar kaže...

debug = ukloni stjenice? 

- ne nego one noćne leptrire koji su se u originalnoj začetnoj priči uvukli u računalo (oveća soba..) i stvarali kratke spojeve.. ili obična ispričnica kad je inženjer zaboravio spajalicu na kratkom spoju pa se sve zadimilo..

tak da nisu stjenice, nego leptirići ili bube koje god bile.. (valjda je samo kriterij da imaju krila? kao bugova bubamara-zlatica?)  ... :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljamo vam .debug - bit će to najveća d
ihush kaže...
Ajar kaže...

debug = ukloni stjenice? 

- ne nego one noćne leptrire koji su se u originalnoj začetnoj priči uvukli u računalo (oveća soba..) i stvarali kratke spojeve.. ili obična ispričnica kad je inženjer zaboravio spajalicu na kratkom spoju pa se sve zadimilo..

tak da nisu stjenice, nego leptirići ili bube koje god bile.. (valjda je samo kriterij da imaju krila? kao bugova bubamara-zlatica?)  ... :)

 Leptiri su tehnicki gljive ne kukci.

16 godina
odjavljen
offline
Predstavljamo vam .debug - bit će to najveća devel

Malo previse CEO/CTO/CZNJO ekipe za moj ukus. Vise volim ljude iz rovova kad drze predavanja. Ovi uglavnom dodju pricati da bi slusali sami sebe...

Freak Show Inc.
 
9 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljamo vam .debug - bit će to najveća d

Takve ćeš teško pronaći na događajima gdje se promovira Microsoft. Sličnu sam stvar i ja primjetio na zadnjim Windaysima. Postoje dvije vrste prodavača, ovaj predavča. Oni koji promoviraju neki proizvod i oni koji promoviraju sebe i svoju firmu.

U Microsoftovom putujučem cirkusu, kako ih ja zovem jer je uvijek više manje riječ o istoj ekipi. Postoje dvije iznimke, na čija predavanja uvijek idem, i uvijek izađem s zanimljivim informacijama, ali ih za sada ne vidim na ovoj listi predavača :-(. 

https://www.youtube.com/channel/UCgos5WloYoxCvCeUIi47ZxQ
16 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljamo vam .debug - bit će to najveća d
andrijam kaže...

Takve ćeš teško pronaći na događajima gdje se promovira Microsoft. Sličnu sam stvar i ja primjetio na zadnjim Windaysima. Postoje dvije vrste prodavača, ovaj predavča. Oni koji promoviraju neki proizvod i oni koji promoviraju sebe i svoju firmu.

U Microsoftovom putujučem cirkusu, kako ih ja zovem jer je uvijek više manje riječ o istoj ekipi. Postoje dvije iznimke, na čija predavanja uvijek idem, i uvijek izađem s zanimljivim informacijama, ali ih za sada ne vidim na ovoj listi predavača :-(. 

 

Volim ici na SQL Saturday evente. Tamo se iznimno rijetko dogodi da neki CEO drzi predavanje o icemu. Bas su strogo tehnicke teme i divota je slusati te ljude

Freak Show Inc.
16 godina
neaktivan
offline
Predstavljamo vam .debug - bit će to najveća devel

(molim, obrisati post, hvala)

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 14:50 (Zeljko B).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice