Pratite li e-sportove?

poruka: 15
|
čitano: 2.694
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pratite li e-sportove?".
10 godina
offline
Pratite li e-sportove?

Ne pratim uopće e-sportove a ni obične više ne pratim osim Hajduka i repke

Moj PC  
7 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pratite li e-sportove?

Kako kad zavisi koju mp igru sam igrao. Za fifu nisam gledao jer i nemaju neki esport, gwent dok nije došao update gdje su sve promjenili do tad sam gledao opene i chalengere i bilo je zanimljivo. Na pubgu sam gledao nekoliko turnira, invitational i par ovih jačih al nije ni pubg neki esports. Obično kod mp igara nije me "zapadalo" da ta mp igra ima esport kao dota, lol itd.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pratite li e-sportove?

Pogledam league of legends koliko stignem ali definitivno mi nije pri vrhu rasporeda.

Od običnih sportova f1 ali nije ni to što je nekad bilo!

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Pratite li e-sportove?

Sta stvarno sjedenje pred ekranom nazivamo sportom?

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
2 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pratite li e-sportove?
nicky.sl kaže...

Ne pratim uopće e-sportove a ni obične više ne pratim osim Hajduka i repke

 Moja sućut...

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pratite li e-sportove?
Lol svjetsko je obavezno. Msi isto tako i tu i tam koji mec iz regularne sezone, kolko stignem. Obicno pred kraj sezone, polufinale, finale..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pratite li e-sportove?
Shockwave kaže...
nicky.sl kaže...

Ne pratim uopće e-sportove a ni obične više ne pratim osim Hajduka i repke

 Moja sućut...

 I kad pobjeđuju i kad gube uz svoj Hajduk 

9 godina
offline
Re: Pratite li e-sportove?
Imam frenda 25 godina, igra fortnite u slobodno vrijeme, a ima ga na pretek. Pao godinu, radi kao student, ne uči. Ode na posao, vrati se kući, jede i igra fortnite dok ne zaspi, tako svakodnevno. Koliko ga je obuzela ta igrica pokazuje i dokazuje činjenica da pola naše kave drži monolog o toj igrici i nadolazećim natjecanjima, dok ja i ostali sugovornici ,,blejimo k'o telad u šarena vrata."
Jednom prilikom sam upalio tu igricu čisto da vidim kakva je, ostao sam zatečen. Čovjek koji bi uskoro, po godinama, trebao imat stalan posao i osnovat svoju obitelj, sjedi kao gargamel pred kompom i igra igricu predviđenu za klince u osnovnim školama.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2019 14:49 (playjob).
Moj PC  
9 0 hvala 3
16 godina
offline
Pratite li e-sportove?

Pratim li? A ne, ne pratim!

 

Normalno da da!

 

Okupi se ekipa, nas desetorica, naruce pice, cevapi, hladno pivo, za tetkice sokici i tako...

 

Gledamo natjecanje, navijamo, deremo se, urlamo te tako dajemo neogranicenu podsku svojim favoritima!

 

Padaju teske rijeci, a ponekad i sake!

 

Tako je to kada se prati najludja stvar na svijetu: E-ŠPORT NATJECANJE!!!!!

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pratite li e-sportove?

 

 

Hm, trčao sam na traci u gym, pa sam gledao sportski TV kanala, a kada ono buraz gejmanje na veliko. 

To kaj je gejmanje i gledanje gejmanja popularno je sasvim okay. Neka se love okreće. Igrači, publika, developeri, izdavači, ubirači poreza svi zadovoljni.

Privatno ne gledam ove e-sportaše, nego volim kada nešto kupujem na Steam ili kada nešto igram, pogledati video na YT kako izgleda to što me zanima. 

Gejmanje je okay, međutim život me odveo u smjeru da nemama kvalitetnog vremena gejmati, a kamoli da gledam tuđe gejmanje.

 

A, što se tiče navijanja. E, tebra samo Dinamo. Samo Dinamo.

 

Naravno i BUG, što se tiče čitanja.

Da, navijač sam BUG-a i Dinama.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pratite li e-sportove?

Pratim CS:GO, ali cesto samo finale nekog turnira odgledam makar vise ne igram.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pratite li e-sportove?

odlučno ne. niti električne niti mehaničke. dogodilo bi se ponekad prije da pogledam start formule 1 (jel to sport?) a onda odem s cuckom van pa se vratim na amen. sad samo pročitam na netu tko je došao prvi no nemam pojma zašto to činim. na jubituu sam gledao one s partivišima na curlingu no niš mi je bilo jasno. jednom sam tako pogledao skoro pola videa natjecanja pasa u flyballu (puno bordera ludih). u spotu kraftwerka "tour de france" malo biciklizma. nekoliko pokušaja nascara i američke formule (dijelovi s općim kršem, priznajem). uglavnom, nikad ni jednu utakmicu/natjecanje u ičemu kompletno. e-sportovi su mi negdje na razini sinkronog plivanja, boćanja karla bulića u malom mistu i nordijskog hodanja (ono s kukovima). ili šahovskih komentara. svašta se naziva sportom no čim to netko učini, ja kidnem na sigurno. čim dalje, u nešto korisno. nekad sam navijao sat (djedovu doxu) no odavno ni to ne nosim. kalendare se ne navija pa niš. joj, da. jadranski susreti nekad. i hrkljuš u tln-u.ukratko, niš od sporata, aktivno ili pasivno. ali mogu načiniti stoj na nogama. i spavati na kratke i duge staze. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2019 20:26 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pratite li e-sportove?
Pa naravno da ce stic...pogotvo kad ove nove mutave generacije odrastu i jos mutaviji ce dolazit na svijet.... vatru nalozit, vode se napit i najest nece znat al yt i te idiot igrice ce naravno u stomaku znat... mislim vidi se da smo osli u k** kad tolko bleje u mobitele da i sestrinu robu oblace pa setaju po gradu dok im kuci sestre traze skinny traperice....
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pratite li e-sportove?
Ne pratim nikakve sportove bili oni "e" ili ne, bacanje vremena.
 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Pratite li e-sportove?

 Ovo je prva anketa ovdje na bugu na koju ne znam sto bi odgovorio. Volim pogledati kada imam viska vremena, ali ne pratim. Nemam pojma niti tko je prvi, niti zadnji u tom e-sportu koji eventualno pogledam. Vecinom je to Starcraft 2, ali rijetko. Isto tako nemam potrebu da prozivam ljude na sto i gdje to "trose" svoj zivot. To mi dodje kao baba koja se mijesa u tudje sudbine. Tko ce kako svoj zivot provesti to je na njemu. Netko ce uzivati u igranju igrica, netko u tome sto je papucar zeni, netko u adrenalinu, netko u....  Kraj nam je svima isti. Stoga uzivaj u onome sto te ispunjava i ne pametuj okolo...

 
5 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice