Poznati: datum izlaska, cijene i verzije novog Fli

poruka: 11
|
čitano: 8.319
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Poznati: datum izlaska, cijene i verzije novog Fli".
16 godina
offline
Poznati: datum izlaska, cijene i verzije novog Fli

Kakva bi ovdje bila igrivost s VR-om?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Poznati: datum izlaska, cijene i verzije novog

Navodno ne dolazi u početku s podrškom za VR (kao DCS World, recimo), ali će vjerojatno kasnije i to dodati.

Kad su ga najavili rekli su da im je VR "vrlo visoko na listi prioriteta", a onda je poslije ispalo da je to Microsoftov marketing rekao, a ne developeri (francuski Asobo Studio).

 

 

This space for rent!
15 godina
neaktivan
offline
Poznati: datum izlaska, cijene i verzije novog Fli

Znači bit će svakih šest mjeseci paket od 5 novih aviona i 5 aerodroma za 30$.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Poznati: datum izlaska, cijene i verzije novog

Sumnjam, nije to baš tako lako za napraviti da bi se išlo tim tempom.

This space for rent!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Poznati: datum izlaska, cijene i verzije novog

Naglasak je bio na financijskom momentu, a ne vremenskom.

 

Ove konfe su pretpostavljam za FHD rezoluciju?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Poznati: datum izlaska, cijene i verzije novog
Visak kaže...

Znači bit će svakih šest mjeseci paket od 5 novih aviona i 5 aerodroma za 30$.

Kakvo se smeće pod poznatim "Triple AAA" skraćenicama nudi za 70€ ovo je bagatela. Ipak mislim da ova igra nije za dječurliju i mi koji smo debelo zagazili u 30-te cijena igre je najmanji problem.

Meni lično ne treba 300 aviona. Treba mi samo jedan: Airbus A320. A nadam se da će i korisnici moći da dodavaju neke materijale.

Eh sada pitanje svih pitanja: Koliko će ovaj simulator biti usporediv tj. bolji ili lošiji od X-Plane 11-ice?

16 godina
moderator
offline
Re: Poznati: datum izlaska, cijene i verzije novog

Ovo je revolucija ne samo za simulatore nego za igre općenito - ovo je tehnologija koja praktički nema takmaca u ovom trenutku. Ja sam registrirani korisnik i X-Planea 10 i 11 (samo da bih letio Mitsubishi Marquise MU-2 turboprop - jedina njegova kvalitetno modelirana verzija je ova za Xplane) i ne govorim ovo kao ljubitelj MSFS-a, ali ništa se ne može mjeriti s ovom novom tehnologijom MSFS-a 2020.

 

 

This space for rent!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Poznati: datum izlaska, cijene i verzije novog
Demo izgleda impozantno. Pitanje je koliko će biti u praksi, na slabijim strojevima i van važnijih lokacija, te koliko će im uspjeti zaraditi, pošto investicija nije malena, a letača manijaka (za razliku od običnih manijaka) je ograničen broj.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Poznati: datum izlaska, cijene i verzije novog
Drago kaže...

Ovo je revolucija ne samo za simulatore nego za igre općenito - ovo je tehnologija koja praktički nema takmaca u ovom trenutku. Ja sam registrirani korisnik i X-Planea 10 i 11 (samo da bih letio Mitsubishi Marquise MU-2 turboprop - jedina njegova kvalitetno modelirana verzija je ova za Xplane) i ne govorim ovo kao ljubitelj MSFS-a, ali ništa se ne može mjeriti s ovom novom tehnologijom MSFS-a 2020.

 

 

Veliš revolucija? Ehh arhivirao sam ovu poruku pa iz tvojih usta u... develepoerske uši. Ehhh ne mogu dočekati :-D
 

Visak kaže...
Demo izgleda impozantno. Pitanje je koliko će biti u praksi, na slabijim strojevima i van važnijih lokacija, te koliko će im uspjeti zaraditi, pošto investicija nije malena, a letača manijaka (za razliku od običnih manijaka) je ograničen broj.

Ne vjerujem da je problem u investiciji. Više u politici MS-a jesu li odlučili šta hoće i šta neće. Kao što kažeš da je pilota ograničen broj, ali to neće ni biti bitno ako će ovo biti demonstracija sile iz MS-a. (Sjetimo se samo Age of Empires II: Age of King)

Gledam ovu današnju mladeš lupa onom sjekirom na PS4, mlati i mlati po cijele dane. Pa neka animacioja. Pa mlati i dalje.
A ja njega pitam: Jesi li ti igrao Half-Life 2? A on: Nikad čuo. 

15 godina
offline
Poznati: datum izlaska, cijene i verzije novog Fli

Koliko ono..... minimalno dva petabajta podataka za streamanje?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.7.2020 18:47 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Poznati: datum izlaska, cijene i verzije novog
lovac82 kaže...

Koliko ono..... minimalno dva petabajta podataka za streamanje?

Nama u BiH ne daju više od 1000/1000 Mbps vezu (1GbpE [Gigabit per Ethernet]). Bolje nismo ni zaslužili. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice