Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix

poruka: 63
|
čitano: 24.500
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix".
15 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
Cryogenic kaže...

 Znači šta, samo glupi gledaju tv i slusaju radio jer se neznaju pametnije organizirati, i oni i ja skup snjma se trebamo pametnije organizirat, ugasit tv, radio, ne surfat portalima, ne čitat vijesti, kupovat aplikacije bez isprobavanja, ma zamisli, neš ti savjeta od stream pećinara, how yes no, a i sad vidim di živiš, fala dovidjenja i prijatno. 

 

Ček, ja sam pećinar? :) Pa ne razumiješ niti kako svijet funkcionira. 

Ma gledaj ti tv i slušaj radio, reklame su užas, nerviraj se, al nema veze, samo je jedan život, bitno je samo da nikome ni kune ne daš.
Ja sam pećinar, ja platim uslugu koju želim. Jer i meni drugi plaćaju za moje usluge.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
Apachy kaže...
Kupio si wilkinson čini je većinski vlasnim gilette, baš si im pokazao. :D

Woke, me too, pederluci, ti masculinity pokreti kao antiteza modernom feminizmu, blm sraćke - sve trebaju otprdit sa ovakvih platoformi zbog zdravlja djece i adolescenata koji ih i najviše gledaju.

Naravno da se to neće dogoditi, netflix i ostale platforme se savršen alat za širenje trenutne političke i društvene ideologije koja vlada u sad-u, lagano i u eu.

Paket sa reklamama - tko ce to kupovati? ljudi su otisli na ove platforme bas da nemaju marketinška uznemiravanja

 

Ajmo ispravljat' krive Drine.

Vlasnik Wilkinsona je Edgewell Personal Care iz Amerike, a Gilette prodaje i ima pravo na proizvodnju Wilkinsona u Indiji. Jel' to znaci vecinsko vlasnistvo?

10 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
Pa uzmite youtube premium preko indije ili argentine, 12 kn mjesecno vrijedi

Plus sto dolazi sa youtube music appom pa ne treba dezzer ili spotify
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.6.2022 9:11 (jaZey).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
Bitanga kaže...
Cryogenic kaže...

 Znači šta, samo glupi gledaju tv i slusaju radio jer se neznaju pametnije organizirati, i oni i ja skup snjma se trebamo pametnije organizirat, ugasit tv, radio, ne surfat portalima, ne čitat vijesti, kupovat aplikacije bez isprobavanja, ma zamisli, neš ti savjeta od stream pećinara, how yes no, a i sad vidim di živiš, fala dovidjenja i prijatno. 

 

Ček, ja sam pećinar? :) Pa ne razumiješ niti kako svijet funkcionira. 

Ma gledaj ti tv i slušaj radio, reklame su užas, nerviraj se, al nema veze, samo je jedan život, bitno je samo da nikome ni kune ne daš.
Ja sam pećinar, ja platim uslugu koju želim. Jer i meni drugi plaćaju za moje usluge.

Zamisli ja ne razumijem kako svijet funkcionira, stream pećinar će mi reć, kako ti to točno pridonosiš društvu da si nešto bitan u ovom svijetu da možeš donosit takve zaključke? Kakve to sad veze ima šta ti placas usluge ili tebi placaju usluge, kog boli ona stvar za tebe i tvoj stream i tvoju stream pečinu i kome ti šta plačaš ili ne, neznam šta si umišljaš da si bitan, pričamo o maltretiranju sa reklamama i sad si ti našao moralizirat kako ti placas da nemas reklame, kako ti placas uslugu i tebi placaju usluge, svima onima koji to ne rade počneš sa nekim pseudofilozofijama "Ako ne plačaš proizvod sam si proizvod", mislim kog boli ona stvar za tebe i šta ti radiš i za tvoju pseudofilozofiju. Dao ja kune nekome ili ne apsolutno moja stvar i ja se ne miješam u tvoje financije. Ja sam sveo reklame na minimum bez potrošene kune, ko voli plaćat neka plaća, apsolutno njegova stvar. Ja samo kažem da izadjes iz te pećine na koji moment i vidiš šta se dešava i da proširiš vidike, tonemo u sve dublju recesiju, država sve više guli svoje gradjanje u svim mogućim aspektima i sad nekog u hr boli ona stvar za placanje usluga da nema reklama? I eto mi ne razumijemo kako svijet funkcionira, bitno da ti nebitan razumiješ.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.6.2022 9:27 (Cryogenic).
15 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
Cryogenic kaže...
Bitanga kaže...
Cryogenic kaže...

 Znači šta, samo glupi gledaju tv i slusaju radio jer se neznaju pametnije organizirati, i oni i ja skup snjma se trebamo pametnije organizirat, ugasit tv, radio, ne surfat portalima, ne čitat vijesti, kupovat aplikacije bez isprobavanja, ma zamisli, neš ti savjeta od stream pećinara, how yes no, a i sad vidim di živiš, fala dovidjenja i prijatno. 

 

Ček, ja sam pećinar? :) Pa ne razumiješ niti kako svijet funkcionira. 

Ma gledaj ti tv i slušaj radio, reklame su užas, nerviraj se, al nema veze, samo je jedan život, bitno je samo da nikome ni kune ne daš.
Ja sam pećinar, ja platim uslugu koju želim. Jer i meni drugi plaćaju za moje usluge.

Zamisli ja ne razumijem kako svijet funkcionira, stream pećinar će mi reć, kako ti to točno pridonosiš društvu da si nešto bitan u ovom svijetu da možeš donosit takve zaključke? Kakve to sad veze ima šta ti placas usluge ili tebi placaju usluge, kog boli ona stvar za tebe i tvoj stream i tvoju stream pečinu, neznam šta si umišljaš da si bitan, pričamo o maltretiranju sa reklamama i sad si ti našao moralizirat kako ti placas da nemas reklame, kako ti placas uslugu i tebi placaju usluge, svima onima koji to ne rade počneš sa nekim pseudofilozofijama "Ako ne plačaš proizvod sam si proizvod", mislim kog boli ona stvar za tebe i šta ti radiš i za tvoju pseudofilozofiju. Dao ja kune nekome ili ne apsolutno moja stvar i ja se ne miješam u tvoje financije. Ja sam sveo reklame na minimum bez potrošene kune, ko voli plaćat neka plaća, apsolutno njegova stvar. Ja samo kažem da izadjes iz te pećine na koji moment i vidiš šta se dešava i da proširiš vidike, tonemo u sve dublju recesiju, država sve više guli svoje gradjanje u svim mogućim aspektima i sad nekog u hr boli ona stvar za placanje usluga da nema reklama? Nebitan si frende.

 Kad shvatiš da u životu nema ništa besplatno, ama baš ništa, bit će će odmah lakše. Čak i ono što ti žena/cura daruje nije besplatno, netko je to trebao platit na kraju krajeva...

 

Isto vrijedi i za razno razne servise za koje ti msiliš da su besplatni, a ''besplatni'' su baš zbog tih reklama koje tebe živciraju....

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
15 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
Cryogenic kaže...

Zamisli ja ne razumijem kako svijet funkcionira, stream pećinar će mi reć, kako ti to točno pridonosiš društvu da si nešto bitan u ovom svijetu da možeš donosit takve zaključke? Kakve to sad veze ima šta ti placas usluge ili tebi placaju usluge, kog boli ona stvar za tebe i tvoj stream i tvoju stream pečinu, neznam šta si umišljaš da si bitan, pričamo o maltretiranju sa reklamama i sad si ti našao moralizirat kako ti placas da nemas reklame, kako ti placas uslugu i tebi placaju usluge, svima onima koji to ne rade počneš sa nekim pseudofilozofijama "Ako ne plačaš proizvod sam si proizvod", mislim kog boli ona stvar za tebe i šta ti radiš i za tvoju pseudofilozofiju. Dao ja kune nekome ili ne apsolutno moja stvar i ja se ne miješam u tvoje financije. Ja sam sveo reklame na minimum bez potrošene kune, ko voli plaćat neka plaća, apsolutno njegova stvar. Ja samo kažem da izadjes iz te pećine na koji moment i vidiš šta se dešava i da proširiš vidike, tonemo u sve dublju recesiju, država sve više guli svoje gradjanje u svim mogućim aspektima i sad nekog u hr boli ona stvar za placanje usluga da nema reklama? Nebitan si frende.

 

Točno to sam i ja rekao za vas koje siluju i maltretiraju reklamama, boli me briga za vas. Sad si s priče o reklamama skrenuo na recesiju, djeca u Africi gladna i tako to jel. Znam ja jako dobro šta se dešava, ali eto, sredio sam si život tako da me reklame na youtubeu ni najmanje ne smetaju. A ti samo kukaj, tko ti brani. Reklame su zlo koje treba iskorijenit, digni revoluciju.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
kostolomac kaže...

 Kad shvatiš da u životu nema ništa besplatno, ama baš ništa, bit će će odmah lakše. Čak i ono što ti žena/cura daruje nije besplatno, netko je to trebao platit na kraju krajeva...

 

Isto vrijedi i za razno razne servise za koje ti msiliš da su besplatni, a ''besplatni'' su baš zbog tih reklama koje tebe živciraju....

 Topla voda frende, sve se zna odavno.

12 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
Bitanga kaže...
Cryogenic kaže...

Zamisli ja ne razumijem kako svijet funkcionira, stream pećinar će mi reć, kako ti to točno pridonosiš društvu da si nešto bitan u ovom svijetu da možeš donosit takve zaključke? Kakve to sad veze ima šta ti placas usluge ili tebi placaju usluge, kog boli ona stvar za tebe i tvoj stream i tvoju stream pečinu, neznam šta si umišljaš da si bitan, pričamo o maltretiranju sa reklamama i sad si ti našao moralizirat kako ti placas da nemas reklame, kako ti placas uslugu i tebi placaju usluge, svima onima koji to ne rade počneš sa nekim pseudofilozofijama "Ako ne plačaš proizvod sam si proizvod", mislim kog boli ona stvar za tebe i šta ti radiš i za tvoju pseudofilozofiju. Dao ja kune nekome ili ne apsolutno moja stvar i ja se ne miješam u tvoje financije. Ja sam sveo reklame na minimum bez potrošene kune, ko voli plaćat neka plaća, apsolutno njegova stvar. Ja samo kažem da izadjes iz te pećine na koji moment i vidiš šta se dešava i da proširiš vidike, tonemo u sve dublju recesiju, država sve više guli svoje gradjanje u svim mogućim aspektima i sad nekog u hr boli ona stvar za placanje usluga da nema reklama? Nebitan si frende.

 

Točno to sam i ja rekao za vas koje siluju i maltretiraju reklamama, boli me briga za vas. Sad si s priče o reklamama skrenuo na recesiju, djeca u Africi gladna i tako to jel. Znam ja jako dobro šta se dešava, ali eto, sredio sam si život tako da me reklame na youtubeu ni najmanje ne smetaju. A ti samo kukaj, tko ti brani. Reklame su zlo koje treba iskorijenit, digni revoluciju.

 Neznam kome ne smetaju reklame? Tebi u principu toliko smetaju da plaćaš usluge da ti se ne prikazuju a meni nešto pričaš. Reklame nisu zlo i sredstvo su zarade, bez reklama/marketinga neki nebi opstali, topla voda, trenutno postoje načini kako da se izbjegnu ili plačanjem usluga ili blokiranjem reklama, stvar izbora, ali nije u redu da onaj koji plača usluge ima šta za reć onome koji ne plaća usluge, ti si riješio svoj problem reklama plačanjem, ja svoj problem blokiranjem reklama, došli smo na isto samo su tebi izbijene kune iz džepa.

15 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
Cryogenic kaže...

 Neznam kome ne smetaju reklame? Tebi u principu toliko smetaju da plaćaš usluge da ti se ne prikazuju a meni nešto pričaš. Reklame nisu zlo i sredstvo su zarade, bez reklama/marketinga neki nebi opstali, topla voda, trenutno postoje načini kako da se izbjegnu ili plačanjem usluga ili blokiranjem reklama, stvar izbora, ali nije u redu da onaj koji plača usluge ima šta za reć onome koji ne plaća usluge, ti si riješio svoj problem reklama plačanjem, ja svoj problem blokiranjem reklama, došli smo na isto samo su tebi izbijene kune iz džepa.

 

Eto, problem riješen.

Nisu meni kune izbijene iz džepa nego sam ih svojevoljno dao na ono što volim i što podržavam. Nisam morao. (BTW, ne plaćam youtube, niti ijedne novine).

I onda umjesto da budeš zahvalan meni i nama koji plaćamo na osnovu čega ti možeš uopće nešto i gledati jer inače ne bi bilo ni usluge, još i vrijeđaš.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.6.2022 9:57 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
Bitanga kaže...

 

Eto, problem riješen.

Nisu meni kune izbijene iz džepa nego sam ih svojevoljno dao na ono što volim i što podržavam. Nisam morao. (BTW, ne plaćam youtube, niti ijedne novine).

I onda umjesto da budeš zahvalan meni i nama koji plaćamo na osnovu čega ti možeš uopće nešto i gledati jer inače ne bi bilo ni usluge, još i vrijeđaš.

 Princezica oprosti ako sam te uvrijedio. Ja plačam poreze i raznorazne namete, to mi je i više nego dovoljno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.6.2022 10:04 (Cryogenic).
12 godina
offline
Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix

Ne bi imao nikakvog problema s reklamama na youtubeu kad bi to bilo imalo razumno izvedeno ili bar moderirano nekako. A ovo da mi doslovno dode film od 1h 42min kao reklama, ili pjesma od 8 minuta, ili xy smece od 45 minuta, e to nije nimalo prihvatljivo. Nema mi goreg nego kad slusam muziku na youtubeu na TV-u, radim nesto po stanu, i onda nakon svake druge pjesme neko random govno pocne, i ne traje 10-20 sekundi kao sto bi covjek ocekivao od reklame nego ako ne odes tamo i ne stisnes skip, to ce se vrtiti ponekad i doslovno satima -.-

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
Cryogenic kaže...

 Princezica oprosti ako sam te uvrijedio. Ja plačam poreze i raznorazne namete, to mi je i više nego dovoljno.

 

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
Minneyar kaže...

Ne bi imao nikakvog problema s reklamama na youtubeu kad bi to bilo imalo razumno izvedeno ili bar moderirano nekako. A ovo da mi doslovno dode film od 1h 42min kao reklama, ili pjesma od 8 minuta, ili xy smece od 45 minuta, e to nije nimalo prihvatljivo. Nema mi goreg nego kad slusam muziku na youtubeu na TV-u, radim nesto po stanu, i onda nakon svake druge pjesme neko random govno pocne, i ne traje 10-20 sekundi kao sto bi covjek ocekivao od reklame nego ako ne odes tamo i ne stisnes skip, to ce se vrtiti ponekad i doslovno satima -.-

 

I kako to riješiti? Postoje tri načina:

 

1. koristiš besplatnu uslugu i nerviraš se jer te spamaju s reklamama (jer zamisli, moraju na tebe trošiti ogroman bandwidth za video da bi ti slušao besplatnu mjuzu dok radiš po stanu). Ti ne platiš, ali oni moraju platiti izvođače od nečega -> reklama.

2. platiš premium, dio od toga ide izvođačima koje ćeš slušati.

3. skineš mjuzu s neta, nikom ništa ne platiš i izvođači ne zarade od tebe, i slušaš koliko god želiš i kad želiš. Ali to nije tako jednostavno kao kliknuti play jebiga.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
Bitanga kaže...
Minneyar kaže...

Ne bi imao nikakvog problema s reklamama na youtubeu kad bi to bilo imalo razumno izvedeno ili bar moderirano nekako. A ovo da mi doslovno dode film od 1h 42min kao reklama, ili pjesma od 8 minuta, ili xy smece od 45 minuta, e to nije nimalo prihvatljivo. Nema mi goreg nego kad slusam muziku na youtubeu na TV-u, radim nesto po stanu, i onda nakon svake druge pjesme neko random govno pocne, i ne traje 10-20 sekundi kao sto bi covjek ocekivao od reklame nego ako ne odes tamo i ne stisnes skip, to ce se vrtiti ponekad i doslovno satima -.-

 

I kako to riješiti? Postoje tri načina:

 

1. koristiš besplatnu uslugu i nerviraš se jer te spamaju s reklamama (jer zamisli, moraju na tebe trošiti ogroman bandwidth za video da bi ti slušao besplatnu mjuzu dok radiš po stanu). Ti ne platiš, ali oni moraju platiti izvođače od nečega -> reklama.

2. platiš premium, dio od toga ide izvođačima koje ćeš slušati.

3. skineš mjuzu s neta, nikom ništa ne platiš i izvođači ne zarade od tebe, i slušaš koliko god želiš i kad želiš. Ali to nije tako jednostavno kao kliknuti play jebiga.

 

Poenta je u tome da ja bez njihovog sadrzaja mogu prezivjeti, znaci boli me tuki za njihov sadrzaj i njihova ulaganja,jer ionako u zadnje vrijeme od 100 njih 99 ih ima isti sadrzaj samo drugacije upakovan, nista originalno. Dok  oni bez mene kao jednog od 100000000000 pojedinaca malo teze, jer je dobit uslovljena pregledima (mislim na yt). Izvini ali oni treba da se bore za mene a ne ja za njih. Na kraju krajeva sve se svodi na licno misljenje i ukuse a znamo oko cega se ne raspravlja. 

12 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
Bitanga kaže...
Minneyar kaže...

Ne bi imao nikakvog problema s reklamama na youtubeu kad bi to bilo imalo razumno izvedeno ili bar moderirano nekako. A ovo da mi doslovno dode film od 1h 42min kao reklama, ili pjesma od 8 minuta, ili xy smece od 45 minuta, e to nije nimalo prihvatljivo. Nema mi goreg nego kad slusam muziku na youtubeu na TV-u, radim nesto po stanu, i onda nakon svake druge pjesme neko random govno pocne, i ne traje 10-20 sekundi kao sto bi covjek ocekivao od reklame nego ako ne odes tamo i ne stisnes skip, to ce se vrtiti ponekad i doslovno satima -.-

 

I kako to riješiti? Postoje tri načina:

 

1. koristiš besplatnu uslugu i nerviraš se jer te spamaju s reklamama (jer zamisli, moraju na tebe trošiti ogroman bandwidth za video da bi ti slušao besplatnu mjuzu dok radiš po stanu). Ti ne platiš, ali oni moraju platiti izvođače od nečega -> reklama.

2. platiš premium, dio od toga ide izvođačima koje ćeš slušati.

3. skineš mjuzu s neta, nikom ništa ne platiš i izvođači ne zarade od tebe, i slušaš koliko god želiš i kad želiš. Ali to nije tako jednostavno kao kliknuti play jebiga.

 Da me spamaju sa reklamama ne bi bilo problema. Problem je sto kao sto sam napisao, pa mozda nauci procitati post prije odgovaranja, se tu zna raditi o citavim pjesmama/ filmovima/ emisijama sto nisu reklame.

 

I imam Youtube Premium, uspjela im je taktika "ucini prakticki neupotrebljivim bez placanja".

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
marionezi82 kaže...

 

Poenta je u tome da ja bez njihovog sadrzaja mogu prezivjeti, znaci boli me tuki za njihov sadrzaj i njihova ulaganja,jer ionako u zadnje vrijeme od 100 njih 99 ih ima isti sadrzaj samo drugacije upakovan, nista originalno. Dok  oni bez mene kao jednog od 100000000000 pojedinaca malo teze, jer je dobit uslovljena pregledima (mislim na yt). Izvini ali oni treba da se bore za mene a ne ja za njih. Na kraju krajeva sve se svodi na licno misljenje i ukuse a znamo oko cega se ne raspravlja. 

 

Pa naravno. Ako ti ne trebaju, nećeš gledati. Bilo bi suludo da gledašYoutube samo zato što te Youtube moli da gledaš. Moraš imati i ti neke koristi od toga da nešto pogledaš. A ako ti imaš koristi od njih, logično je da i oni imaju neku korist od tebe.

No čim se ljudi žale da im reklame brutalno idu na živce i da im je to najgora stvar na svijetu od svih najgorih stvari što im se mogu dogoditi, e onda je to malo drugačija priča. Jer je očito da vise na tome često.

 

Business je kompromis, dogovor dvije strane na uzajamnu korist. Ako dogovora nema, onda se raziđu.

Ima par scenarija korištenja streaming platformi, kome se ne sviđa ni jedan, ha bože moj, doviđorno do neke druge prilike.

Nema tu puno pameti.

 

A novac je tu da se troši na ono što voliš. Naravno, novac je ograničen resurs. Netko ima za streaming jer uštedi na nekim drugim poljima, netko troši na nešto drugo pa nema za nešto treće. To je tako.

Ja sam ćelav pa uštedim na frizerima!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
Minneyar kaže...

 Da me spamaju sa reklamama ne bi bilo problema. Problem je sto kao sto sam napisao, pa mozda nauci procitati post prije odgovaranja, se tu zna raditi o citavim pjesmama/ filmovima/ emisijama sto nisu reklame.

 

I imam Youtube Premium, uspjela im je taktika "ucini prakticki neupotrebljivim bez placanja".

 

Pročitao sam, ne brini. Hvala na opomeni, svakako ću probati pronaći neki tečaj čitanja postova prije odgovaranja.

 

Upotrebljiv je skroz bez plaćanja, samo možda nije za tvoj neki case gdje puštaš playlistu bez ikakve interakcije. Za to bi vjerojatno bio korisniji neki glazbeni servis.

 

Ovako još nisam naletio da ne mogu preskočit reklamu ili pogledat reklamu u razumnom roku.

 

A uvijek postoji i opcija da puštaš youtube preko kompa uz prisustvo Adblocka.

 

Oni žele zaraditi, ti želiš uštedjeti, to je ta vječita borba :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
Cryogenic kaže...
Bitanga kaže...

 

Eto, problem riješen.

Nisu meni kune izbijene iz džepa nego sam ih svojevoljno dao na ono što volim i što podržavam. Nisam morao. (BTW, ne plaćam youtube, niti ijedne novine).

I onda umjesto da budeš zahvalan meni i nama koji plaćamo na osnovu čega ti možeš uopće nešto i gledati jer inače ne bi bilo ni usluge, još i vrijeđaš.

 Princezica oprosti ako sam te uvrijedio. Ja plačam poreze i raznorazne namete, to mi je i više nego dovoljno.

 Da si ti content creator na YouTubeu ili bilo kojoj drugoj usluzi, da si napravio aplilaciju koja je korisna i na njoj planiraš zaradivati, tek onda bi ti valjda razumio zašto postoje reklame i želio da ih svi imaju dok koriste tvoj sadržaj. I bez toga bi ti trebali biti jasno, ali izgleda da pojedincima poput tebe neke stvari postanu jasne tek kad se radi o njihovom novčaniku. A kad se radi o tuđem onda bi sve besplatno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
antimadridista kaže...

 Da si ti content creator na YouTubeu ili bilo kojoj drugoj usluzi, da si napravio aplilaciju koja je korisna i na njoj planiraš zaradivati, tek onda bi ti valjda razumio zašto postoje reklame i želio da ih svi imaju dok koriste tvoj sadržaj. I bez toga bi ti trebali biti jasno, ali izgleda da pojedincima poput tebe neke stvari postanu jasne tek kad se radi o njihovom novčaniku. A kad se radi o tuđem onda bi sve besplatno.

Tako je, sve šta je besplatno ako mogu dobit besplatno zašto ne, cijene igara/filmova/softvera su astronomske, zato su tu torrenti, ublock origin, youtube vanced i život bez reklama je top. Na meni neće nitko zaradjivat pogotovo sa sadržajima koji se daju u javnost. Izričito loš sadržaj u zadnje vrijeme. Kako njih boli ona stvar za mene tako i mene za njih, boli me uvo oće zaradit išta ili ne. I ti tu apsolutno ništa nemožeš napraviti.

 

Opet pitam di vas dvojica živite, za stream pećinara znam di živi, al di živiš ti, takodjer bi mogao malo van iz podruma i proširit vidike. Seksa je sve više i više, država sve više počela jebat, benzin 13,50kn/L (14,90) na jesen 20 kn, struja otišla, gore, plin isto, općenito režije otišle u nebesa, trgovci sa cijenama takodjer, suncokretovo ulje 18,99 kn/L gdje god se okreneš ljude se samo dere po novčaniku. To više nije zarada nego pohlepa i svi se vade na rat u Ukrajini. A kolko vidim po forumu i oglasnicima, piratstvo nikad veče, ljudi na razne načine pokušavaju do besplatnog, sa tipa razmjenom igara, pozivnicama za torrent stranice, čipovima u plejstejšnima. Ako zakon to sve dozvoljava , ko si ti da moraliziraš drugome. Vama su čini se zlatne žlice u guzici pa imate vremena srat drugima i para da poplaćate sve navedeno. Da su plaće kao u Nizozemskoj svi bi plačali šta god treba, ali pošto smo u Hr gdje se krade šta god stigne na najvišim pozicijama nažalost ništa od plačanja. Al čudno da vas dvojicu jebe neko ko blokira reklame al ne jebu vas trgovci koji vam pred nosom kradu iz novčanika kad dignu cijene namirnica ili benzina i vi kupite, njima ne serete, al serete userima sa ublock originom.  Po statistikama što je država siromašnija to je piratluk veći i obratno a vas dvojica se čudite tome ko pura dreku.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2022 19:37 (Cryogenic).
13 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
"Izričito loš sadržaj" koji nije vrijedan tvog vremena i novca ali svejedno ćeš ga skinuti sa torrenta jer je "mukte". To sam ja radio kad sam imao valjda 11-12 godina. Svaku igru koja izađe sam morao imati na kompu bez obzira jel smatram da je najveće sranje koje nije vrijedno vremena.

Nitko te ne sili da ne skidaš sa torrenta i ne trebaš se praviti uvrijeđen. Samo mi nemoj pametovati i govoriti da niti jedan servis nebi trebao imati reklame i da bi sve trebalo biti besplatno, jer nemaš pojma o čemu pričaš.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2022 19:37 (antimadridista).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
antimadridista kaže...
1 "Izričito loš sadržaj" koji nije vrijedan tvog vremena i novca ali svejedno ćeš ga skinuti sa torrenta jer je "mukte". To sam ja radio kad sam imao valjda 11-12 godina. Svaku igru koja izađe sam morao imati na kompu bez obzira jel smatram da je najveće sranje koje nije vrijedno vremena.

2 .Nitko te ne sili da ne skidaš sa torrenta i ne trebaš se praviti uvrijeđen. Samo mi nemoj pametovati i govoriti da niti jedan servis nebi trebao imati reklame i da bi sve trebalo biti besplatno, jer nemaš pojma o čemu pričaš.

1. Kako ti znaš šta ja skidam? Na temelju pretpostavki imaš retardirane zaključke što ne rade djeca od 11-12 godina.

 

2. Nadji mi gdje sam rekao/napisao da sve mora biti gratis i da niti jedan servis nebi trebao imat reklame. Nemoj lagat jbg. Baš će mi stream pećinar i podrumaš reć da nemam pojma o nečemu, dva jako bitna pojedinca na ovom svijetu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2022 19:47 (Cryogenic).
15 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
Cryogenic kaže...
antimadridista kaže...
1 "Izričito loš sadržaj" koji nije vrijedan tvog vremena i novca ali svejedno ćeš ga skinuti sa torrenta jer je "mukte". To sam ja radio kad sam imao valjda 11-12 godina. Svaku igru koja izađe sam morao imati na kompu bez obzira jel smatram da je najveće sranje koje nije vrijedno vremena.

2 .Nitko te ne sili da ne skidaš sa torrenta i ne trebaš se praviti uvrijeđen. Samo mi nemoj pametovati i govoriti da niti jedan servis nebi trebao imati reklame i da bi sve trebalo biti besplatno, jer nemaš pojma o čemu pričaš.

1. Kako ti znaš šta ja skidam? Na temelju pretpostavki imaš retardirane zaključke što ne rade djeca od 11-12 godina.

 

2. Nadji mi gdje sam rekao/napisao da sve mora biti gratis i da niti jedan servis nebi trebao imat reklame. Nemoj lagat jbg. Baš će mi stream pećinar i podrumaš reć da nemam pojma o nečemu, dva jako bitna pojedinca na ovom svijetu.

 

Imaš potpuno pravo. Ti si moralni pobjednik ove priče, a mi smo moralne nakaze.

A sad nastavi nekom drugom pričati o svom tužnom životu u kojem nemaš para za plaćanje streaminga, a ni vremena za pogledati 2-3 reklame. Pravi si moralni pobjednik u svijetu lopova.

No jasno mi je da netko toliko živčan poput tebe nema ni para ni vremena. Fala, đenja i prijatno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2022 21:29 (Bitanga).
11 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
kostolomac kaže...

 Kad shvatiš da u životu nema ništa besplatno, ama baš ništa...

 itekako ima besplatnih stvari

primjerice, potpuno besplatno naberem vrećicu radiča i napravim si fantastičnu salatu 

12 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
Bitanga kaže...

Imaš potpuno pravo. Ti si moralni pobjednik ove priče, a mi smo moralne nakaze.

A sad nastavi nekom drugom pričati o svom tužnom životu u kojem nemaš para plaćanje streaminga, a ni vremena za pogledati 2-3 reklame. Pravi si moralni pobjednik u svijetu lopova.

No jasno mi je da netko toliko živčan poput tebe nema ni para ni vremena.

Taj "tužni život" gdje država prca ljude dijeli većina hrvata frende, tebe je potpuno uzela ta streaming pećina i ti pojma nemaš o svojim sugradjanima kako žive. Rang Ava Karabatić.

 

"No jasno mi je da netko toliko živčan poput tebe nema ni para ni vremena." Jer živčani ljudi nemaju ni para ni vremena, di vadiš te dosjetke. I onu ti si proizvod. De vrati se strimanju i nemoj se sramotit kolko si neupućen u dešavanja u hrvatskoj.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2022 21:18 (Cryogenic).
10 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
Meni vise ni Radmila je 3km od vas udaljena ne iskace od adblockera,origina i jos nekoliko blokera kojima ne znam ime.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
Spacecraft kaže...
Meni vise ni Radmila je 3km od vas udaljena ne iskace od adblockera,origina i jos nekoliko blokera kojima ne znam ime.

 Šteta, možda te stvarno milfača čekala i čekala.

15 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
Cryogenic kaže...

Taj "tužni život" gdje država prca ljude dijeli većina hrvata frende, tebe je potpuno uzela ta streaming pećina i ti pojma nemaš o svojim sugradjanima kako žive. Rang Ava Karabatić.

 

"No jasno mi je da netko toliko živčan poput tebe nema ni para ni vremena." Jer živčani ljudi nemaju ni para ni vremena, di vadiš te dosjetke. I onu ti si proizvod. De vrati se strimanju i nemoj se sramotit kolko si neupućen u dešavanja u hrvatskoj.

 

Nismo mi nikakvi frendovi.

Da se nerviram kako je drugim ljudima ubio bih se odavno. Već sam ti rekao, ja radim ono što je meni u interesu, a ti se slobodno i dalje opravdavaj i moraliziraj, laži i izmišljaj te patetične gluposti koje tipkaš.

Nadam se da bar za internet imaš, da ne kradeš iz obližnjeg birca.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2022 22:01 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
Bitanga kaže...

 

Nismo mi nikakvi frendovi.

Da se nerviram kako je drugim ljudima ubio bih se odavno. Već sam ti rekao, ja radim ono što je meni u interesu, a ti se slobodno i dalje opravdavaj i moraliziraj, laži i izmišljaj te patetične gluposti koje tipkaš.

Nadam se da bar za internet imaš, da ne kradeš iz obližnjeg birca.

 Sad i izmišljam stanje u državi? i još i kradem iz obližnjeg birca? Znači vise te boli uvo kako ce neki stranac zaradit preko reklama nego za svoju braću hrvate/susjeda? We are done here. Karabatička laku noć.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2022 22:27 (Cryogenic).
15 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
Cryogenic kaže...

 Sad i izmišljam stanje u državi? i još i kradem iz obližnjeg birca? Znači vise te boli uvo kako ce neki stranac zaradit preko reklama nego za svoju braću hrvate/susjeda? We are done here. Karabatička laku noć.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
Re: Potvrđeno je - uvode se reklame na Netflix
picajzla0707 kaže...

 itekako ima besplatnih stvari

primjerice, potpuno besplatno naberem vrećicu radiča i napravim si fantastičnu salatu 

 Pa i nije baš besplatno ak te koštalo pet minuta straha 

 

Kruha i igala...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice