Potraga za lijekom koji nam grije tijelo aktivacij

poruka: 10
|
čitano: 23.930
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Potraga za lijekom koji nam grije tijelo aktivacij".
13 godina
offline
Potraga za lijekom koji nam grije tijelo aktivacij

već vidim korištenje za mršavljenje...

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Potraga za lijekom koji nam grije tijelo aktivacij

Dovoljno je prirodnim procesom, ako se hranimo sa što manje ugljikohidrata (vlakna) i to 20g po danu a unosom višemasnim zdravim mastima te proteinima zagrijati tjelo, potičemo cirkulaciju itd... Nikakve kapsule, tableti i suplementi nisu potrebni.

 
0 5 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Potraga za lijekom koji nam grije tijelo aktivacij
Postoji takozvani 2,4-Dinitrofenol spoj koji izaziva topljenje masti povećavnjem tjelesne temperature. Dakle kao one čarobne tablete za mršavljenje koje se reklamiraju samo s tom razlikom da proces nije magičan već poštuje zakone fizike i termodinamike. Nisam koristio ali sam vidio na youtubeu da je to izuzetno neugodna i zaj****a stvar i jako opasna. Dakle organizam ti počne goriti, imaš temperaturu, znojiš se ko svinja, totalno ti se poremeti metabolizam. Moguća je i smrt.
Da bi se tak nekaj koristilo za grijanje zimi moralo bi biti dozirano precizno u mikron i taj spoj bi trebao "prevariti" ostale mehanizme u tijelu koji reagiraju na povećanje temperature. Tjelu treba bolja cirkulacija, a ne sad neko umjetno dizanje temperature, pretpostavljam.
Možda je najbolje popiti vijagru :)
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Potraga za lijekom koji nam grije tijelo aktiv
A do otkrica neceg novoga, drzimo se dobrih starij chilli papricica: https://nutritionfacts.org/video/boosting-brown-fat-through-diet/
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Potraga za lijekom koji nam grije tijelo aktivacij

imali bi endokrinolozi svašta ovome dodati, od napomene kako takve kemije postoje već dugo vremena, do čitavog raspona nuspojava, ako se uzimaju izvan konteksta. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Potraga za lijekom koji nam grije tijelo aktivacij

Kaj ne postoji MDMA?

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.2.2023 14:46 (lmutak).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Potraga za lijekom koji nam grije tijelo aktivacij

A žestica u pljoskici?

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Potraga za lijekom koji nam grije tijelo aktivacij

Lijekovi?? Sad je i hladnoća bolest, o bože.. 

Bez nuspojava? Ne može se pouzdano znati reakcija organizma. Dapače, možda čovjeku nakon češće upotrebe ovoga počne rast krzno jer je dugoročnije rješenje (gene za to još uvijek imamo[1], samo ih treba uključiti).

 

[1] https://www.popularmechanics.com/science/health/a42638271/humans-can-still-grow-full-coat-fur/

Amenoum
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.2.2023 16:32 (PaleRider).
 
0 2 hvala 0
5 godina
offline
Potraga za lijekom koji nam grije tijelo aktivacij


Čitao sam negdje jednom da neke životinjske vrste tipa mamuti i polarni medvjedi imaju (tj. imale su) automatsku metaboličku regulaciju tj. reakciju na hladno vrijeme, i baš mi je palo na pamet bi li se to moglo srediti nekako i kod ljudi. Bit će da je to - to. Super!

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Potraga za lijekom koji nam grije tijelo aktiv
PaleRider kaže...

Lijekovi?? Sad je i hladnoća bolest, o bože.. 

Bez nuspojava? Ne može se pouzdano znati reakcija organizma. Dapače, možda čovjeku nakon češće upotrebe ovoga počne rast krzno jer je dugoročnije rješenje (gene za to još uvijek imamo[1], samo ih treba uključiti).

 

 

Bravo majstore.. super si shvatio temu. 

Zapneš negdje u hladnoći u pustoši i smrzneš se, jer nemaš pilulu ili injekciju kojom možeš podići temperaturu tijela dok ne dođu spasioci.

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice