Potamnio i Viber

poruka: 9
|
čitano: 3.565
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Potamnio i Viber".
5 godina
offline
Potamnio i Viber

Konacno :)

Jedini problem je sto svatko fura svoju verziju dark mode-a pa sada imamo jedno veliko dark go..o. Meni svakako vise odgovara ovo nego full crno sto je vecina shvatila pa nam to i servira.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2019 21:06 (john142).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Potamnio i Viber

Jezuš Maria. Crna tema neke tamo aplikacije je razlog za članak?

Ja rekoh
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Potamnio i Viber
Da, šteta što nije skroz crno kao na messengeru nego je neka siva ili kakva već
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.3.2019 5:57 (darkborg).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Potamnio i Viber

Još da i gmail pocrni i kamo sreće, a ne da mi ovako oči iscure kad pišem mail sa moba. Jedini app koji mi je još bijeli na samsungu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Potamnio i Viber
john142 kaže...

Konacno :)

Jedini problem je sto svatko fura svoju verziju dark mode-a pa sada imamo jedno veliko dark go..o. Meni svakako vise odgovara ovo nego full crno sto je vecina shvatila pa nam to i servira.

 Najbolja opcija je kao u nekim aplikacijama Light -> Dark Grey -> Black. Tamno siva za LCD a crna ili #000000 za AMOLED.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
16 godina
online
Re: Potamnio i Viber
john142 kaže...

Konacno :)

Jedini problem je sto svatko fura svoju verziju dark mode-a pa sada imamo jedno veliko dark go..o. Meni svakako vise odgovara ovo nego full crno sto je vecina shvatila pa nam to i servira.

Full crno ti štedi bateriju na AMOLED zaslonima, sivo i manje crno ne štedi jer ti pixeli onda rade, a kad su full crni onda su pixeli ugašeni.

 

Jedini problem je što full crna na LCD zaslonima povećava potrošnju baterije, ali neznatno.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2019 22:07 (lllnuclearlll).
6 godina
neaktivan
offline
Potamnio i Viber

Vratite mi ljubičasti viber 

 
1 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: Potamnio i Viber
Juzerica kaže...

Vratite mi ljubičasti viber 

 Ove nove fore sa bojom jednoličnim sučeljima je takova dizajnerska katastrofa da bi se tu i Microsoft nasmijao. Iritantno do yaya...

7 godina
offline
Potamnio i Viber

Ne znam zakaj, ali kak sam na brzaka listao teme na mobitelu, konstantno sam viđao temu: potamanio i viber.

Sad odlučim konačno pročitat, zumiram i skužim da piše potamnio 

Šteta, a baš sam se nadao da je nešto novo, nešto divlje...

 

 

Kruha i igala...
 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice