Pošteno, ako ne ide drugačije...

poruka: 36
|
čitano: 12.242
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pošteno, ako ne ide drugačije...".
11 godina
offline
Pošteno, ako ne ide drugačije...

Sve legalno.ima nas dosta u familiji za svakoga po nesto.sa torrentima se vise nezajebavam zadnjih 5 godina.

 

Imam eon za tv sa ukljucenim hbo.netflix, i youtube premium argentinski za 7 kn

 

Igara imam toliko da i za 3 zivota nestignem odigrat.stalno netko nesta dijeli.kupim igre nakon cca 1 god kad im padne cijena na 30 eur.tipa cp2077,hzd,rdr2 itd.

 

Kakvi torrenti kakvi bakarachi

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.1.2022 7:46 (GSP).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pošteno, ako ne ide drugačije...
Bilal kaže...
Q-Tip kaže...
LudaRajcica kaže...
digitall kaže...
Dok ne bude servisa koji mi nudi sve što ja želim, tj. dok god moram biti pretplaćen na xy servisa, odem na neki od sajtova tipa https://www.popcornfilmovi.com/ i sl. imam sve free na jednom mjestu

 Upravo to... daj mi za 10 eura igre, filmove, muziku u odredjenoj kolicini, ako sam malo veci konzmant kazi da moram nadoplatiti/nadograditi uslugu, ali nemojte ocekivati da cu placati servis zbog jedne serije ili filma, jer eto, imam dostupno terabajte sadrzaja kojeg ne zelim... a servis b ima jos jednu seriju i dva filma, servis c isto tolko...

 

Ja igre - xbox store npr. stavljam u isti kos sa filmovima i muzikom, jer to je moje slobodno vrijeme i ograniceno je i ne moze se paralelizirati :D

 

Ja se potpuno slažem da postoji neodrživa ponuda različitih servisa čiji broj konstantno raste. Posve je nerealno očekivati da će ljudi imati 15-20 streaming pretplata i mislim da i analitičari predviđaju da će morati doći do nekog grupiranja u jedinstvene pakete s više streaming usluga pod jednom pretplatom. 

 

Međutim, ovo što ti govoriš "daj mi za 10 eura sve", je također potpuno nerealno i time zapravo samo sebi opravdavaš da nikad ne prekineš piratiziranje. Nikada nećeš dobiti filmove, serije, igre i glazbu za 10 eura, jer to je tržišno neodrživo i nemoguće. I zapravo ćeš uvijek piratizirati jer, eto, "nisu mi dali sve za 10 eura". 

 Zapravo rekao je odličnu stvar. Ne možeš u isto vrijeme i gledati film i igrati igre i slušati muziku. A svi imamo ograničeno vrijeme koje možemo trošiti na te stvari, ili koliko želimo trošiti slobodnog vremena. Zato bi najbolje bilo da ima ta pretplata za sve, ali da se cijene paketa formiraju po vremenu kojeg želiš potrošiti. Recimo da najjeftiniji paket bude nekih 30 sati na mjesec, a da to vrijeme možeš odrediti kada ćeš potrošiti. Ili svakog dana po sat, ili jedan dan nekoliko sati, a nekim danima ništa. Ko hoće da ima 24 sata na dan to sve, neka plati najveći paket.

 

Briljantna ideja, ne znam kako se netko dosad nije već sjetio. Sad samo treba za isti stol posjesti sve gaming studije, sve glazbene servise, sve filmske studije i televizijske korporacije, pa da se dogovore oko jedinstvene cijene za sve i onda mjere potrošeno vrijeme. Odnosno cijenu smo već dogovorili u gornjem postu, 10 eura za sve, pa preostaje samo da se dogovore koliki će dio toga ići kome od njih. 

 

Imamo vrhunske umove ovdje na forumu, šteta je što troše vrijeme na pisanje poruka, kad bi mogli mijenjati svijet. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.1.2022 8:30 (Q-Tip).
Pošteno, ako ne ide drugačije...

Ma ništa više ne pratim, samo youtube.

 

Navuče me Netflix na pretplatu zbog neke serije koja mi se čini potencijalno zanimljiva, i onda ju pogledam (ili odustanem) te ostatak vremena vrtim programe i tražim nešto meni interesantno. Evo već 3 mjesec dana nisam otvorio jedan film ili seriju na netflixu, nakon što sam pogledao witcher 2. sezonu i još poneku glupost, dalje više nemam šta gledati.

Ostati ću još neko vrijeme a onda ide otkazivanje pretplate po tko zna više koji put.

 

A piratski mi se neda skidati, eto toliko mi je film ili serija interesantan da nemam volje čekati 3-4 sata da se skine i da prebacim na vanjski disk, pa sinkroniziram u Plexu.

 

 

Zato samo youtube, uvijek nađem nešto da mi prođe vrijeme.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pošteno, ako ne ide drugačije...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ma ništa više ne pratim, samo youtube.

 

Navuče me Netflix na pretplatu zbog neke serije koja mi se čini potencijalno zanimljiva, i onda ju pogledam (ili odustanem) te ostatak vremena vrtim programe i tražim nešto meni interesantno. Evo već 3 mjesec dana nisam otvorio jedan film ili seriju na netflixu, nakon što sam pogledao witcher 2. sezonu i još poneku glupost, dalje više nemam šta gledati.

Ostati ću još neko vrijeme a onda ide otkazivanje pretplate po tko zna više koji put.

 

A piratski mi se neda skidati, eto toliko mi je film ili serija interesantan da nemam volje čekati 3-4 sata da se skine i da prebacim na vanjski disk, pa sinkroniziram u Plexu.

 

 

Zato samo youtube, uvijek nađem nešto da mi prođe vrijeme.

Ma kakvo skidanje, prebacivanje, sinkronizacija. Instaliraj Stremio ili Kodi sa Seren ili Crew addonom (ili neki treći) i deri. Eventualno uzmi još i Real debrid ako baš trebaš 4k sadržaj. Ja imam i HBO i Netflix a opet koristim Kodi za stvari koje nemam na ovim servisima.

15 godina
offline
Re: Pošteno, ako ne ide drugačije...
torrente kaže...
Zasigurno je samcu to sve skupa previše...no, dosta je isplativo ako svi nešto strimaju. A tek jednostavnost korištenja... recimo, ne postoji obitelj u kojoj djeca dođu iz vrtića/škole, te povire seeda li im torrent..ili se rasplaču jer ih je baniralo na THR zbog HnR.

Uz ženu koja dođe s posla, zatim putem filezille poteže sa seedboxa FLAC...i puni paprike.  A ja mrtav umoran subeditom štelujem titl 20 sekundi u nazad.

 Ovo je kao što su nekoć seljani grintavili građanima da je lako kad je sve servirano, kad nemoraš naranit kokoše, pomust krave, oplijevit kuruzu...

 

Pa žene ko nekoć urlauka oko škvera i fiškala...

 

"Od one moje Biserke sa posla muž softver programer u Nanobita imaju sve strimaju gospoda, plejtejšn na poslu i tablet u kužini, a viđe nas, pa jes'l moro u hardver, stalno si umazan pastom ze cepeju, smrdiš ko spaljena overkloklana grafa, premotavamo titlove ko neka zaostala čeljad, stalno radiš dokasna znam ja šta ti ideš stalno ko u popravak u Hiltona pao server jok, pala je mala servirka u krilo.

Djeca će nam očoravit zureći u mobitel, Biserki je muž kupio Chromecast za rođendan pa svi gledaju četr KA na teveu, a šta ja, dob'la još jedan Mikrotik... E, da je neki drugi hardver makro kuda sreće, al prokleta šta ćeš..."

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.1.2022 13:07 (wyks).
15 godina
offline
Re: Pošteno, ako ne ide drugačije...
torrente kaže...

legalis 200 kn mjesečno...a bome postoji i folder Anonimno .

para vrti obe fronte.

 

 

Javim ti se na PP kada budem uhvatio vremena ovog tjedna. 

Onako da se ispričamo: "kako su tvoji, kako su moji" 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice