Pošteno, ako ne ide drugačije...

poruka: 36
|
čitano: 12.194
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pošteno, ako ne ide drugačije...".
12 godina
offline
Pošteno, ako ne ide drugačije...

Skinute s torrenta je preopcenito - postoje i razni hosting servisi. Dok je u nekim zemljama torrent ilegalan, ovaj način je potpuno legalan (za downloadera) jer nema upload komponentu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Pošteno, ako ne ide drugačije...
kerum kaže...

Skinute s torrenta je preopcenito - postoje i razni hosting servisi. Dok je u nekim zemljama torrent ilegalan, ovaj način je potpuno legalan (za downloadera) jer nema upload komponentu.

 Ako je preopćenito onda klikneš, na neki drugi način.

14 godina
offline
Re: Pošteno, ako ne ide drugačije...
kerum kaže...

Skinute s torrenta je preopcenito - postoje i razni hosting servisi. Dok je u nekim zemljama torrent ilegalan, ovaj način je potpuno legalan (za downloadera) jer nema upload komponentu.

 Stavim si upload lijepo na 1kbps i to je praktički kao da ga ni nema :)

11 godina
offline
Pošteno, ako ne ide drugačije...

Zasto mogu samo jedno kliknut?

Pretplacen sam na Netflix,Prime i Disney+ i gledam podjednako sva 3 servisa ovisno sto zelim gledat koji dan.

Inace se najvise vrte muzicki spotovi na YT...na koji takodjer imam pretplatu 🤣

 

Ehh da i Spotify,Gamepass ultimate,PSN,Nintendo online....sigurno sam i nesto zaboravio 🤣🤣🤣

Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pošteno, ako ne ide drugačije...
Anketa bezveze, imam 4 "tocna" odgovora a mogu kliknuti 1
 
6 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Pošteno, ako ne ide drugačije...
sirka666 kaže...

 Stavim si upload lijepo na 1kbps i to je praktički kao da ga ni nema :)

 Ovo nema veze s mozgom, dovoljno je podijeliti 1bit i već si prekršaju, ukoliko je to što dijeliš u zemlji u kojoj živiš zabranjeno, a druga stvar je što si ako to stvarno radiš, uskraćuješ ostalim torrentašima kvalitetan download, bezobrazan i pokvaren, po mom skromnom mišljenju.

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.1.2022 11:44 (notloB).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Pošteno, ako ne ide drugačije...
JackIsBack kaže...
Anketa bezveze, imam 4 "tocna" odgovora a mogu kliknuti 1

 Pa piše ti "najčešće"? Tu može postojati samo jedan odgovor jer sigurno ne gledaš više servisa točno u sekundu. Ovaj tvoj odgovor izgleda kao da se želiš to "pohvaliti" da ti gledaš na više servisa filmove i serije. Evo, svaka čast... 

15 godina
offline
Pošteno, ako ne ide drugačije...

fali odvojeno pitanje za anketu: "jeste li lagali u prethodnom odgovoru?", s odgovorima: "jesam", "nisam", "ne sjećam se" i "priznajem samo sud svoje partije". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
26 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pošteno, ako ne ide drugačije...
formula1live kaže...
JackIsBack kaže...
Anketa bezveze, imam 4 "tocna" odgovora a mogu kliknuti 1

 Pa piše ti "najčešće"? Tu može postojati samo jedan odgovor jer sigurno ne gledaš više servisa točno u sekundu. Ovaj tvoj odgovor izgleda kao da se želiš to "pohvaliti" da ti gledaš na više servisa filmove i serije. Evo, svaka čast... 

 A ti si tu nadrobil svega i svacega i zelis se pohvaliti da gledas piratluk ili jednostavno trolas?

Ja osobno gledam samo Netflix, dok je tu Spotify za glazbu, Steam za igre na PC, Nintendo Online za  Switch itd.

Battlenet - TheProdigy#2234
14 godina
online
Pošteno, ako ne ide drugačije...

naslov je krivi, veli se:

 

Ak nemre drugač - onda pošteno !!

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pošteno, ako ne ide drugačije...
Predpostavljam da je svatko odgovorio na ono što najviše koristii.

Međutim najnoviji sadržaj nije na svim platformama. Ako je nešto na HBO Max, nije na Netflixu ili Amazonu ili Disney+

I nije mi jasno kako Netflix prednjači pored Torrenta.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pošteno, ako ne ide drugačije...

Ono kaj se dobije đžaba ne zna se cijeniti.

 

Ne gledam baš nekaj filmove, sem westerna. Kaj nitko ne čita stripove, recimo, westrn romane?

dzg
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pošteno, ako ne ide drugačije...

legalis 200 kn mjesečno...a bome postoji i folder Anonimno .

para vrti obe fronte.

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.1.2022 14:55 (torrente).
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pošteno, ako ne ide drugačije...
HBO, Netflix, Amazon i Pickbox. Zasad.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pošteno, ako ne ide drugačije...
Sustav od nas radi samo pretplatnike, na raznorazne servise, usluge, cjepiva...nema kraja.
Sto se sadrzaja tice, ima hrpa toga, ali kvaliteta je mizerna.
 
11 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pošteno, ako ne ide drugačije...
Dok ne bude servisa koji mi nudi sve što ja želim, tj. dok god moram biti pretplaćen na xy servisa, odem na neki od sajtova tipa https://www.popcornfilmovi.com/ i sl. imam sve free na jednom mjestu
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pošteno, ako ne ide drugačije...
digitall kaže...
Dok ne bude servisa koji mi nudi sve što ja želim, tj. dok god moram biti pretplaćen na xy servisa, odem na neki od sajtova tipa https://www.popcornfilmovi.com/ i sl. imam sve free na jednom mjestu

 Upravo to... daj mi za 10 eura igre, filmove, muziku u odredjenoj kolicini, ako sam malo veci konzmant kazi da moram nadoplatiti/nadograditi uslugu, ali nemojte ocekivati da cu placati servis zbog jedne serije ili filma, jer eto, imam dostupno terabajte sadrzaja kojeg ne zelim... a servis b ima jos jednu seriju i dva filma, servis c isto tolko...

 

Ja igre - xbox store npr. stavljam u isti kos sa filmovima i muzikom, jer to je moje slobodno vrijeme i ograniceno je i ne moze se paralelizirati :D

16 godina
neaktivan
offline
Pošteno, ako ne ide drugačije...

ne treba se vrtit oko svoje samačke osi... većinu tih servisa dobro iskoriste unutar obitelji.

recimo, ja imam na stolu u boravku tablet, kojem je samo svrha, da svi na po rede puštaju na chromecast sve odreda.

od mjesečnih 500-600gb.. chromecast prožvače 400gb.

Netflix, HBO... žena ima svoj chromecast audio za Spotify.

 

Zasigurno je samcu to sve skupa previše...no, dosta je isplativo ako svi nešto strimaju. A tek jednostavnost korištenja... recimo, ne postoji obitelj u kojoj djeca dođu iz vrtića/škole, te povire seeda li im torrent..ili se rasplaču jer ih je baniralo na THR zbog HnR.

Uz ženu koja dođe s posla, zatim putem filezille poteže sa seedboxa FLAC...i puni paprike.  A ja mrtav umoran subeditom štelujem titl 20 sekundi u nazad.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.1.2022 21:14 (torrente).
 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pošteno, ako ne ide drugačije...
formula1live kaže...
JackIsBack kaže...
Anketa bezveze, imam 4 "tocna" odgovora a mogu kliknuti 1

 Pa piše ti "najčešće"? Tu može postojati samo jedan odgovor jer sigurno ne gledaš više servisa točno u sekundu. Ovaj tvoj odgovor izgleda kao da se želiš to "pohvaliti" da ti gledaš na više servisa filmove i serije. Evo, svaka čast... 

 Ajd ne pametuj. Gledam sve servise, ponekad netflix ne upalim 2-3 tjedna a ponekad ga gledam svaki dan. Isto tako i kodi i hbo. Ovisi koje serije/filmove gledam i gdje su mi dostupni. Sigurno necu mjeriti koliko tocno minuta trosim na svaki servis.

14 godina
offline
Pošteno, ako ne ide drugačije...

Imam sve poznatije Streaming servise al opet je torrent i plex broj 1. Serije koje pratim samo je jedna na Netflix-u. Ostala tri servisa i ne znam zašto plaćam. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Pošteno, ako ne ide drugačije...

Ja palim i gasim servise za video sadržaje po potrebi, jedan mjesec gledam Netflix, sljedeći Prime, pa malo apple tv, (HBO imam uključen kod operatera u pretplatu) i tako da se kod svakoga unutar ta 2 mjeseca kad ih ne gledam nešto skupi, jer mi nema smisla plačat sve non stop jer kao prvo nema šanse da pogledam toliko sadržaja a i bacanje mi je para to. Naravno i torrente peglam jer neke stvari drukčije nema šanse pogledat.

Youtube preimum imam samo zbog one finte preko Indije gdje plačam family paket cca 2 eura na mjesec, carsko je ne treba gledat šugave reklame plus to da svi doma imamo svoj account za slušat muziku na youtube music.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Pošteno, ako ne ide drugačije...
Zemljanin kaže...

Ja osobno gledam samo Netflix, dok je tu Spotify za glazbu, Steam za igre na PC, Nintendo Online za  Switch itd.

Anketa je Filmovi i TV serije. Kakve veze imaju glazba, igre i ostalo što si nabrojao. Čak i da gledaš filmove i serije na više servisa, jedan servis gledaš više nego ostale, tako je i formirano pitanje, jedino ako ti ne razumiješ hrvatski. 

 

 

6 godina
offline
Re: Pošteno, ako ne ide drugačije...
PzKpfw kaže...

Ono kaj se dobije đžaba ne zna se cijeniti.

 

Ne gledam baš nekaj filmove, sem westerna. Kaj nitko ne čita stripove, recimo, westrn romane?

 Čitam mange i novele.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
14 godina
offline
Pošteno, ako ne ide drugačije...

Tocno to sta je torente rekao za torente.

 

Imam hbo, netflix, prime i spotify. Na maxtvu vrtis unazad film pa se i tu odvrti koji Rambo. Doc ce i disney, ne da mi se ni vpn ukljucivat iako ga dobio mukte.

 

Zena slusa spotify i imam mir u kuci. Gleda neki kurac na netflixu i imam mir u kuci. Pa promasila seriju, kliknem, pali, vozi, mir u kuci.

 

Da me netko pila da kasne titlovi, da mi vristi reklama za lonce usred Oldfielda, da moram namjestat plejlistu koju ionako ne bi slusala jer se slusa da upotpuni zvuk nape na 5 dok se dinsta luk, da moram provlacit zice.. ma bjezi.

 

Pored malog djeteta (koja iz nekog razloga bas voli Creedence?! i to onu stvar Lodi, bude sva sretna kad svira), gubit zivce na ovakve gluposti jednostavno ne mogu. Cistit cu u fusu apartmane al cu skupit tih 100 200kn za mir u kuci.

 

A i mater i sestre na netflixu pa nemam sta mislit.

 

Nemam nista protiv torenta, koliko sam nekad pratio izgledalo je da ne stete zaradi pa mi nema smisla zatvarat ljude koji zapravo ne stete nikomu. Mogli su stavit da se smije tako skidat do 720p ili neki drugi oblik limita (npr skida se 2-3 sata ili 3 tjedna od premijere ili nesto slicno) pa se mnogima ne bi dalo cekat i zajebavat s time, a oni koji tako zele nek skidaju. Pogotovo kad je praksa stream servisa da prvo dođu u 5 drzava pa onda na kapaljku pustaju uslugu u ostalim drzavama nakon 2 ili 3 godine.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pošteno, ako ne ide drugačije...
LudaRajcica kaže...
digitall kaže...
Dok ne bude servisa koji mi nudi sve što ja želim, tj. dok god moram biti pretplaćen na xy servisa, odem na neki od sajtova tipa https://www.popcornfilmovi.com/ i sl. imam sve free na jednom mjestu

 Upravo to... daj mi za 10 eura igre, filmove, muziku u odredjenoj kolicini, ako sam malo veci konzmant kazi da moram nadoplatiti/nadograditi uslugu, ali nemojte ocekivati da cu placati servis zbog jedne serije ili filma, jer eto, imam dostupno terabajte sadrzaja kojeg ne zelim... a servis b ima jos jednu seriju i dva filma, servis c isto tolko...

 

Ja igre - xbox store npr. stavljam u isti kos sa filmovima i muzikom, jer to je moje slobodno vrijeme i ograniceno je i ne moze se paralelizirati :D

 

Ja se potpuno slažem da postoji neodrživa ponuda različitih servisa čiji broj konstantno raste. Posve je nerealno očekivati da će ljudi imati 15-20 streaming pretplata i mislim da i analitičari predviđaju da će morati doći do nekog grupiranja u jedinstvene pakete s više streaming usluga pod jednom pretplatom. 

 

Međutim, ovo što ti govoriš "daj mi za 10 eura sve", je također potpuno nerealno i time zapravo samo sebi opravdavaš da nikad ne prekineš piratiziranje. Nikada nećeš dobiti filmove, serije, igre i glazbu za 10 eura, jer to je tržišno neodrživo i nemoguće. I zapravo ćeš uvijek piratizirati jer, eto, "nisu mi dali sve za 10 eura". 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
14 godina
online
Pošteno, ako ne ide drugačije...

ja sad imam A1 trostruku "igranku" za 189 kn/mj i sad testiram Turbo internet za 30 kn dodatno mi dižu brzinu na 1000/100 - dosad je bilo 200/25...

 

Netflix dijelim s kolegama na poslu, ispadne me 23 kn/mj...

 

YouTube Premium plaćam po indijskoj cijeni cca 17 kn/mj...

 

i ima GamePass do 10 mj, 2023, ispadne me to još 30 kn/mj...

 

i? klinka pali Xbox tu i tam, Netflix više ne sjećam kad je iko upalil (imam ga direkt na LG TVu)...

 

Uglavnom ona više ne koristi Deezer (preko bonbona sam joj ga plaćal) nego YT Music...

 

najgluplje je plaćati nešto što ne koristiš...

 

Imam QBit torrent instaliran i ne sjećam se kad sam nešto skinuo - korisno, a kamoli neki film/seriju - nemam vremena ni volje gledati a kamo li bindžat' isprdke holivudske hiperprodukcije...

 

tako da sam "pošten" jer  nemam vremena...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pošteno, ako ne ide drugačije...
kerum kaže...

Skinute s torrenta je preopcenito - postoje i razni hosting servisi. Dok je u nekim zemljama torrent ilegalan, ovaj način je potpuno legalan (za downloadera) jer nema upload komponentu.

Budi konkretan, dakle Free Watch Online ili uvijek ide drugačije.

 

https://www2.zoechip.com/watch-tv/the-book-of-boba-fett-75916.8014183

AMD,........is that Epyc or what?
9 godina
offline
Re: Pošteno, ako ne ide drugačije...
PzKpfw kaže...

Ono kaj se dobije đžaba ne zna se cijeniti.

 

Ne gledam baš nekaj filmove, sem westerna. Kaj nitko ne čita stripove, recimo, westrn romane?

 Tex Willer je ostario, a ni Zagor nije u cvijetu mladosti. Bit ce u djiru za 20-30 godina.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pošteno, ako ne ide drugačije...
Q-Tip kaže...
LudaRajcica kaže...
digitall kaže...
Dok ne bude servisa koji mi nudi sve što ja želim, tj. dok god moram biti pretplaćen na xy servisa, odem na neki od sajtova tipa https://www.popcornfilmovi.com/ i sl. imam sve free na jednom mjestu

 Upravo to... daj mi za 10 eura igre, filmove, muziku u odredjenoj kolicini, ako sam malo veci konzmant kazi da moram nadoplatiti/nadograditi uslugu, ali nemojte ocekivati da cu placati servis zbog jedne serije ili filma, jer eto, imam dostupno terabajte sadrzaja kojeg ne zelim... a servis b ima jos jednu seriju i dva filma, servis c isto tolko...

 

Ja igre - xbox store npr. stavljam u isti kos sa filmovima i muzikom, jer to je moje slobodno vrijeme i ograniceno je i ne moze se paralelizirati :D

 

Ja se potpuno slažem da postoji neodrživa ponuda različitih servisa čiji broj konstantno raste. Posve je nerealno očekivati da će ljudi imati 15-20 streaming pretplata i mislim da i analitičari predviđaju da će morati doći do nekog grupiranja u jedinstvene pakete s više streaming usluga pod jednom pretplatom. 

 

Međutim, ovo što ti govoriš "daj mi za 10 eura sve", je također potpuno nerealno i time zapravo samo sebi opravdavaš da nikad ne prekineš piratiziranje. Nikada nećeš dobiti filmove, serije, igre i glazbu za 10 eura, jer to je tržišno neodrživo i nemoguće. I zapravo ćeš uvijek piratizirati jer, eto, "nisu mi dali sve za 10 eura". 

 Zapravo rekao je odličnu stvar. Ne možeš u isto vrijeme i gledati film i igrati igre i slušati muziku. A svi imamo ograničeno vrijeme koje možemo trošiti na te stvari, ili koliko želimo trošiti slobodnog vremena. Zato bi najbolje bilo da ima ta pretplata za sve, ali da se cijene paketa formiraju po vremenu kojeg želiš potrošiti. Recimo da najjeftiniji paket bude nekih 30 sati na mjesec, a da to vrijeme možeš odrediti kada ćeš potrošiti. Ili svakog dana po sat, ili jedan dan nekoliko sati, a nekim danima ništa. Ko hoće da ima 24 sata na dan to sve, neka plati najveći paket.

2 godine
online
Re: Pošteno, ako ne ide drugačije...

................

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.1.2022 7:48 (Zaporožac).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice