Posrnulom "kralju kripta" prijeti čak 115 godina z

poruka: 11
|
čitano: 5.100
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Posrnulom "kralju kripta" prijeti čak 115 godina z".
15 godina
offline
Posrnulom "kralju kripta" prijeti čak 115 godina z

od tolikih para koje je maznuo pametno bi mu bilo opskrbiti se sapunima, tako da se ne mora baš svaki put pod tušem sagnuti kad mu ispadne. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Posrnulom "kralju kripta" prijeti čak 115 godi

pametni znaju čemu služe špagice...

 

 

Ju je je? Je ju je!
8 godina
offline
Posrnulom "kralju kripta" prijeti čak 115 godina z

 

Mlad, svjez, dugokos i prirodno valovit. Trazena si roba u kupatilu

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Posrnulom "kralju kripta" prijeti čak 115 godina z

Znači ovako blago rečeno.Vi svi koji ste ulagali u virtualno svojim kešom oni su ulagali u državnike koji su vladali Vama i opet Vam uzimali keš.Ovo bi bilo smiješno da nije za plakati koliko su ljudi koji bi trebali razmišljati i imati malo veći svjetonazor popušili PRIČU.

Moj PC  
0 2 hvala 0
7 godina
offline
Re: Posrnulom "kralju kripta" prijeti čak 115 godi
Stric_Jura kaže...

pametni znaju čemu služe špagice...

 

 

I onda mu ovaj uzme te sapune na špagici, sveže ih u niz pa ima taman japanske kuglice 

 

P.S. taman mi je baterija na mobitelu na 69% 

 

pan y agujas
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2022 22:11 (fer-de-lance).
5 godina
offline
Posrnulom "kralju kripta" prijeti čak 115 godina z

Šta su ti kriptokurenčani mislili? Ne može se nekažnjeno konkurirati monetarno-financijskom establišmentu koji već dva stoljeća drma planetom. Neke države su pregažene i za puno manje od toga.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Posrnulom "kralju kripta" prijeti čak 115 godina z

Kako je ekipa neinformirana, uživancija za čitat.

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Posrnulom "kralju kripta" prijeti čak 115 godina z

Nema smisla da on dobije 115 godina ako je E.Holmes dobila samo 11 godina za puno goru stvar.

Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
offline
Posrnulom "kralju kripta" prijeti čak 115 godina z

Amerikanci su bili nešto mudriji pa su pričekali sa stavljanjem Elizabeth Holmes, Trevora Miltona i Sama Bankman-Frieda u američke školske udžbenike.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Neke stvari koje djeca uče, vrlo lako su provjerljive. Među inovacijama prigodno su zaboravljeni i naprosto izbrisani Luka Bošnjaković i Marko Milečki koji su radili s njim na tim projektima i zajedno s njim podijelili nagrade;

 

https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagreb/mladi-inovatori-izumili-zamjenu-za-tipkovnicu-2855213

Dok Rimac u međuvremenu za nagrade o inovacijama priča;

 

"Dok sam ja išao na natjecanja jedna žena je donijela grah salatu i za to dobila nagradu za inovaciju"

https://www.vidi.hr/Non-Tech/Hrvatska/Mate-Rimac-Automobil-dolazi-po-vas

 

Kod skromnih početaka u garaži prigodno se zaboravlja - "For me, money is no problem."

https://community.electricforum.com/t/possibility-of-an-race-ev/1107

Dok se s još netočnih podataka ulazi u udžbenike, gdje su podatci također vrlo lako provjerljivi, osim što Rimac nije nikakav konstruktor, prvi je hrvatski električni automobil, DOK-ING xD (kasnije nazvan Loox), predstavljen godinu dana ranije u Ženevi, o čemu je izvještavao i HRT, u emisiji Dnevnik prikazanoj 13.2.2010. na HRT1;

 

 

O čemu su pisali razni mediji;

 

Small Croat firm has big dreams for electric car

 

https://www.reuters.com/article/us-croatia-car-idUSTRE63012E20100401

 

Mreža za razvoj i kreativnost – udruga MRAK jučer je u Muzeju za suvremenu umjetnost u Zagrebu uručila Nagrade za kreativnost i inovativnost 2010.

 

https://www.tportal.hr/lifestyle/clanak/drugo-priznanje-za-prvi-hrvatski-elektricni-automobil-20100422

Mi smo još mlada demokracija pa se brukamo gdje god stignemo, dok se indoktrinacija nastavlja;

 



Magia Posthuma
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.12.2022 10:36 (Vampir001).
 
2 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Posrnulom "kralju kripta" prijeti čak 115 godi
Al Crane kaže...

Šta su ti kriptokurenčani mislili? Ne može se nekažnjeno konkurirati monetarno-financijskom establišmentu koji već dva stoljeća drma planetom. Neke države su pregažene i za puno manje od toga.

Optužen je Crypto prevarant, a ne Crypto valutni biznis.

 

 

 

@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
5 godina
offline
Re: Posrnulom "kralju kripta" prijeti čak 115 godi
Zaporožac kaže...
Al Crane kaže...

Šta su ti kriptokurenčani mislili? Ne može se nekažnjeno konkurirati monetarno-financijskom establišmentu koji već dva stoljeća drma planetom. Neke države su pregažene i za puno manje od toga.

Optužen je Crypto prevarant, a ne Crypto valutni biznis.

 

 

 

Ajmo probat zamislit bypas tj. obezvređivanje petrodolara, naime valute u kojoj je čitav svijet prisiljen da trguje energetskom žilom kucavicom moderne civilizacije, i posljedice po američku i svjetsku monetarnu politiku i geopolitiku... Ameri bi počeli štampat kriptovalute (što je, nadam se da se bar u tome slažemo, prilično nemoguće) - ili slati svoje dobro oboružane patriote da šire demokraciju u kriptokurčanim zonama?

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice