Posljednja sezona Game of Thronesa

poruka: 33
|
čitano: 11.002
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Posljednja sezona Game of Thronesa".
16 godina
odjavljen
offline
Posljednja sezona Game of Thronesa

Aj dočekali smo i to...pogotovo ja koji nisam seriju gledao kako je snimana nego prije godinu dana u komadu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Posljednja sezona Game of Thronesa

Kad ce doci 1. Epizoda ?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednja sezona Game of Thronesa

Mah, ja sam počeo gledati negdje kad je bila peta sezona gotova pa sam prvi put čekao šestu, ali s obzirom na to kakva je bila sedma nakon dvije godine čekanja sam već izgubio volju za serijom. Previše su to razdužili, a da su malo požurili postprodukciju mogli su je komotno još za Božić izbaciti van.

 

A to da su sedmu sezonu zbrzali i nepotrebno stisnuli u sedam epizoda kad je bilo materijala i za više od deset normalnih epizoda mi je jednostavno katastrofa. Od prve sezone čekam da vidim Casterly Rock i onda se pojavi na deset sekundi. A vjerojatno će se isto dogoditi i sad.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 7:19 (JozoBozo121).
16 godina
odjavljen
offline
Posljednja sezona Game of Thronesa

Jebao ih 1080p trailer u 2019. godini

Freak Show Inc.
 
5 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednja sezona Game of Thronesa
Glavas_ZG kaže...

Kad ce doci 1. Epizoda ?

 14. travnja

Friday kaže...

Jebao ih 1080p trailer u 2019. godini

 Netko je postao zahtjevan 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
14 godina
offline
Posljednja sezona Game of Thronesa

GTA i Elder Scrolls

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Posljednja sezona Game of Thronesa

jebo ih led, pa zmajevi su primjetno manji, wtf?!?! Drogon bi trebao biti ogromna neman, a izgleda ko u 6. sezoni

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednja sezona Game of Thronesa
Cansee kaže...

jebo ih led, pa zmajevi su primjetno manji, wtf?!?! Drogon bi trebao biti ogromna neman, a izgleda ko u 6. sezoni

 

Mali su ali tehnicari

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Posljednja sezona Game of Thronesa

zadnja sezona kraće traje (5% manji zmaj) i zmajevi su osim toga oprani pa su se stisnuli + po 10% po duljini i širini. najveći problem sa zmajevima je ionako kenjanje u letu, zbog čega su mnoge vojske desetkovane. ovako - smaller dragon, less shit. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
13 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Posljednja sezona Game of Thronesa
Friday kaže...

Jebao ih 1080p trailer u 2019. godini

 First World problems 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 10:06 (Paolo Maldini).
12 godina
offline
Re: Posljednja sezona Game of Thronesa
Kaj se to još snima?
Izgleda da sam ja jedini koji nije pogledao niti jednu epizodu :O
Moj PC  
5 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Posljednja sezona Game of Thronesa

I da li se isplati gledati seriju. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Posljednja sezona Game of Thronesa
O_O_O kaže...

I da li se isplati gledati seriju. 

 Da.

Naravno, nije kvalitet zadnjih sezona onakav kakav je bio u prve tri, niti je kvalitet serije poput knjiga, no većina bi trebala pogledati, ako ništa, ono zbog opće kulture.

 

Danas da bilo koga pitaš je li gledao star trek, x-files ili prijatelje, uglavnom jesu. Neke stvari, bez obzira na ukus ili kvalitet, postanu dio opće kulture, a tako će biti i sa GoT-om u dogledno vrijeme.

 

[Molio bih one kojima se serija ne sviđa da me poštede nepotrebnog replayanja na ovaj post jer u postu ne tvrdim ništa o kvalitetu serije nitu ubjeđujem ikog u bilo šta. Odgovaram čovjeku na pitanje i dajem neki svoj stav.]

 

Hvala!

morrisoN
16 godina
offline
Posljednja sezona Game of Thronesa

Po meni najbolja serija ikada. A reći ću da sam više fan scifi nego fantazije.

Novim gledateljima ću reći da ne pokušavaju zapamtiti sve likove iz prve 2 epizode prve sezone... Bez brige, brzo će te uočiti bitne protagoniste kako radnja bude odmicala.

 

Drago mi je da je serija postigla uspjeh jer mi smeta kada se dobre serije ugase, a razna smeća imaju po 8+ sezona (tipa "arrow").

 

Rome i Igra prijestolja spadaju u vrh. Političke zakulisne igre, acija, seks, zanimljivi likovi i fabula.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednja sezona Game of Thronesa
O_O_O kaže...

I da li se isplati gledati seriju. 

 Itekako, i sam sam ju odbijao gledati godinama jer mi je išao na živce sav taj hype...sad ti je taman vrijeme za odgledati prije izlaska finalne sezone.

16 godina
offline
Re: Posljednja sezona Game of Thronesa

Također savjet - nemojte raditi maratone. Najbolje si je staviti jednu epizodu dnevno i onda bolje sjedne.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
15 godina
offline
Re: Posljednja sezona Game of Thronesa
glavno da je snimljeno 57 epizoda sa stannisom baratheonom, dosadna prica i relativno nebitna za finale, a sad bu ju zbrzali. e i ja bi zroko kraj da se ozene jon snow i cersei lannister jer kompromis ovo ono, a i internet bi poludio....
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Posljednja sezona Game of Thronesa
Korny1603987 kaže...

Po meni najbolja serija ikada. A reći ću da sam više fan scifi nego fantazije.

Novim gledateljima ću reći da ne pokušavaju zapamtiti sve likove iz prve 2 epizode prve sezone... Bez brige, brzo će te uočiti bitne protagoniste kako radnja bude odmicala.

 

Drago mi je da je serija postigla uspjeh jer mi smeta kada se dobre serije ugase, a razna smeća imaju po 8+ sezona (tipa "arrow").

 

Rome i Igra prijestolja spadaju u vrh. Političke zakulisne igre, acija, seks, zanimljivi likovi i fabula.

 quote iz Rome serije: "Da mama, pošla sam na orgije sinoc, pa svi smo posli, sto se nerviras?"

 

Što se tiče GoT-a, malo se rasplinula radnja odkad su prestali doslovno pratiti knjige (jer ih nema jos) ali eto ;-)

 

A Dragoni su ocigledno poceli jesti undeadove i dobili srćku pa se prepolovili  ;-D

15 godina
offline
Re: Posljednja sezona Game of Thronesa
Korny1603987 kaže...

Također savjet - nemojte raditi maratone. Najbolje si je staviti jednu epizodu dnevno i onda bolje sjedne.

 moraš jer se pogube niti: likova općenito k'o u telefonskom imeniku, svako malo nekoga krknu, neki postanu zombiji a neki napreduju u struci, ševi tko koga dofati ... uf. 

 

usput, meni je najdraža fora onaj zatvor s početka serije, u kojem ćelije nemaju jednu stijenku (onu prema provaliji). kao stvoreno za rvacku polit'čku jelitu 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
protjeran
offline
Re: Posljednja sezona Game of Thronesa
XXX kaže...
O_O_O kaže...

I da li se isplati gledati seriju. 

 Itekako, i sam sam ju odbijao gledati godinama jer mi je išao na živce sav taj hype...sad ti je taman vrijeme za odgledati prije izlaska finalne sezone.

 Nista onda cu na ljeto na godisnjem sve odgledati.

16 godina
offline
Posljednja sezona Game of Thronesa

Sad ce onaj dragon kojim komandira Night King bit kud i kamo jaci od ovih 2... Mark my words...

Uvijek kada lik prede na tamnu stranu postane bog i batina... :S

Truth in engineering.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Posljednja sezona Game of Thronesa
O_O_O kaže...

I da li se isplati gledati seriju. 

 naravno,jedna od boljih sapunica,mozda i najbolja 

waaagh
15 godina
offline
Posljednja sezona Game of Thronesa

Čuj, nemrtvi su osjetljivi na vatru i obsidian. Izi pizi, sve equippat sa fire arrows, katran, upaljač-dva i prži. U dvije-tri salve sve riješeno.

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 15:11 (tnakir).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Posljednja sezona Game of Thronesa

ma dakle samo u aktivne vulkane pobacati - to je killer combo za njih (opsidijan je vulkansko staklo za nevježe)!

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Posljednja sezona Game of Thronesa
Stric_Jura kaže...

ma dakle samo u aktivne vulkane pobacati - to je killer combo za njih (opsidijan je vulkansko staklo za nevježe)!

Nas dvoje, svaki po gattling gun sa zrnima od dragon-glassa riješimo to u 5 minuta. Taman dok popijemo pivu koju držimo u drugoj ruci (u prvoj držimo brrrrrrr na gattling gunu).

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 15:39 (tnakir).
5 godina
protjeran
offline
Posljednja sezona Game of Thronesa

Prve dvije, a mogu reci i za trecu su bile jako dobre, ali mora se pogledati i druga strana, a to je previse likova i previse neispricanih prica sto mi nikako ne odgovara, a ima tu i hrpa nelogicnosti tipa bran stark se nije pojavio cijelu jednu sezonu, kad se vratio samo smo vidili kako ga vuku, ajde dosli smo i do nekog zakljucka tko je stari/stara od johna i hodor scena koja je zasluzna da se svo njegovo putovanje koje je glupo do bola zaboravi i oprosti. Posto je ovo zadnja sezona, treba uvrstiti sve te price koje su ogromne u 6 epizoda john/khalesi, rata protiv ledenih, rata stark vs targaryen, sto ce biti izmedu jaimei, cersei i tyriona, borba zmajeva, razne religije, bogastvo od lannistera koje je presusilo, sto ce bran raditi i jos hrpa stvari. I opet ce na kraju pokriti vecinu stvari, a ostatak ce mo kao sa branom zaboraviti i oprostiti jer ce epizode biti EPIC.

 

Volim pogledati kvalitetnu seriju, ali daj detalje, daj povijest sto se prije dogadalo, sto ce biti sa ljudima koji ce poceti gledati seriju za recimo 2 godine? Hocemo im pisati ovdje na forumu da nakon svake pogledane epizode nadu video na sluzbenom youtube kanalu sto su zapravo pogledali?

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Posljednja sezona Game of Thronesa

Di je nestao onaj drugi mlađi brat?

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Posljednja sezona Game of Thronesa
Cekam je kao ozeblo sunce
AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Posljednja sezona Game of Thronesa
dreadmoore kaže...
Cekam je kao ozeblo sunce

 baš guglam u potrazi za smrznutim suncima i pronalazim samo smeđe patuljke, pri čemu se neki zbilja mogu smatrati ozeblima. no ne kužim kaj će ti takvo ozeblo sunce. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Re: Posljednja sezona Game of Thronesa
dreadmoore kaže...
Cekam je kao ozeblo sunce

 

Ajar kaže...
dreadmoore kaže...
Cekam je kao ozeblo sunce

 baš guglam u potrazi za smrznutim suncima i pronalazim samo smeđe patuljke, pri čemu se neki zbilja mogu smatrati ozeblima. no ne kužim kaj će ti takvo ozeblo sunce. 

 Izreka inače glasi:
"Čekam k'o ozeb'o sunce"

morrisoN
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice