Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su nam

poruka: 32
|
čitano: 28.349
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su nam".
16 godina
neaktivan
offline
Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su nam

od govnara se očekuje govnast odgovor.

još je on poprilično prikriven, tu i tamo polako proviri sa maga simpatijama.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2023 12:43 (torrente).
 
11 22 hvala 2
5 godina
offline
Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su nam


hehehe...

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su nam

a ako pokušate neslužbeno? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
16 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su nam

Ne gotivim ga ali je ovo odradio kraljevski.

 
12 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su
kirat kaže...

Ne gotivim ga ali je ovo odradio kraljevski.

 Što je tu kraljevski? Drek?

14 godina
offline
Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su nam

sranje potez

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su nam

Ocekujem malo poduzi osvrt u pisanom dijelu Buga.... ipak je ovo zadiranje u kruv napacenih novinara ;)

 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su nam

Sto mozes ocekivati od dreka, jedino drek i to je to.

veni vidi didici
Moj PC  
4 11 hvala 0
15 godina
offline
Re: Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su
kilkenny kaže...

Ocekujem malo poduzi osvrt u pisanom dijelu Buga.... ipak je ovo zadiranje u kruv napacenih novinara ;)

- reći da je odjel za odnose s javnošću (medijima) nepotreban, peti kotač, pile-sisa.. je blasfemia u medijskom raju, odnosno da je stvar u crkvenim biznisima ili političkim strankama bilo bi jednako-strašno.. a istovremeno dkazuje jing-jang da je u svakom dreku dio dreka ali i dijamanta, tj ono točno, čak i kad se ne slažemo, kao oko činjenica.

- naravno, mediji će takvu objavju kritizirati, legitimni interes ili kraće interes.. no pošto je konkretan interes, zašto bi čitatelji trebali vjerovati stavu medija, koji dok ih se plaćalo za ništa nisu imali kritičan stav prema istoj firmi ili osobi.. tj kvaka-22, ili-ili, .. gdje je kritika samih medija i posipanje pepelom? odnosno ako i dođe do tog, koliko je 'iskreno' tj može mafijozo ići nedjeljom na misu i ispovjediti se, dobiti oprost.. iskreno? radit će to isto i sutra, kako mafijozo tako i mediji.. radit će isti drek ili što god, za novac... a opet je to legitimno jer moraju od nečeg živjeti, naplatiti-zaraditi pri čemu je realno nevažno kao kriterij smisao-svrha recimo vijesti, tj nije vijest to da je musk dobar-loš ili govance, nego je što god se napiše, vijest.. pa čak i kad se napiše drek ili stavi pict istog fekalnog smajlića, tj mediji proizvode vijest i od govana, od onog što kritiziraju ili hvale jer je samo to smisao, odnosno kao što su i ove teme u kojima se upecamo, postamo, čime dižemo raiting foruma-buga, što će reć, nije važno što-sadržaj, važno je da se piše, makar i drek-ništa, kao i ova poruka koja bez ove teme-vijesti ne bi postojala ili svrha samog sebi..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su

Interesantno kak torrente downvota ekipa koja podrzava Trumpa, kad im pogledas komentare po forumu vidis da su jos uz to obozavatelji Putina i Rusije i prvi su u antivax redovima. Zadnji olos drustva.

Linux, Arch Linux.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su

Čovjek je kupio twitter za 44 milijarde dolara, valjda ima pravo odgovoriti sa 💩.

5 godina
offline
Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su nam


Baš tako, razotkrio je sav altruizam koji ga krasi kao odvratno najbogatijeg lika na svijetu koji svojim programima želi spasiti čovječanstvo od sudbine gore od smrti.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2023 16:09 (Al Crane).
 
1 2 hvala 0
3 godine
offline
Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su nam

Ova vijest je stvorila više publiciteta nego cijeli bivši odjel za odnose s javnošću u pet godina. Dakle, win-win.

Ruhe im Puff
 
19 0 hvala 0
16 godina
offline
Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su nam

I Dinamo je imao ljude za odnose s javnošću, a u realnosti Maminjo je sam obavljao sav posao :-D

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su
torrente kaže...

sad će se zaljepit lokalni ekstremisti opasnih namjera, sa napadajima bjesnoće.

 Misliš ekipa koja nije pelcovana, zaradila miljone na kriptu, kenselovana im je sloboda govora, i svi bi vozili Teslu jer je Elon ne samo rođo već i brat?

 

Zanimljiv ih je broj, taman ovi što su ti dali TD.

 

Klub antivaksera, kriptasa, ljubitelja Podkest Velebita i Elona.

 

Sve redom u tim temama. Pa da je bar jedan kriptaši ali vakser.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
5 10 hvala 0
16 godina
offline
Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su nam

On je jedini razlog sto sam aktivirao twitter account.   Naravno, protjerivanje neoliberalne olosi je veliki plus.

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Moj PC  
3 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su
Ante kaže...

Interesantno kak torrente downvota ekipa koja podrzava Trumpa, kad im pogledas komentare po forumu vidis da su jos uz to obozavatelji Putina i Rusije i prvi su u antivax redovima. Zadnji olos drustva.

 

wyks kaže...
torrente kaže...

sad će se zaljepit lokalni ekstremisti opasnih namjera, sa napadajima bjesnoće.

 Misliš ekipa koja nije pelcovana, zaradila miljone na kriptu, kenselovana im je sloboda govora, i svi bi vozili Teslu jer je Elon ne samo rođo već i brat?

 

Zanimljiv ih je broj, taman ovi što su ti dali TD.

 

Klub antivaksera, kriptasa, ljubitelja Podkest Velebita i Elona.

 

Sve redom u tim temama. Pa da je bar jedan kriptaši ali vakser.

 a nemam ništa za dodati tebi i Antiši.. btw te opcije TD ne koristim. 

evo neću ni TU vama dvojici.  još prije 15g uvidio sam da je TD nekakav sadistički povratni ventil za nestabilne.

 

nebitni su ovi kupusari sa foruma, no ako ih percipiraš u stvarnom životu..nakon nepune tri godine histerije, iz aviona uviđaš da se radi o enormnoj količini čistog nekontroliranog BIJESA, kojeg su spremni uperiti u sve i svakog tko se ne klanja njihovoj opsesiji.

probajte im se prikriveno uvuć u sferu..neka vas opipaju kao možebitnog "člana".. šokirat će te se o kakvom se ludilu radi.

uvucite im se ispod kose sa ljubaznom pričicom "šta nam rade".. ostat će te šokirani.  isto tako, kao kada se izlazi iz hipnoze..lagano ih tapšite po ramenu uz svesrdnu podršku i udaljite se.

vrijedi to doživjeti.

neprocjenjivo.

blago kući koju promaše.

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
14 godina
offline
Re: Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su
torrente kaže...

od govnara se očekuje govnast odgovor.

još je on poprilično prikriven, tu i tamo polako proviri sa maga simpatijama.

 

 Ajde svi koji se smatrate posebno nadarenima budite drugovi pa lupajte ćovijeku TD.

 

Vas najviše volim, držte mi se ponosno. Prelaskom zjenica preko svih tih imena uviđajan je kvalitet, očit intelekt, jasna je božanstvena nadarenost.

 

Jedna prigodna autoru kojeg citiram, um caruje, dundo maroje.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
10 godina
offline
Re: Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su
Ja se kladim da će se lik u roku 8-12 godina kandidirati za predsjednika. Vidla žaba da konja potkivaju i ostale narodne mudrolije.
A ovo s govnom mu je infantilno s obzirom na status, novac i utjecaj koji ima.
Jedino što ne razumijem jest taj kult obožavanja miljardera (raznih) od strane ljudi koji su dijametralna suprotnost od njih. I to ne razumno obožavanje, nego kompletno bez ikakvog razuma, kritike i propitkivanja.
Lik je stavio govno kao auto respond, rekao je on svima! Tako i moje dijete može svima reći što ih ide. Zabava za budale koje se svaki mjesec bore kako skrpat kraj s krajem.

Dok se sjetim kako su me napadali prije dosta godina kad sam svima govorio da je lik prodavač magle, prije nego je pokazao u punom sjaju da je emocionalni kripl.

Ali dobro, miljarder misli da je smiješan. Može mu se, nije da će izgubiti nešto s time, samo će dobiti još više lutaka na koncima. 🙂
Nadglednik dina
Moj PC  
4 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su
Entry Point kaže...
Ja se kladim da će se lik u roku 8-12 godina kandidirati za predsjednika. Vidla žaba da konja potkivaju i ostale narodne mudrolije.

 Ne moze se kandidirati jer nije rodjen na teritoriju USA.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
10 godina
offline
Re: Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su
Ah da zaboravio sam da je iz JAR-a.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su
NixHR kaže...

Čovjek je kupio twitter za 44 milijarde dolara, valjda ima pravo odgovoriti sa 💩.

 Naravno, on ima pravo oblikovati drek, novinar ima pravo pisati o dreku, ti se imaš pravo diviti dreku, a svi imaju pravu staviti ružu u guzicu. 

15 godina
offline
Re: Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su
Entry Point kaže...
Ah da zaboravio sam da je iz JAR-a.

 Hmmm, a što ako okupi sve ljubitelje dreka i krene osvojiti vlast???

15 godina
offline
Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su nam

Lik napravi prvi uspješni el. automobil. Naš čovjek veli, što će mi to. Lik napravi raketu koja se vertikalno spušta, naš čovjek veli, što će mi to. Lik napravi satelitski internet, naš čovjek veli, što će mi to. Lik nacrta drek, naš čovjek se oduševi. Konačno nešto što ćemu on teži, što on je, što on razumije i ćemu se divi. 

 
3 1 hvala 0
15 godina
online
Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su nam

Eto, sada Bug-ovcima ne valja Musk, a prije koju godinu su mu se divili. Da ne kažem klanjali. A moglo se naslutiti da ima nekakve probleme glede međuljudskih odnosa.

Ali on je vizionar, unaprijeđuje svijet, milijarder je... Stoga, što ga se ima propitkivati... Ipak, kada više ne ide "niz dlaku" medija, e onda se mijenja stav i priča o njemu.

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su
Izzy kaže...

Eto, sada Bug-ovcima ne valja Musk, a prije koju godinu su mu se divili. Da ne kažem klanjali. A moglo se naslutiti da ima nekakve probleme glede međuljudskih odnosa.

Ali on je vizionar, unaprijeđuje svijet, milijarder je... Stoga, što ga se ima propitkivati... Ipak, kada više ne ide "niz dlaku" medija, e onda se mijenja stav i priča o njemu.

 Izzy nikad se tom liku nisam klanjao, smatrao sam ga sebicnim malogradjaninom, supkom i licimjerom, kako sam to mislio tada mislim i sada.

 

I Mate Rimac je vizionar pa svi pljuju po njemu uzduz i poprijeko a puno je uljudniji od shupka koji misli da je novac sve na svijetu, u USA, JAR i slicnim podnebljima da, moguce ali ima dosta podneblja u kojima ta prica ne pali. Nitko istog ne propitkuje ali da nema osnovne kulture nimalo se vidi iz ISS-a a o medijima bi se dalo pricati te o njihovom utjecaju na mase izvan USA i u USA gdje stada ovaca prate u stopu tonu problematicnih ljudi koji umjesto obraza imaju djon a kad krenu prodavat pricu svakome iole normalnom se (sad je tu onaj emotikon govanca) no to su poluinteligentni Ameri koji blagog kurca ista kuze osim obecanja da ce ih netko zahebat te da ce vrlo skoro kopat po kantama za smece da se prehrane.

veni vidi didici
Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su nam

čemu toliko komentara na jebeni e-mail autoresponder...

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

čemu toliko komentara na jebeni e-mail autoresponder...

 Zato sto ce danas sutra takav debilizam prihvatiti neka druga kompanija/osoba/nebitno neka individua ili ces takav debilizam dobit serviran u lice od strane nego servisa/usluge koji se vise ne zele bakcat sa strankama te onda tako nesto krene ko lavina a radi se samo o osnovama kulture komuniciranja. To sto je netko rodjen bez osnova kulture ili mu je roditeljima bilo tesko se baviti da ga odgoje a u skoli nista nije naucio jer nije zelio ne znaci da mi tako nesto moramo ad hoc prihvatiti i smatrati da je to sasvim OK nacin komuniciranja te da tako nesto je OK da postane praksa a ne samo tu i tamo slucaj, upravo zato sto ljudi sute i nista ne kazu gomila kretenizma prolazi ispod radara jer se uvrijezila kao pravilo.

veni vidi didici
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.3.2023 11:08 (dagoberhr).
15 godina
online
Re: Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su

Kada sam rekao Bug-ovci, mislio sam na članove redakcije Bug-a. Ali dobro, bilo je i samih forumaša, poklonika lika i djela Elona Muska. Ipak, djela najbolje govore za svakoga. Postignuća stoje i govore.

4 godine
offline
Re: Poslali smo službeni upit Twitteru, evo što su
dagoberhr kaže...

 Zato sto ce danas sutra takav debilizam prihvatiti neka druga kompanija/osoba/nebitno neka individua ili ces takav debilizam dobit serviran u lice od strane nego servisa/usluge koji se vise ne zele bakcat sa strankama te onda tako nesto krene ko lavina a radi se samo o osnovama kulture komuniciranja. To sto je netko rodjen bez osnova kulture ili mu je roditeljima bilo tesko se baviti da ga odgoje a u skoli nista nije naucio jer nije zelio ne znaci da mi tako nesto moramo ad hoc prihvatiti i smatrati da je to sasvim OK nacin komuniciranja te da tako nesto je OK da postane praksa a ne samo tu i tamo slucaj, upravo zato sto ljudi sute i nista ne kazu gomila kretenizma prolazi ispod radara jer se uvrijezila kao pravilo.

 Danas sutra? Jedina razlika izeđu Muskovog dreka i dreka ostalih korporacija je izravnost... Musk ti direkt odgovori drekom, dok ti Apple i slični stave K na ljubazan način. Uostalom, ozbiljnost današnjeg novinarstva je na razini dreka, tako da...

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.3.2023 17:06 (NoDe31).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice