Posjetitelji IFA-e 2020 bili su i na prvoj utakmic

poruka: 15
|
čitano: 4.487
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Posjetitelji IFA-e 2020 bili su i na prvoj utakmic".
12 godina
odjavljen
offline
Posjetitelji IFA-e 2020 bili su i na prvoj utakmic

Nisu organizirali prosvjed ravnozemljaša s DJ-om prenapudranog nosa koji umire 100 puta dnevno, već su u suradnji s njemačkim Herr Capakom došli do zajedničkog rješenje i razumnih mjera kojih je nužno držati se na velikim javnim okupljanjima."

 

Jao Petricu 🤦🏿‍♂️

Novinar si prva klasa, nema šta!

Bolje prepusti posao Docu, Nenadu i Baksi dok nije sve uništeno.

 
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Posjetitelji IFA-e 2020 bili su i na prvoj utakmic

Klub se zove 1. FC Union Berlin.

 

Ako je nekome ovo sitnicarenje i Zagreb Dinamo je netocno (osim u zdrijebu UEFAe gdje je to postavljeno tako jer u istom zdrijebu postoji vise klubova sa imenom Dinamo, ali je na papiricu i dalje GNK Dinamo Zagreb).

 

Kao sto nije ni United Manchester.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
offline
Posjetitelji IFA-e 2020 bili su i na prvoj utakmic

 

 

Dragan je napisao odličan članak u kojem prikazuje pobjedu razuma nad niskim strastima i paranoičnim strahovima koje dolazi od nezanja i zločestoće.

Bugovci vrlo dobro kuže tehnologiju, a tehnologija je znanje, te oni svojim djelovanjem donose pobjedu nad ovim histerijom koju šire zlonamjerni ljudi koji ne razumiju neke stvari u najmanju ruku.

 

U doba korona dva Nijemca su pokazali da se može imati suživot C-19 i funkcioniranja normalnom života.

Ne treba imati histeriju i mržnju koju šire raznorazni antikoronaši, kada sve može biti dobro i funkcionirati kada se radi razumno.

 

Po meni su bugovci još jednom pokazali da su oni lučnoše boljega svijeta i napretka u najboljem smislu ove rečenice.

Korona će proći, ali do tada normalni život mora ići dalje. 

 

----------------------

BTW, dečki, Dragan je odličan novinar koji itekako zna svoj posao, te je to više puta prepoznato od publike i struke. Ljudi jednostavno vjeruju Draganu, jer vide da on to radi vrlo profesionalno i sa srcem.

Kada radi, predano radi, bez fige u džepu.

 

 

E, da Dinamo je Dinamo, Dal ćeš ga ti zvati Zagreb Dinamo, zagrebački Dinamo, Dinamo Zagreb ili pak recimo zagrebački plavi, tako je svejedno.

Svaki dinamovac koji je normalan će te prihvatiti. Nisu bitna imena, nego namjera. Inače, Dinamo prihvaća sve ljude.

Ne mislim sada na ovu trenutnu situaciju u i oko Dinama, nego na sve one ljude kojima nešto Dinamo znači.

 

Kao što će proći C-19 , tako će proći i vrijeme nogometne mafije i huligana, te će opet ljudi u odijelima i cijele obitelji odlaziti i pohoditi stadione.

Svaki mrak jednom mora proći.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Posjetitelji IFA-e 2020 bili su i na prvoj uta
Da se razumijemo, nisam od onih koji vjeruju da korona ne postoji, već sam dio onih koji misle da države rade slona od muhe, ali ovo nije tema za tu raspravu.

Btw. dno dna mi je kad vidim da novinar napiše nešto tipa onaj dio koji sam kopirao. Novinar treba bit neutralan, da ne smrdi uopće 😅 kužiš šta želim reć. A i kulturan.
15 godina
offline
Re: Posjetitelji IFA-e 2020 bili su i na prvoj uta
PzKpfw kaže...

 

E, da Dinamo je Dinamo, Dal ćeš ga ti zvati Zagreb Dinamo, zagrebački Dinamo, Dinamo Zagreb ili pak recimo zagrebački plavi, tako je svejedno.

Svaki dinamovac koji je normalan će te prihvatiti. Nisu bitna imena, nego namjera. Inače, Dinamo prihvaća sve ljude.

Ne mislim sada na ovu trenutnu situaciju u i oko Dinama, nego na sve one ljude kojima nešto Dinamo znači.

Gle, super su i meni iz BAŽa svi, ali ovo naprosto nije tocan naziv kluba kojeg Petric zeli istaknuti.

 

Čak je okiniuo i hešteg na Fejsbuku i gle - ne postoji nijedan drugi post s tim heštegom!

 

Ukoliko želi pohvaliti čovjeka iz kluba, kao i cijeli klub koji je učinio nešto što vrijedi pohvaliti - onda je minimum poštovanja da se dotičnima napiše točni naziv kluba.

Ovako se šera post pohvale sa heštegom koji ne navodi klub kojeg se hvali!

Poanta je da se ovakva dobra priča proširi da što više ljudi vidi tko je to napravio, a ovako kad klikneš na hešteg dobiješ samo Petricev post.

 

Opet, da se radi o "Manchester Unitedu" i da se radi o medijskom izvjestaju, sumnjam da bi neki novinar ponovo dobio pozivnicu ukoliko tijekom cjelokupnog izvještaja i promocije izvještaja klub naziva "United Manchester".

 

*******

 

Također tek sad vidim citat o "DJ-u prenapudranog nosa", pa iako isti citat nije dio članka, jest dio opreme članka, pa svakako nije u redu dijeliti takav uvrdljiv stav.

Mislim da bi se svaki novinar trebao suzdržavati od ovakvih opaski, makar bilo i neke točnosti da je osoba koristila takve supstance. Neukusno je i uvredljivo.

 

Sa stavom Cetinskog oko cjepiva se možemo neslagati, ali njegova možebitna ovisnost nije predmet rasprave, osim ako je netočne i opasne stavove dijelio pod i radi utjecaja opijata. No i tad ima boljih načina da se to istakne.

 

Opet, iz poštovanja prema osobama iz kluba koje veze nemaju sa ovime svime, neukusno je njihovu pohvalu kaljati ovakim neozbiljnim stavovima.

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
10 godina
offline
Re: Posjetitelji IFA-e 2020 bili su i na prvoj uta

 

 

@Dex.pwn

 

 

Hm, druže,...gle, nekada trebaš tako sa drugovima koji su skrenuli sa puta i koji nisu na liniji. Ljudi misle ako su poznati muzičari, da se žike u sve, al' to u realnosti nije baš tako.

Dragan je vrlo dobar novinar. Nemaš mu kaj spočitavati neutralnost ili tobože kulturu.

 

 

@wyks

 

joj, viksi, bespotrenbo sitničariš. Kaj tolko branite toga muzičara koji je pod političkim podobnim okolnostima došao do svojeg estradnog statusa, te ne samo on, nego cijela ta porodica.

 

 

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2020 17:00 (PzKpfw).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Posjetitelji IFA-e 2020 bili su i na prvoj uta
Nisam znao da si kolonoskopičar 😅
10 godina
offline
Re: Posjetitelji IFA-e 2020 bili su i na prvoj uta

 

 

@Dex.pwn

 

E, kolega cijenim te iz prošlih razgovora, te ti zato odgovaram. Mislim da među gospodom ovakavo pisanje nije baš primjereno.

Al' ako ti želiš, napiši o meni štogod želiš, al' ostavi bugovce na miru. Ne ljutim se na tebe, te javi ako misliš da ti mogu kako pomoći.

 

Svako dobro prijatelju. Živio ti meni!

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
12 godina
odjavljen
offline
Re: Posjetitelji IFA-e 2020 bili su i na prvoj uta
Cijenim i ja tebe, al ne možeš reć da je okej to što novinar isprdava nekog jel se tvoja uvjerenja kose s uvjerenjima te osobe.
A i korisnik čudnog nick ti je napisao duži post. Napisao bi i ja da nisam na poslu
9 godina
offline
Re: Posjetitelji IFA-e 2020 bili su i na prvoj uta
Dex.pwn kaže...
Cijenim i ja tebe, al ne možeš reć da je okej to što novinar isprdava nekog jel se tvoja uvjerenja kose s uvjerenjima te osobe.
A i korisnik čudnog nick ti je napisao duži post. Napisao bi i ja da nisam na poslu

 Da li su na poslu rekao sefu da ne vjerujes u koronu?

12 godina
odjavljen
offline
Re: Posjetitelji IFA-e 2020 bili su i na prvoj uta
Da li si rekao svom šefu da nisi dobar s čitanjem?
9 godina
offline
Re: Posjetitelji IFA-e 2020 bili su i na prvoj uta
Dex.pwn kaže...
Da li si rekao svom šefu da nisi dobar s čitanjem?

 Ja sam sef, mladicu.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Posjetitelji IFA-e 2020 bili su i na prvoj uta
Ha, puste želje tipičnog balkanca
9 godina
offline
Re: Posjetitelji IFA-e 2020 bili su i na prvoj uta
Dex.pwn kaže...
Ha, puste želje tipičnog balkanca

 Vidi lapana sto se uzjogunio. Svakoj temi je poklopac.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Posjetitelji IFA-e 2020 bili su i na prvoj uta
Express lonac, "šefe"
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice