Posjedujete li neku kriptovalutu?

poruka: 24
|
čitano: 19.071
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Posjedujete li neku kriptovalutu?".
13 godina
neaktivan
offline
Posjedujete li neku kriptovalutu?

S obzirom da je 95% hrvata informaticki nepismeno, cudi me da uopce mozete poslovati kao casopis, a ne da se rade ankete, al evo sreca je kaj u imamo u regiji isto govornicko podrucje pa ajde.

 

 

 
2 3 hvala 1
14 godina
offline
Posjedujete li neku kriptovalutu?

Posjedujem 7 kripto. Između ostalih i Luna. Tj ostavio sam 147.000 komada ako se slučajno podigne, ima da iduće godine u ovo vrijeme budem milioner. :).

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Posjedujete li neku kriptovalutu?
Vrh ledenog brega

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Posjedujete li neku kriptovalutu?

Imam nesto sitno ETH sto sam "zaradio" rudarenjem, zanimalo me kako funkcionira taj proces rudarenja.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Posjedujete li neku kriptovalutu?
Kupit ću kad bude pod kontrolom države, neke institucije, banke i sl.
Do tada imam loto za zajebanciju
Moj PC  
3 7 hvala 0
16 godina
offline
Posjedujete li neku kriptovalutu?

U tome je i problem kripta danas. Kripto valute NE SMIJU ovisiti o državama i "belosvetskom" ekonomskom biznisu. Problem nastaje kada velike korporacije sa Wall Streeta kupuju milijarde kripta i onda cijeli sustav ovisi o njima.

Kada sve bude pod kontrolom države onda možete ulagati i u dionice jer dođe na isto.

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Posjedujete li neku kriptovalutu?
Korny1603987 kaže...

U tome je i problem kripta danas. Kripto valute NE SMIJU ovisiti o državama i "belosvetskom" ekonomskom biznisu. Problem nastaje kada velike korporacije sa Wall Streeta kupuju milijarde kripta i onda cijeli sustav ovisi o njima.

Kada sve bude pod kontrolom države onda možete ulagati i u dionice jer dođe na isto.

 Sada "velike korporacije sa Wall Streeta" ne kupuju miljarde kripta i cijeli sustav ne ovisi o njima?

14 godina
offline
Posjedujete li neku kriptovalutu?

Nemam kripto, mada sam o Bitcoinu razmišljao u ono vrijeme kada se tek pojavio. Da sam tada svoj komp iskoristio za rudarenje - za ono vrijeme to je bila prilično dobra konfa, danas bih vjerovatno bio bogataš, ali eto, nisam. Ni prva ni zadnja dobra prilika koja mi je skliznula kroz prste.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
9 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Posjedujete li neku kriptovalutu?
učo kaže...

Nemam kripto, mada sam o Bitcoinu razmišljao u ono vrijeme kada se tek pojavio. Da sam tada svoj komp iskoristio za rudarenje - za ono vrijeme to je bila prilično dobra konfa, danas bih vjerovatno bio bogataš, ali eto, nisam. Ni prva ni zadnja dobra prilika koja mi je skliznula kroz prste.

Ne bi bio bogataš jer bi ti to već odavno prodao i kupio si dvije porcije ćevapa.

Ljudi koji imaju BTC od tada su mrtvi, zaboravili seed fraze ili su u zatvoru zbog silk roada.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.5.2022 13:01 (It'sMe932).
14 godina
offline
Posjedujete li neku kriptovalutu?

Imam SWEATCOIN-e 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.5.2022 13:14 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Posjedujete li neku kriptovalutu?
Mogao sam biti car...
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Posjedujete li neku kriptovalutu?
Korny1603987 kaže...

U tome je i problem kripta danas. Kripto valute NE SMIJU ovisiti o državama i "belosvetskom" ekonomskom biznisu. Problem nastaje kada velike korporacije sa Wall Streeta kupuju milijarde kripta i onda cijeli sustav ovisi o njima.

Kada sve bude pod kontrolom države onda možete ulagati i u dionice jer dođe na isto.

 A gle, dok god ovise o tvitovima raznih retarda, manipulacijama određenih grupa ljudi, krađama, i svim mogućim malverzacijama i sl. budalaštinama - ne hvala.

Ako biram između tog dvoje, biram ovo uređenije, jer taj rak čovječanstva je igra za velike igrače, a ne za kriptarde koji misle da su zaradili 5 kn ove godine.

 

Zadnjih par mjeseci bezbrižno gledam koji novi auto da kupim (slatke muke od 350tkn), da ovisim o tim igricama za sirotinju, sad bi gledao imam li za režije sljedeći mjesec.

15 godina
offline
Posjedujete li neku kriptovalutu?

kriptično mi je sve što nije gotovina u novčaniku. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Posjedujete li neku kriptovalutu?
It'sMe932 kaže...
učo kaže...

Nemam kripto, mada sam o Bitcoinu razmišljao u ono vrijeme kada se tek pojavio. Da sam tada svoj komp iskoristio za rudarenje - za ono vrijeme to je bila prilično dobra konfa, danas bih vjerovatno bio bogataš, ali eto, nisam. Ni prva ni zadnja dobra prilika koja mi je skliznula kroz prste.

Ne bi bio bogataš jer bi ti to već odavno prodao i kupio si dvije porcije ćevapa.

Ljudi koji imaju BTC od tada su mrtvi, zaboravili seed fraze ili su u zatvoru zbog silk roada.

 Da, upravo tako. Da sam rudario u to vrijeme, vjerojetno bih imao par tisuća bitcoina, i 100% bi ih prodao kad je bitcoin dostigao 5$ (ako ne i prije), tako da bi se danas samo nervirao radi toga što sam teoretski mogao imati 100,000,000$ na računu, da ih nisam prodao.

12 godina
offline
Posjedujete li neku kriptovalutu?

Imam 174 LBRY coina... Oni imaju stranicu koja želi biti kao Youtube pa gledanjem njihovog sadržaja dobijem malo tog coina...

Dabogda naraslo ko korov... Hahahaha...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Posjedujete li neku kriptovalutu?

evo natrpo se etherom dok je bio 35 dolara nekih 1000 komada uzeoi sad sta da vam kazem. ne radim više, plovim po morima, putujem po svijetu, komada ko u prici.. auto kupio i kucu na Jadranu...

 al ga seruckam 

be Cool
Moj PC  
9 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Posjedujete li neku kriptovalutu?
Kupio XRP za 50e pa ga pretočio u BTC. Sad imam ispod 30e.
Ako nekome treba osoba za prošit pare, tu sam 💸
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Posjedujete li neku kriptovalutu?

Neznam baš..supply se povečal za stotinu biljuna i više..

Ako i spase nešto 147K lune ti bu vrijedilo možda 1 cent.

Kako to obično bude u kriptu..nikad se nezna.

Možda ti se posreči.

5 godina
offline
Posjedujete li neku kriptovalutu?
  1. Trenutno ne, ali razmišljam o kupnji Cardana i Chilliza. Za početak uložiti nekih 200-300 $ pa nek stoji.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Posjedujete li neku kriptovalutu?
Ajar kaže...

kriptično mi je sve što nije gotovina u novčaniku. 

 

jel zbog Perkovića?

15 godina
offline
Re: Posjedujete li neku kriptovalutu?
segregator kaže...
Ajar kaže...

kriptično mi je sve što nije gotovina u novčaniku. 

 

jel zbog Perkovića?

 ma ne. džonija keša. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Posjedujete li neku kriptovalutu?
danko99 kaže...

Neznam baš..supply se povečal za stotinu biljuna i više..

Ako i spase nešto 147K lune ti bu vrijedilo možda 1 cent.

Kako to obično bude u kriptu..nikad se nezna.

Možda ti se posreči.

 Ne zamaram se, ako bude bude. Ako ne, nije mi žao. Bez takvog riskiranja nema ni para.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Re: Posjedujete li neku kriptovalutu?
Nemam...2017 se uvalih u dionice...na svojoj koži sam iskusio propast Agrokor...i sad radi Putina(ADPL)....naravno i
sranje na burzi na početku pandemije...sve u svemu...sijede dlake na glavi u bradi...i određena količina kn u plusu na kraju.

Sve u svemu ako koga interesira imam free advice
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Posjedujete li neku kriptovalutu?

Kupio sam 2000 bitcoina kad su bili 2 dolara. Obogatio se, otišao na put oko svijeta, pa sve izgubio. Čekam da padne opet na dva dolara pa idem ispočetka.

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice