Posjećujete li koncerte?

poruka: 17
|
čitano: 4.780
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Posjećujete li koncerte?".
13 godina
neaktivan
offline
Posjećujete li koncerte?

Naravno, otprilike jednom mjesečno i volim se razbit u šutkici jer idem na metal i punk većinom. Kad odem na neki rokić, etno, chill ili sl. onda u zadnjim redovima lagano blejanje i uživanje :)

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Posjećujete li koncerte?

davno bijah posljednji put, kad su tool zabunom zalutali u zagreb (za 10000 days, prije 13-14 godina). sad tu i tamo samo u lisicinski na filharmoniju, kad ne dave. u prva tri reda je zbilja hi-fi zvuk (na pr. mahler ili čajkovski - mljac). josipovića još nisam slušao uživo, jer toliko blesav ipak nisam 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 2 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Posjećujete li koncerte?
Ajar kaže...

josipovića još nisam slušao uživo, jer toliko blesav ipak nisam

 Dobro, a Kolindu?

frajerica
9 godina
odjavljen
offline
Re: Posjećujete li koncerte?
Zadnjih par godina se posjeti 5-6 festivala kroz ljeto plus koncerti, kako koji naleti, a sve više se nažalost ide van jer smo i dalje nebitna siromašna vuko*ebina
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 9:51 (kbenzema).
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Posjećujete li koncerte?
Mary Sue kaže...

 Dobro, a Kolindu?

 samo skraćenu verziju u prime time. i samo jednom. izaziva konvulzije nalik izbacivaju bubrežnog kamenca.

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
offline
Posjećujete li koncerte?

Prije sam išao na koncerte ali sad mi ne paše gužva pa platim bend ili orkestar da mi sviraju doma. Evo baš jučer bio Tom Waits i toliko mu se svidio fažol da nije htio ništa naplatiti (ako ne računamo ono što je popio, neki hrvatski bendovi sviraju za puno manje).

 

 
3 1 hvala 0
Posjećujete li koncerte?

Dok je Severina još bila jebozovna išao sam u prve redove da joj gledam jel obukla gaČe ispod dopiČnjaka.

Sad više nemam kome ići na koncerte, sve ostarjele babe. Možda Lidiji Bačić ali ona je šutnula nogom malog psića pa nek se goni u ku*ac i ona i njena pič*a.

 

 

Moj PC  
20 0 hvala 7
7 godina
offline
Re: Posjećujete li koncerte?
Ajar kaže...

sad tu i tamo samo u lisicinski na filharmoniju, kad ne dave. u prva tri reda je zbilja hi-fi zvuk (na pr. mahler ili čajkovski - mljac). josipovića još nisam slušao uživo, jer toliko blesav ipak nisam 

 

samo skraćenu verziju u prime time. i samo jednom.

e, šta čovek mora da trpi zbog razbojnika...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 13:24 (Louis Pluto).
16 godina
offline
Re: Posjećujete li koncerte?
Zadnje kaj sam bil

Isel bi svaki tjedan da život dopušta
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Posjećujete li koncerte?
Keops kaže...

Naravno, otprilike jednom mjesečno i volim se razbit u šutkici jer idem na metal i punk većinom. Kad odem na neki rokić, etno, chill ili sl. onda u zadnjim redovima lagano blejanje i uživanje :)

 

hehehe, my man... ko ja prije četvrt stoljeća.

 

Ajar kaže...

davno bijah posljednji put, kad su tool zabunom zalutali u zagreb (za 10000 days, prije 13-14 godina). sad tu i tamo samo u lisicinski na filharmoniju, kad ne dave. u prva tri reda je zbilja hi-fi zvuk (na pr. mahler ili čajkovski - mljac). josipovića još nisam slušao uživo, jer toliko blesav ipak nisam 

 

Bila supruga ove godine u Pragu na alatki, vrlo ugodno iznenadjena. Jedino veli da su bahati i bezobrazni sa publikom :)
Ali ono, kao vino. Svakog dana u svakm pogledu sve bolji. :)

 

NEW_MAN kaže...
Zadnje kaj sam bil

Isel bi svaki tjedan da život dopušta

 

Mda, ja isto. Makar mi je na Pagu bilo 5 puta bolje, malo su preveč forsali nove stvari. Ali ovo je trebalo doživjeti, i dalje nisam siguran jesu li oni mega roboti full 3D ili opsjena :D

Žao mi je da mi je FatBoy Slim promakao ljetos, mojom greškom. Ne znam kako je bilo, u Umagu (SeaStar) je rasturao.

 

Bio i na Kojotima nedavno u Tvornici, ne znam što im bješe, rasturali: te gosti (Kandžija itd), te 2-3 put izlazili na bis... i na kraju se ispričavaju, vele probat će nešto što nisu nikad svirali, uvježbali... i onda genijalnu dugu verziju otpraše:

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 19:29 (Zechina).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Posjećujete li koncerte?
Bio i ja u Beču na Toolu, odlični, bez greške, tak da se ide i na proljeće. Nema komunikacije s publikom, sviraj i to je to, do zadnje pjesme kad se Maynard obrati publici da sad smiju izvadit mobitele i snimat.

Btw reci supruzi da može i iduće godinu na alatku u Prag ako joj ne smeta bahatost :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 21:44 (kbenzema).
8 godina
offline
Re: Posjećujete li koncerte?
kbenzema kaže...
Bio i ja u Beču na Toolu, odlični, bez greške, tak da se ide i na proljeće. Nema komunikacije s publikom, sviraj i to je to, do zadnje pjesme kad se Maynard obrati publici da sad smiju izvadit mobitele i snimat.

Btw reci supruzi da može i iduće godinu na alatku u Prag ako joj ne smeta bahatost :D

 

Da, to je bilo, neka prijetnja da ako neko fotka ili snima da će prekinuti koncert asap. 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Posjećujete li koncerte?
I moram priznat da je to super. I nije to samo na Toolu, već i na preostala dva Maynardova benda.
I ja lupim koju sliku, ali kakvih ljudi ima...kad sam bio na Metallici u Beču, neki lik je ispred mene bar 70% koncerta snimio, debilčina.
15 godina
offline
Re: Posjećujete li koncerte?
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Dok je Severina još bila jebozovna išao sam u prve redove da joj gledam jel obukla gaČe ispod dopiČnjaka.

Sad više nemam kome ići na koncerte, sve ostarjele babe. Možda Lidiji Bačić ali ona je šutnula nogom malog psića pa nek se goni u ku*ac i ona i njena pič*a.

 

 

 Izgleda da je i admin ovog foruma otišao u ku*rac. 

15 godina
offline
Posjećujete li koncerte?

Ponekad odšetam do lokalnog kluba ako je zanimljiv pank/metal gig... Nekada se često išlo po gigovima i festivalima,sad više nemam snage za tako šta... valda sam ostario... :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Posjećujete li koncerte?

Tu i tamo se sjetim na Ramba otići, ili na kakav jazz. Ovo drugo me baš i ne interesira.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Posjećujete li koncerte?

... mobiteli su unistili zabavu na koncertima... jednostavno ih mrzim kad sam na koncertu, nemres normalno ni bengat da ne zdrobis koji gayphone... onda opet, vjerojatno ovakva snimka ne bi nikad ni nastala... FUCKIN' SLAYA'... samo se glupa mericka policija moze nac usred moshpita...

 

 

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 18:16 (Tallahassee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice