Popularni servisi za prodaju fotografija zabranjuj

poruka: 9
|
čitano: 3.635
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Popularni servisi za prodaju fotografija zabranjuj".
11 godina
protjeran
offline
Popularni servisi za prodaju fotografija zabranjuj

Iskreno zasto kociti razvoj icega pa tako i razvoj ove industrije. Ja se ne mogu nacuditi da sam saznao za ovo tek prije mjesec dana te sam probao DALL-E ipak moj favorit je Midjourney via Discord. Slike i fotografije koje sam tamo kreirao za samo 30€ licence mjesecno ustedjeli su mi tisuce eura koje sam davao prije graficarima na raznim concept-art. Iako sam i sam nekako poveza sa tom industrijom ne vidim nista lose da se ovo razvija i dalje pa cak i zamjeni odredjene kadrove. Budimo realni, nece se svi poslovi moci zamjeniti AI ili robotima ali veliki dio hoce i to treba forsirati sto prije i vise!

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Popularni servisi za prodaju fotografija zabranjuj

Dobra vijest za AI generirane slike. Obično kad je nešto u fazi prelaska iz znanstvene fantastike u sfere realne upotrebe, počinju "zabrane" (taxi-Uber, iznajmljivanje-Airbnb itd.)

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Popularni servisi za prodaju fotografija zabranjuj

a kako prepoznaju da li je slika generirana na taj način ili ne? npr. generira je automatika, ti je uzmeš i malo doradiš i etogac

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Popularni servisi za prodaju fotografija zabranjuj

A što ako se radi o fotografiji slike umjetne inteligencije?

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Popularni servisi za prodaju fotografija zabra
digitall kaže...

a kako prepoznaju da li je slika generirana na taj način ili ne? npr. generira je automatika, ti je uzmeš i malo doradiš i etogac

 Nikako, ima video negdje sam naletio lik je u prvim fazama generirao AI slike (stil slikano kistom) i prodavao ih tako uramljene :D NITKO nije skuzio dok nije otkrio sam javno. Navodno je isprintao i onda samo kistom prelazio da dobiju na realnosti.

9 godina
offline
Re: Popularni servisi za prodaju fotografija zabra
Gadgeti kaže...
digitall kaže...

a kako prepoznaju da li je slika generirana na taj način ili ne? npr. generira je automatika, ti je uzmeš i malo doradiš i etogac

 Nikako, ima video negdje sam naletio lik je u prvim fazama generirao AI slike (stil slikano kistom) i prodavao ih tako uramljene :D NITKO nije skuzio dok nije otkrio sam javno. Navodno je isprintao i onda samo kistom prelazio da dobiju na realnosti.

 pa upravo to, ono what's the point tako neke zabrane...

3 godine
offline
Popularni servisi za prodaju fotografija zabranjuj

Pa pametno, tak i treba tko ce tu reda napraviti u tom kupusu s ai

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popularni servisi za prodaju fotografija zabranjuj

kak rece Picasso: losi umjetnici kopiraju, a veliki umjetnici kradu)))

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Popularni servisi za prodaju fotografija zabra
Gadgeti kaže...
digitall kaže...

a kako prepoznaju da li je slika generirana na taj način ili ne? npr. generira je automatika, ti je uzmeš i malo doradiš i etogac

 Nikako, ima video negdje sam naletio lik je u prvim fazama generirao AI slike (stil slikano kistom) i prodavao ih tako uramljene :D NITKO nije skuzio dok nije otkrio sam javno. Navodno je isprintao i onda samo kistom prelazio da dobiju na realnosti.

 

Zvuci nesto kao sto Mihanovic radi samo bez ai?  

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice