Ponovno je pokrenut CERN-ov Veliki hadronski sudar

poruka: 14
|
čitano: 5.906
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ponovno je pokrenut CERN-ov Veliki hadronski sudar".
13 godina
offline
Ponovno je pokrenut CERN-ov Veliki hadronski sudar

Utukli su ogromne količine novaca u to, a što je konkretno napravljeno/otkriveno ????  Ništa, jer da jesu, to bi bilo objavljeno na sva zvona.

 
0 25 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ponovno je pokrenut CERN-ov Veliki hadronski s
Čim je proradio,odmah nas je potres pogodio.
Bilo bi najbolje da ga teajno ugase...
16 godina
offline
Re: Ponovno je pokrenut CERN-ov Veliki hadronski s
pet kaže...

Utukli su ogromne količine novaca u to, a što je konkretno napravljeno/otkriveno ????  Ništa, jer da jesu, to bi bilo objavljeno na sva zvona.

 Ma ništa, imaš pravo, to je bez veze, tek je jedna Nobelova nagrada proizašla iz toga...

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
9 godina
offline
Re: Ponovno je pokrenut CERN-ov Veliki hadronski s
pet kaže...

Utukli su ogromne količine novaca u to, a što je konkretno napravljeno/otkriveno ????  Ništa, jer da jesu, to bi bilo objavljeno na sva zvona.

 Jebiga rođo, ne troše svi pare na janjetinu i rakiju.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2022 23:19 (pravi_covijek).
8 godina
online
Re: Ponovno je pokrenut CERN-ov Veliki hadronski s
pet kaže...

Utukli su ogromne količine novaca u to, a što je konkretno napravljeno/otkriveno ????  Ništa, jer da jesu, to bi bilo objavljeno na sva zvona.

Da, lože peć koja ubrzava čestice novcima i bosonogom siročadi.

 

A taj bezvezni CERN je manje-više izmislio internet preko kojeg prosipaš svoje mudrosti.

16 godina
offline
Re: Ponovno je pokrenut CERN-ov Veliki hadronski s
pet kaže...

Utukli su ogromne količine novaca u to, a što je konkretno napravljeno/otkriveno ????  Ništa, jer da jesu, to bi bilo objavljeno na sva zvona.

Konkretno nakon 60 godina cepanja dlaka na atomima ništa epohalno ili praktično, ali su zato bili nešto uspješniji po pitanju 'slučajnih' otkrića kao npr. World Wide Web ili medicinska dijagnostika. Predviđam da bi mogli u dogledno vrijeme smisliti nešto u vezi spremanja/manipulacijom računalnih podataka, jer se tamo podaci broje u petabajtima.

 

Po meni slijepa ulica u kojoj smo odavno došli do zida, a ekipa nije nimalo opravdala uloženu količinu vremena/resursa. 

 

 

 

 

 

 

 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
3 godine
odjavljen
offline
Re: Ponovno je pokrenut CERN-ov Veliki hadronski s
Slazem se memulica. Trebali su raditi na hipersonicnim nuklearnim raketama, pa se ne bi usudile Ruje zapoceti rat u Europi.
16 godina
offline
Ponovno je pokrenut CERN-ov Veliki hadronski sudar

Krivo kolega, jer za tih 60 godina već su mogli napravit bazu na Mjesecu i možda krenuti ka unutrašnjem asteroidnom pojasu.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Ponovno je pokrenut CERN-ov Veliki hadronski sudar

Da, kako nisu postigli kontroliranu nuklearnu fuziju?!?

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ponovno je pokrenut CERN-ov Veliki hadronski s
Al Crane kaže...

Da, kako nisu postigli kontroliranu nuklearnu fuziju?!?

 Memi i Ti na istoj strani? Mogu opalit' selfie s ovom porukom?

5 godina
offline
Re: Ponovno je pokrenut CERN-ov Veliki hadronski s
ante_etna kaže...
Al Crane kaže...

Da, kako nisu postigli kontroliranu nuklearnu fuziju?!?

 Memi i Ti na istoj strani? Mogu opalit' selfie s ovom porukom?

 
Možeš, pod radnim naslovom "troanje i trolersko prigovaranje" 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
15 godina
offline
Ponovno je pokrenut CERN-ov Veliki hadronski sudar

pokušao sam u kuhinji međusobno sudariti naramak čestica no odustao sam jer mi se ne da poslije čistiti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
offline
Ponovno je pokrenut CERN-ov Veliki hadronski sudar

šta kažu, jel inflacija pada?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Ponovno je pokrenut CERN-ov Veliki hadronski sudar

live:

NULL!=NULL
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice