Polovica "guglanja" ne završi klikom ni na jednu p

poruka: 9
|
čitano: 2.244
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Polovica "guglanja" ne završi klikom ni na jednu p".
Polovica "guglanja" ne završi klikom ni na jednu p

Kao i što više nego polovica tekstova na novinskim i IT portalima ne završi pročitana, uglavnom je dovoljno samo pročitati naslov i možda 1-2 rečenice (ako ima i slika onda se i slika pogleda) kako bi "čitatelji" bili dovoljno mudri i kompetentni komentirati članak.

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Polovica "guglanja" ne završi klikom ni na jed
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Kao i što više nego polovica tekstova na novinskim i IT portalima ne završi pročitana, uglavnom je dovoljno samo pročitati naslov i možda 1-2 rečenice (ako ima i slika onda se i slika pogleda) kako bi "čitatelji" bili dovoljno mudri i kompetentni komentirati članak.

 Da bih rijec dodao!

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polovica "guglanja" ne završi klikom ni na jed
Google dobio sto je i htio koristenjem pustih widgeta i svega zivog, a to je da koristite samo Google! Jos malo pa ce seo biti besmislen za opce informacije vremenska prognoza i sl.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Polovica "guglanja" ne završi klikom ni na jed
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Kao i što više nego polovica tekstova na novinskim i IT portalima ne završi pročitana, uglavnom je dovoljno samo pročitati naslov i možda 1-2 rečenice (ako ima i slika onda se i slika pogleda) kako bi "čitatelji" bili dovoljno mudri i kompetentni komentirati članak.

 malo si ublažio opažanje. s obzirom na poučak theodorea sturgeona (koji se odnosi na sve sve, en general), ovo je još i dobro. ja ipak pročitam zapravo dosta napisa tu i čak ne tražim uvijek samo pogreške . više povod za zajebanciju. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
offline
Polovica "guglanja" ne završi klikom ni na jednu p

Tražim na T-comovoj stranici kod kojime se provjerava stanje minuta i MB-a na određenoj opciji, ne bih naš'o da si kruh. Te reklame, te novi ugovori, te super paketi ali nigdje info. Upucam ključne riječi u gugl, ops, eto tražene informacije u drugome retku. Tražim po stranicama radno vrijeme obližnje poslovnice banke, ma kakvi. Kredit ovaj, kredit onaj, Hrvatko, Supertvrtko, nigdje ni "a". Upucam u gugl, evo odmah na startu. Tražim po Bugovim stranicama Olegove aktivnosti, ništa.. upišem u Gugl, eto lika u jurišnoj odori, borbenim čizmama i rancem za preživljavanje kako influencira iz masažne fotelje uz gusti sok sa šlagom u klimatiziranoj dvorani toj i toj. 

 
19 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Polovica "guglanja" ne završi klikom ni na jed
Sto zelis reci ante?
16 godina
offline
Re: Polovica "guglanja" ne završi klikom ni na jed
Želi reći da je google tražilica odličan proizvod koji pomaže ljudima u raznim situacijama. Ako trebam tel br neke ustanove ili tvrtke pitam google, ako tražim radno vrijeme pitam google, za navigaciju pitam google. Zapravo, kad me bilo što zanima pitam google koji me onda odvede do članka na wikipediji. Kad me zanima gdje je najbliži bankomat moje banke ne idem na stranicu banke nego pitam google i on mi pokaže i još me odvede. Korisnost stranica moje banke nije ni do koljena koristi koje dobijem od googla rezultata.
King in the castle, king in the castle ...
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.8.2019 21:40 (tjodalv).
15 godina
offline
Re: Polovica "guglanja" ne završi klikom ni na jed
tjodalv kaže...
Želi reći da je google tražilica odličan proizvod koji pomaže ljudima u raznim situacijama

 

Točno... dok ne dođemo do politike.

14 godina
offline
Re: Polovica "guglanja" ne završi klikom ni na jed
Da li je to na sesson ili unique search razini?

Unutar jednog Sessiona korisnici nerijetko naprave više pretraga zaredom dok ne formuliraju pitanje na način da dobiju link na koji će kliknuti. Ako se ovo ne uzima u obzir, podaci bi mogli biti iskrivljeni.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice