Poletio je još jedan leteći automobil, ovaj puta u

poruka: 10
|
čitano: 3.484
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Poletio je još jedan leteći automobil, ovaj puta u".
10 godina
neaktivan
offline
Poletio je još jedan leteći automobil, ovaj puta u

Lijepo... Mada bih ja ipak vozilo sa antigravitacijskim uredjajem. 

A nazovi ga kako hoces. 

sve ti znas, ali nista ne kontas
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Poletio je još jedan leteći automobil, ovaj puta u

Zadnji puta kad sam išao na višednevni trekking po velebitu sreo sam jednu češku obitelj koja je pokušavala naći put kući. Poslao sam im gmaps location na koji trebaju otići ali mobiteli im nisu već par dana radili tako da smo se nakon 4 dana pješačenja zajedno vratili do puteljka kojim su došli. A ja sam nakon toga nastavio 2 tjedna po obroncima velebita obavljati svoj redovni trening.

Ali ono što hoću reći je da mi je Vnislav, koji je inače otac troje djece koja su bez vode i hrane bauljala 4 dana skupa sa Vnislavom i majkom Jaromirkom inače slovakinjom povjerio potiho da slovaci slove za najgore pilote. Te da se zato zovu slovaci, jer slove. Te da nikad ne treba letjeti avionom kojiim pilotira slovak. Pametnom dosta. Kako bi rekli fejsbuk komentatori objava portala.

PSN - darklydexter
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Poletio je još jedan leteći automobil, ovaj puta u

Od svih dosada prezentiranih letećih automobila ovaj mi izgleda odlično.

Pitanje je kako se ponaša u različitim vremenskim uvijetima/visinama.

Stvoren za zbrisati na neki udaljeni otok prek vikenda.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Poletio je još jedan leteći automobil, ovaj puta u

jedan moj frend je davno na jadranskoj magistrali iskušavalo "letećost" automobila, u oštrom zavoju, nad sinjim morem. samo jednom. a bio je ok tip. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Poletio je još jedan leteći automobil, ovaj pu
mGT kaže...

Od svih dosada prezentiranih letećih automobila ovaj mi izgleda odlično.

Pitanje je kako se ponaša u različitim vremenskim uvijetima/visinama.

Stvoren za zbrisati na neki udaljeni otok prek vikenda.

Ovo stvarno (konačno) izgleda kao normalan auto, ali baš da izgleda odlično...

Ne znam kaj ljudi briju da će moć sjest u auto i nasred ceste poletit ili još bolje letit i samo sletit na cestu usred prometa?

Za ovo će ti trebat posebne dozvole, morat ćeš se s tim dovest do aerodroma s kojeg ćeš onda morat uzletit, opet sletit na aerodrom i onda možeš ići dalje. Totalno nepraktično, pogotovo uz nosivost od 200 kg (dakle ili ja i prtljaga, ili žena, dijete i ja bez prtljage).

 

Uopće ne vidim ovakve hibride kao budućnost, čine mi se totalno nepraktični za... Sve!

Gledam te!
12 godina
offline
Re: Poletio je još jedan leteći automobil, ovaj pu
Veliki Brat kaže...
mGT kaže...

Od svih dosada prezentiranih letećih automobila ovaj mi izgleda odlično.

Pitanje je kako se ponaša u različitim vremenskim uvijetima/visinama.

Stvoren za zbrisati na neki udaljeni otok prek vikenda.

Ovo stvarno (konačno) izgleda kao normalan auto, ali baš da izgleda odlično...

Ne znam kaj ljudi briju da će moć sjest u auto i nasred ceste poletit ili još bolje letit i samo sletit na cestu usred prometa?

Za ovo će ti trebat posebne dozvole, morat ćeš se s tim dovest do aerodroma s kojeg ćeš onda morat uzletit, opet sletit na aerodrom i onda možeš ići dalje. Totalno nepraktično, pogotovo uz nosivost od 200 kg (dakle ili ja i prtljaga, ili žena, dijete i ja bez prtljage).

 

Uopće ne vidim ovakve hibride kao budućnost, čine mi se totalno nepraktični za... Sve!

 "dakle ili ja i prtljaga" pa neš valjda voditi familiju sa sobom na remote otok ,vjerujem da mu ne treba puno mjesta za sletit/uzletit.

16 godina
offline
Re: Poletio je još jedan leteći automobil, ovaj pu

Pa s ovakvom letjelicom nećeš vodit nikoga...

Nema veze koliko mu treba mjesta, ne možeš sletit/uzletit mimo piste. Jedino ako baš imaš privatnu pistu...

Gledam te!
12 godina
offline
Re: Poletio je još jedan leteći automobil, ovaj pu
Veliki Brat kaže...

Pa s ovakvom letjelicom nećeš vodit nikoga...

Nema veze koliko mu treba mjesta, ne možeš sletit/uzletit mimo piste. Jedino ako baš imaš privatnu pistu...

OK, ali je poanta da mu ne treba velika pista, tak da moš koristiti i manje staze,ovo je prototip budemo vidjeli finalnu verziju i naravno cijenu.

Dosada svi ti leteći qurci nisu ličili na ništa i bili su totalno nezgrapni za vožnju po cesti, ovo mi izgleda kao dobra ideja.

 

8 godina
offline
Poletio je još jedan leteći automobil, ovaj puta u

Hibridna rješenja nisu najbolja rješenja. Umjesto da imaju prednosti oba tehnička rješenja, imaju mane i jednog i drugog, pa su onda i jednom i drugom inferiorni. Primjera ima mnogo, a propalih tehničkih rješenja još više. Tako će biti i s ovim izumom. Ne znam kome bi i čemu trebao služiti. Za izlete sigurno nije, a nije ni za neku službu (npr. policiju, hitnu liječničku, vatrogasnu i sl.). 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Poletio je još jedan leteći automobil, ovaj pu
Ezio kaže...

Zadnji puta kad sam išao na višednevni trekking po velebitu sreo sam jednu češku obitelj koja je pokušavala naći put kući. Poslao sam im gmaps location na koji trebaju otići ali mobiteli im nisu već par dana radili tako da smo se nakon 4 dana pješačenja zajedno vratili do puteljka kojim su došli. A ja sam nakon toga nastavio 2 tjedna po obroncima velebita obavljati svoj redovni trening.

Ali ono što hoću reći je da mi je Vnislav, koji je inače otac troje djece koja su bez vode i hrane bauljala 4 dana skupa sa Vnislavom i majkom Jaromirkom inače slovakinjom povjerio potiho da slovaci slove za najgore pilote. Te da se zato zovu slovaci, jer slove. Te da nikad ne treba letjeti avionom kojiim pilotira slovak. Pametnom dosta. Kako bi rekli fejsbuk komentatori objava portala.

 Meni je jedan Slovak rekao da se samo Cesi gube po planinama i da nikad nisi cuo da je Slovak otisao u japankama na Biokovo. Ocito se ne vole 🤣

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice