Pokvarite (ne)prijateljima gledanje Igre prijestol

poruka: 17
|
čitano: 6.347
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pokvarite (ne)prijateljima gledanje Igre prijestol".
12 godina
offline
Pokvarite (ne)prijateljima gledanje Igre prijestol

Imam par kandidata 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Pokvarite (ne)prijateljima gledanje Igre prijestol

Hehe, kružila je nekad internetskim bespućima slika stranice neke knjige Agathe Christie na kojoj je u dnu crvenim slovima pisalo: "PRESKOČITI SLJEDEĆU STRANICU!!! NEKI IDIOT JE ZAOKRUŽIO IME UBICE!"

morrisoN
 
5 0 hvala 0
7 godina
offline
Pokvarite (ne)prijateljima gledanje Igre prijestol

Bit će ovo najduža jutarnja smjena na poslu

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Pokvarite (ne)prijateljima gledanje Igre prijestol

Meni je neshvatljiv taj "strah" da ce ti netko nesto spoilati. Zena i ja uvijek cekamo da sezona bude gotova i onda pogledamo sve epizode u dan-dva. Ni najmanje me ne smeta ako u medjuvremenu cujem da je ovaj ili onaj umro ili da se dogodilo nesto bitno.

Freak Show Inc.
 
9 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pokvarite (ne)prijateljima gledanje Igre prije
Cini se da cu bankrotirat ovu sezonu :/
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Pokvarite (ne)prijateljima gledanje Igre prijestol

Radi se o spamerskom servisu i EK bi im trebala oderati toliku kaznu da odmah zatvoru butigu. Bez obzira na sadržaj, nema meni šta servis slati poruke bez mog dopuštenja!

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
6 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokvarite (ne)prijateljima gledanje Igre prije
Friday kaže...

Meni je neshvatljiv taj "strah" da ce ti netko nesto spoilati. Zena i ja uvijek cekamo da sezona bude gotova i onda pogledamo sve epizode u dan-dva. Ni najmanje me ne smeta ako u medjuvremenu cujem da je ovaj ili onaj umro ili da se dogodilo nesto bitno.

 egriid. i mene b.q. za spoilere. ponekad si i sam potražim rasplet unaprijed (wiki, samting). ne utječe na doživljaj sadržaja. ali da ima topovskog mesa alergičnog na spoilere" - ima. barem se većina takvima izjašnjava. ja njih kužim koliko i oni mene - nimalo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Re: Pokvarite (ne)prijateljima gledanje Igre prije
Friday kaže...

Meni je neshvatljiv taj "strah" da ce ti netko nesto spoilati. Zena i ja uvijek cekamo da sezona bude gotova i onda pogledamo sve epizode u dan-dva. Ni najmanje me ne smeta ako u medjuvremenu cujem da je ovaj ili onaj umro ili da se dogodilo nesto bitno.

 

Ima brdo filmova/serija u kojima nešto neočekivano preokrene radnju i stvari stavi u drugačiji kontekst.

Ako protiv svoje volje saznaš što slijedi (jer je, recimo, neki seronja namjerno ubacio komentar na mjesto na kojem ga ne bi očekivao),

doživljaj prvog gledanja je nepovratno pokvaren i izgubljen.

 

U redu, tebi ne igra ulogu, i to je sasvim u redu, tvoja stvar -

no ima nas svakakvih, i zašto nekome kome je bitno kvariti veselje?

Što se točno time dobije, osim što se nekome nešto upropasti?

 

Ljudi su u stanju biti nevjerojatne pizde,

što ovakve (naizgled banalne) stvari jako dobro prezentiraju.

Split your lungs with Blood and Thunder
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 13:05 (fler).
15 godina
neaktivan
offline
Pokvarite (ne)prijateljima gledanje Igre prijestol

Evo iz prve ruke testirao sam stranicu, naravno nisam nikome pokvario unio sam svoj broj, i za veliko cudo nisam dobio niti jedan SMS u 3 sata u jutro dok sam gledao epizodu, tako da sam bacio dollar ako ga je uopce skinulo, jadna im je stranica za naplatu neznas jesi li platio ili nisi nikako osim ono da ti dodje na mail
tako da dobru su lovu zaradili na ideji, a ideja im je pre dobra da se moze vidjeti reakcija sonoga kome je spojlano
al eto ne moze jer u nas salje poruke na eng - ako ih uopce salje

-ovo sam uradio kao test za spojlanje 2. epizode nekome :D :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.4.2019 0:03 (vickokill).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pokvarite (ne)prijateljima gledanje Igre prijestol

He he  Zanima me jel' autor članka "pretjerano zagriženi fan" kad kaže da će tu seriju gledati "Svijet". Za gledanost prve epizode ove sezone je objavljena brojka koja bi činila oko 3,6% US populacije; što je i svojevrsni rekord, ali ne znam što je tu, i čiji je to "Svijet". No, spačka zvuči baš dobro.

Where else are you going to practice, other than at your actions, speech and thoughts?
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Pokvarite (ne)prijateljima gledanje Igre prijestol

a mislim, neš ti spoilera: već sedam sezona njihov maester Vakulian najavljuje zimu, što znači da im neće trebati zimske gume. autori će pobiti sve što ne pobjegne navrijeme (hard core mode; no respawning this time) tako da onaj tko preživi ostaje na vrhu brijega. netko od likova će nositi sat na ruci (k'o f. šovagović u matiji gupcu), što će tek rijetki primijetiti. lanisteri će napokon platiti svoje dugove (što stalno obećavaju) + zakonske zatezne kamate. svi angažirani na seriji ubost će dobru pinku. hodor? the end. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pokvarite (ne)prijateljima gledanje Igre prijestol

Nije mi jasna poanta ovakvih vijesti. Ne gledam GoT, ali jednog dana planiram pročitati knjige i pogledati serije. Koja je svrha sje*ati nekom doživljaj nečega u čemu uživa bez obzira što si ti posebna jedinka kojoj ne smeta ako mu se spoila.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pokvarite (ne)prijateljima gledanje Igre prije
Ja sam poceo gledati seriju prije 7. Sezone i nisam znao apsolutno nista o seriji. Vidio jesam neke memes o ubijanju nekih važnih likova. Ne smetaju mi spojleri. Radnju Avengersa sam znao i prije gledanja i opet mi je bio odličan superhero movie. Ne vezem se previse uz likove, vise uz radnju i dijalog. GoT te tjera da da se vezes uz lika da se pokrije losiji dijalog i radnja (ima i dobrih) zato nekima smeta ubojstvo lika.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Pokvarite (ne)prijateljima gledanje Igre prije
fler kaže...

 

Ljudi su u stanju biti nevjerojatne pizde,

što ovakve (naizgled banalne) stvari jako dobro prezentiraju.

 

Znam, ljudi su grozni.

Npr, ja sam sestri lazirao nalaz koji sam joj isao pokupiti tako da misli da ima rak. Ne ponosim se sobom ali bas je bilo smijesno. Sogor je propricao sa mnom nakon par mjeseci tako da je sve OK...

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Pokvarite (ne)prijateljima gledanje Igre prijestol

Da li sam ja jedini kojeg ta serija ni najmanje ne zanima.

 
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Pokvarite (ne)prijateljima gledanje Igre prije
Vjerojatno nisi, ali većina onih koje ne zanima su dovoljno normalni da ne dolaze na teme o seriji samo da bi to napisali...
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
12 godina
offline
Re: Pokvarite (ne)prijateljima gledanje Igre prije
MrBlc kaže...
Vjerojatno nisi, ali većina onih koje ne zanima su dovoljno normalni da ne dolaze na teme o seriji samo da bi to napisali...

Onda je ovo nenormalna forum, jer svi sve komentiraju, i svi sve znaju, pogotovo znaju što je bolje za tebe od tebe samog.

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice