Pokrenuta ekspanzija Burning Crusade za World of W

poruka: 5
|
čitano: 17.180
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pokrenuta ekspanzija Burning Crusade za World of W".
14 godina
offline
Pokrenuta ekspanzija Burning Crusade za World of W

WoW sam počeo igrati upravo kad je izišao TBC 2006. i još me veže sjećanje na red ispred Algortima u Bogovićevoj u sitnim noćnim satima i uzbuđenja kad sam svoju kutiju dobio u ruke. Eno je još uvijek na polici. WoW nisam igrao, mislim, 4-5 godina, ali sam mu se vratio i ponovno uživam u njemu.

 

Ponovno izdavanje TBC-a pravi je pogodak i mislim da generira fini profit Blizzardu bez obzira što se ekspanzija ne plaća.

 

 

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pokrenuta ekspanzija Burning Crusade za World
BarbaVeli kaže...

WoW sam počeo igrati upravo kad je izišao TBC 2006. i još me veže sjećanje na red ispred Algortima u Bogovićevoj u sitnim noćnim satima i uzbuđenja kad sam svoju kutiju dobio u ruke. Eno je još uvijek na polici. WoW nisam igrao, mislim, 4-5 godina, ali sam mu se vratio i ponovno uživam u njemu.

 

Ponovno izdavanje TBC-a pravi je pogodak i mislim da generira fini profit Blizzardu bez obzira što se ekspanzija ne plaća.

 

 

 Nisam nikad igrao WOW do te mjere da znam u cemu je razlika i zasto ljudi vole classic. 

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
12 godina
offline
Re: Pokrenuta ekspanzija Burning Crusade za World
borgware kaže...
BarbaVeli kaže...

WoW sam počeo igrati upravo kad je izišao TBC 2006. i još me veže sjećanje na red ispred Algortima u Bogovićevoj u sitnim noćnim satima i uzbuđenja kad sam svoju kutiju dobio u ruke. Eno je još uvijek na polici. WoW nisam igrao, mislim, 4-5 godina, ali sam mu se vratio i ponovno uživam u njemu.

 

Ponovno izdavanje TBC-a pravi je pogodak i mislim da generira fini profit Blizzardu bez obzira što se ekspanzija ne plaća.

 

 

 Nisam nikad igrao WOW do te mjere da znam u cemu je razlika i zasto ljudi vole classic. 

 Ha, i to je misljenje

16 godina
offline
Pokrenuta ekspanzija Burning Crusade za World of W

Nikad nisam igrao WoW osim malo probao kod frenda kad je izašao prvi puta, ali me fascinira koliko dugo ljudi i dalje igraju tu igru i koje novce Blizzard mlati na toj igri i dan danas.

King in the castle, king in the castle ...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pokrenuta ekspanzija Burning Crusade za World
borgware kaže...
BarbaVeli kaže...

WoW sam počeo igrati upravo kad je izišao TBC 2006. i još me veže sjećanje na red ispred Algortima u Bogovićevoj u sitnim noćnim satima i uzbuđenja kad sam svoju kutiju dobio u ruke. Eno je još uvijek na polici. WoW nisam igrao, mislim, 4-5 godina, ali sam mu se vratio i ponovno uživam u njemu.

 

Ponovno izdavanje TBC-a pravi je pogodak i mislim da generira fini profit Blizzardu bez obzira što se ekspanzija ne plaća.

 

 

 Nisam nikad igrao WOW do te mjere da znam u cemu je razlika i zasto ljudi vole classic. 

 

 Nostalgija za starim vremenima. Počeo sam igrati WoW nekih pola godine prije nego je TBC bio pušten i onda mi je to bilo super. Sada... malo previše grindfesta, tj. nemam više toliko slobodnog vremena koliko classic zahtjeva. Kada je releasean classic sam malo igrao. Došao do lvl47 i dalje nisam imao volje...  Da, to je taj "stari" wow, ali je u "up to date" WoW ipak hrpa quality of life dodataka da ovaj izgleda dosta grubo, u nedostatku bolje riječi.

Gubiš dosta vremena na prazan hod, ako imam sat - dva free vremena nije mi baš zabavno da pola toga provedem guleći figurativne krumpire... :/

A i community nije kao što je onda bio, to se ne može vratiti. Onda nam je to svima bilo nešto novo. Danas svi znaju što, kuda i kako napamet, nema tu više istraživanja, čista mehanika... Tako da ću osobno radije igrati "up to date" verziju nego classic. I tamo ima "guljenja" krumpira, ali IMO dosta manje. Grindaš radeći world questove, ali barem nešto radiš...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice