Pokrenut je Uplift.hr, putem kojeg mali poduzetnic

poruka: 7
|
čitano: 4.973
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pokrenut je Uplift.hr, putem kojeg mali poduzetnic".
10 godina
suspendiran
offline
Pokrenut je Uplift.hr, putem kojeg mali poduzetnic

Prije nego se prijavim (da li mi to uopće treba?) jer sam paušalac i radim s firmom iz Irske (IT sektor),

 

molio bih malo više informacija od poduzetnika koji imaju više iskustva; Naime ovdje se na edukaciji nude slijedeći seminari:

 

 

• Leadership
• Alati digitalne transformacije
• Poduzetništvo i inovacije
• Destinacijski menadžment
• Osnove Internet marketinga
• e-commerce
• Turizam i ekonomija doživljaja
• Fondovi za financiranje projekata i razvoja
• Osnove financijskog planiranja i menadžersko računovodstvo
• Napredne prodajne i cjenovne strategije

 

 

Što točno od ovih seminara je korisno za slušati i naučiti, a što je obično lupetanje i popuna prostora?

 

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokrenut je Uplift.hr, putem kojeg mali poduze
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

..

 

Što točno od ovih seminara je korisno za slušati i naučiti, a što je obično lupetanje i popuna prostora?

 

 

 

 

 -sve (oba odgovora) :) .. tj sve je popuna, kao i svako znanje je znanje, a što ćeš s njime je tvoja stvar, ne smeta no za korist ga moraš koristiti.. itd. a to za sebe recimo bolje znaš ti-sam, nego ja s druge strane svemira. Možda ti je korisnije ili zanimljivije recimo tečaj gitare, francuskog, sadnje povrća, kompajliranje ili nešto deseto.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Pokrenut je Uplift.hr, putem kojeg mali poduzetnic

Meni je isto prvo djelovalo zanimljivo, ali u clanku pise izmedju ostalog:

 

"Svi zainteresirani vlasnici mikro, malih i srednjih poduzeća iz područja turizma, ugostiteljstva, uslužnih i pripadajućih djelatnosti mogu do 9. rujna 2021. prijaviti sebe ili svoje zaposlenike na natječaj za stipendije putem obrasca dostupnog na Uplift.hr

 

Cilj ove edukacije je da svaki polaznik stekne velik set znanja potreban u modernom poslovanju. Ideja nam je potaknuti ih da razviju nove ideje u turizmu koje će brusiti uz podršku stručnih mentora"

 

Cini mi se da je to sve specijalizirano za razviti neku turisticku djelatnost a ne za neko generalno poslovanje, no mozda bude i nekih korisnih opcenitih savjeta. 

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
 
0 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Pokrenut je Uplift.hr, putem kojeg mali poduze
ihush kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

..

 

Što točno od ovih seminara je korisno za slušati i naučiti, a što je obično lupetanje i popuna prostora?

 

 

 

 

 -sve (oba odgovora) :) .. tj sve je popuna, kao i svako znanje je znanje, a što ćeš s njime je tvoja stvar, ne smeta no za korist ga moraš koristiti.. itd. a to za sebe recimo bolje znaš ti-sam, nego ja s druge strane svemira. Možda ti je korisnije ili zanimljivije recimo tečaj gitare, francuskog, sadnje povrća, kompajliranje ili nešto deseto.

 Covjek pita koji seminar da odslusa/odradi i da onda na kraju mjeseca moze da kupi Lambo.

13 godina
offline
Re: Pokrenut je Uplift.hr, putem kojeg mali poduze

Uff.. 

Cim vidim naslove, vec znam od oka da sve to mozes nac na YT.

I ko sto je covjek rekao, vise-manje sve magla.

 

Gledaj tecajeve di te nauce bitne stvari tipa kak nazicat tudje novce za tvoje ideje, ostalo BS.. 

15 godina
offline
Re: Pokrenut je Uplift.hr, putem kojeg mali poduze

-bravarski + nakon tog samo treba pronaći bravu-sef s dovoljno novca, otvoriti.. kako to već u filmovima ide.

-brzi tečaj pekača palačinki? .. ide u sezoni ko ludo itd.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
3 godine
odjavljen
offline
Re: Pokrenut je Uplift.hr, putem kojeg mali poduze
ihush kaže...

-bravarski + nakon tog samo treba pronaći bravu-sef s dovoljno novca, otvoriti.. kako to već u filmovima ide.

-brzi tečaj pekača palačinki? .. ide u sezoni ko ludo itd.

 Palačinke sa ribom i cokoladom?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice