Pokrenut HT-ov nacionalni program digitalne edukac

poruka: 4
|
čitano: 2.159
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pokrenut HT-ov nacionalni program digitalne edukac".
15 godina
online
Pokrenut HT-ov nacionalni program digitalne edukac

Baš plemenito od njih, a tko će drugi ih educirat neg najveći šaner na ISP tržištu čiji agenti uvaljuju nepotrebne usluge nepismenim starcima

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 8:23 (Ges).
 
1 2 hvala 0
8 godina
offline
Pokrenut HT-ov nacionalni program digitalne edukac

Hvalevrijedna akcija, naučit stare ljude da stisnu 2 gumba nije preteško, a dobrobit komunikacije je izvrsna. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pokrenut HT-ov nacionalni program digitalne edukac

ipak to ovisi o motivaciji. moj stari (za koji dan 97) odmah se naučil na daljinski od televizora ali telefon (bežični, najjednostavniji) neće da ga jebeš. ne zanima ga i badava sva "edukacija" kad namjerno odmah zaboravi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pokrenut HT-ov nacionalni program digitalne ed
Ajar kaže...

ipak to ovisi o motivaciji. moj stari (za koji dan 97) odmah se naučil na daljinski od televizora ali telefon (bežični, najjednostavniji) neće da ga jebeš. ne zanima ga i badava sva "edukacija" kad namjerno odmah zaboravi. 

Još je i dobar.

Ja tasta već mjesec dana učim kak izaći iz media playera na telki (home pa enter, smart tv je), ali evo već prešao brojač prek peteroznamenkastih brojki pokušaja i još uvijek mu ne polazi od ruke...

A na mobitel se zna javit, čak i lampicu za svjetlo upalit, pa ti sad nekaj reci (čak zna i pogledati koliko je sati na mobitelu).

 

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice