SAD pokreću novu radnu skupinu za istraživanje NLO

poruka: 17
|
čitano: 3.735
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SAD pokreću novu radnu skupinu za istraživanje NLO".
13 godina
offline
SAD pokreću novu radnu skupinu za istraživanje NLO

Ovi su bolji od naših, osnovali su agenciju za sinhronizaciju agencija . :)

 
7 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: SAD pokreću novu radnu skupinu za istraživanje

Takve skupine nikada i nisu prestale postojati.. Ali kakve uspjehe su ostvarile do sada također je - misterij..

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.11.2021 11:36 (W2000).
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
SAD pokreću novu radnu skupinu za istraživanje NLO

Thunderfoot ima cijeli serijal o tome kako NASA i Pentagon izbacuju snimke koje nemaju veze sa NLO-om.

 

scientia est potentia
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: SAD pokreću novu radnu skupinu za istraživanje
Zanimljivo da nikada ali stvarno NIKADA nije snimljen neki nlo nekom normalnom kamerom/fotoaratom.

Slike i videa su uvijek mutni, zamagljeni, drmaju se.... nikada niti jedan normalan snimak
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: SAD pokreću novu radnu skupinu za istraživanje
dankodr kaže...
Zanimljivo da nikada ali stvarno NIKADA nije snimljen neki nlo nekom normalnom kamerom/fotoaratom.

Slike i videa su uvijek mutni, zamagljeni, drmaju se.... nikada niti jedan normalan snimak

 Pa sta nismo vidli u serijama da kada se priblizi elektronski uredjaji crknu ,osim radia on jedino pocne blesirat....

To Each His Own.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.11.2021 15:03 (lmutak).
13 godina
offline
Re: SAD pokreću novu radnu skupinu za istraživanje
dankodr kaže...
Zanimljivo da nikada ali stvarno NIKADA nije snimljen neki nlo nekom normalnom kamerom/fotoaratom.

Slike i videa su uvijek mutni, zamagljeni, drmaju se.... nikada niti jedan normalan snimak

 Imaš mobitel i par minuta da snimiš meteorit ili sunce koje još naglo mijenja smjer i brzinu, kakva će snimka ispasti?

15 godina
neaktivan
offline
Re: SAD pokreću novu radnu skupinu za istraživanje
dankodr kaže...
Zanimljivo da nikada ali stvarno NIKADA nije snimljen neki nlo nekom normalnom kamerom/fotoaratom.

Slike i videa su uvijek mutni, zamagljeni, drmaju se.... nikada niti jedan normalan snimak

 Znam lično 3 grupe svjedoka koji su vidjeli NLO,a  da ga nisu uopšte ni snimili, ali desilo se u periodu prije ove raširenosti kamera. Ne mislim na nešto slično kometama i asteroidima, nego daleko ozbiljnije. I više osoba vidi isti događaj i svjedoče o tome. Većinom nema vremena da se snimi, ali u vezi današnje situacije, sa razvojem tehnologije se razvija i mogućnost lažiranja.
A ja sam lično imao 2 viđenja NLO-a, međutim, kad jedna osoba to kaže, to ništa ne znači jer možda i laže. U prvom slučaju sam gledao noćno nebo i vidio sam svjetlo za koje sam pomislio da je neki vrlo visok avion, ali počelo se kretati praveći oštre uglove što je za avion nemoguće. Ali šta je? Neidentificirano. (bilo je to prije pojave dronova)
Evo npr. jedan od tih što je viđen grupno (2 osobe) je svjetleća kugla koja leti i lebdi.

Ali kome je to previše, on jednostavno blokira svoj um i negira. I neka mu. Vojska sebi ne može dozvoliti taj luksuz da gleda na drugu stranu kada se pojavi NLO, inače bi bila neozbiljna. Kako nema snimki, ako ima, zašto su mutne, ako su oštre, zašto nije bolje zumirano, zašto na kraju nije vanzemaljac uhvaćen, seciran i komadi poslani u koverti svakom građaninu na kućnu adresu. Na kraju, nebitno, svaki dan imamo svoje obaveze i potrebe, a svijet ide dalje bez obzira šta mi vjerovali ili ne.
Najbolji argument da vanzemaljci ne postoje je ovaj: "Da vanzemaljci postoje, onda bi oni (---ubaciti bilo koju logičku konstrukciju, koja je nama logična, a vanzemaljcu možda i nije---), pa ipak oni to ne čine." Ova rečenica je pametnom dosta, a svi su ljudi pametni, bar misle da jesu. To je dovoljno za 99,9% ljudi. Ne trebaju svi da se zamaraju s tim. Najbolje kao u filmu "Ljudi u crnom" izbrisati "ovcama" pamćenje da ne paničare, da dalje idu na posao i obavljaju svoje obaveze. Znači, postoji tim koji se time bavi, a ako će ostali početi da paničare na realnost oko sebe, onda bolje da ne znaju realnost nego se drže svog kruga poznatih i "prijateljskih" pojmova. Samo što ljudi imaju ugrađen taj mehanizam u vlastiti um da ih drži u određenom shvatanju realnosti. Čak i ako ih nešto pomjeri iz toga, to traje kratko i vraća se um polako u prvobitno stanje. To je na svoj način obrađeno u knjigama Kastanede pod pojmom "pomjeranje skupne tačke" čime se mijenja percepcija (npr. u knjizi "Moć tišine"). I tu je bitna poenta, mi ne poznajemo čak ni svoj um. Idemo kroz život s umom koji je nepoznat, van kontrole, bauljamo s njim i donosimo zaključke s takvim bolesnim umom.

15 godina
offline
Re: SAD pokreću novu radnu skupinu za istraživanje
Ovo je agencija za zataškavanje UFO-a? :D
Nikad nisam imao prilike susrest NLO niti išta slično, ali mi je skoro pa nevjerojatno vjerovati da smo sami u svemiru, galaksijama, da smo jedni jedini i najnapredniji… kad bi mi netko to mogao 100% potvrditi, baš bi se loše osjećao…
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: SAD pokreću novu radnu skupinu za istraživanje
Blade18 kaže...
Nikad nisam imao prilike susrest NLO niti išta slično, ali mi je skoro pa nevjerojatno vjerovati da smo sami u svemiru, galaksijama, da smo jedni jedini i najnapredniji… kad bi mi netko to mogao 100% potvrditi, baš bi se loše osjećao…

Ja bih se loše osjećao da netko potvrdi da zapravo postoje inteligentna vanzemaljska bića.

Tj., ne bih, samo da ne dođu kod nas i to je to.

Jer točno znam kaj bi bilo - odma bi ih naša vlada ugostila, dali bi im članske iskaznice malih zelenih (ili sivih) HDZ-a, i parazitirali bi na našem proračunu, sisali i zadnju kunu za "farbanje tunela" i slične stvari - takvi nam ne trebaju, imamo ih i previše.

Samo pogledaj kolke prste imaju, taman za članstvo u našoj najpopularnijoj stranci...

   

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2021 6:53 (fer-de-lance).
3 godine
odjavljen
offline
Re: SAD pokreću novu radnu skupinu za istraživanje
fer-de-lance kaže...
Blade18 kaže...
Nikad nisam imao prilike susrest NLO niti išta slično, ali mi je skoro pa nevjerojatno vjerovati da smo sami u svemiru, galaksijama, da smo jedni jedini i najnapredniji… kad bi mi netko to mogao 100% potvrditi, baš bi se loše osjećao…

Ja bih se loše osjećao da netko potvrdi da zapravo postoje inteligentna vanzemaljska bića.

Tj., ne bih, samo da ne dođu kod nas i to je to.

Jer točno znam kaj bi bilo - odma bi ih naša vlada ugostila, dali bi im članske iskaznice malih zelenih (ili sivih) HDZ-a, i parazitirali bi na našem proračunu, sisali i zadnju kunu za "farbanje tunela" i slične stvari - takvi nam ne trebaju, imamo ih i previše.

Samo pogledaj kolke prste imaju, taman za članstvo u našoj najpopularnijoj stranci...

   

 Oni su medju nama. Moze to biti bilo ko, cak i lik iz lokalne pekare sa super burekom.

7 godina
offline
Re: SAD pokreću novu radnu skupinu za istraživanje

Središnjica ne diskriminira, pa makar sivko/"zelenko" bio obični pekar !!!

 

P.S. primjeti: pekara - isto dugi prsti dobro dođu za mijesit tijesto za kru.

2+2=

Oni su svuda oko nas...

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2021 9:13 (fer-de-lance).
15 godina
offline
Re: SAD pokreću novu radnu skupinu za istraživanje
dankodr kaže...
Zanimljivo da nikada ali stvarno NIKADA nije snimljen neki nlo nekom normalnom kamerom/fotoaratom.

Slike i videa su uvijek mutni, zamagljeni, drmaju se.... nikada niti jedan normalan snimak

Jest jedan lik snimio krzo prozor svog aviona.

12 godina poslije uzeo je isti let u isto vrijeme istog dana i istog sata. Ispostavilo se da je bila neka refleksija na prozoru od sunca. 12 vražijih godina a sve isto. Toga se sjećam jer je bila emisija na NAT GEO.

Tako da, vanzemaljaci ne postoje i to je to.

14 godina
offline
Re: SAD pokreću novu radnu skupinu za istraživanje
Envy kaže...
dankodr kaže...
Zanimljivo da nikada ali stvarno NIKADA nije snimljen neki nlo nekom normalnom kamerom/fotoaratom.

Slike i videa su uvijek mutni, zamagljeni, drmaju se.... nikada niti jedan normalan snimak

Jest jedan lik snimio krzo prozor svog aviona.

12 godina poslije uzeo je isti let u isto vrijeme istog dana i istog sata. Ispostavilo se da je bila neka refleksija na prozoru od sunca. 12 vražijih godina a sve isto. Toga se sjećam jer je bila emisija na NAT GEO.

Tako da, vanzemaljaci ne postoje i to je to.

 Postoje ali vjerojatno nam ne lete oko glava sa svjetlećim tanjurima.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
15 godina
offline
Re: SAD pokreću novu radnu skupinu za istraživanje
ivan dragi kaže...
Envy kaže...
dankodr kaže...
Zanimljivo da nikada ali stvarno NIKADA nije snimljen neki nlo nekom normalnom kamerom/fotoaratom.

Slike i videa su uvijek mutni, zamagljeni, drmaju se.... nikada niti jedan normalan snimak

Jest jedan lik snimio krzo prozor svog aviona.

12 godina poslije uzeo je isti let u isto vrijeme istog dana i istog sata. Ispostavilo se da je bila neka refleksija na prozoru od sunca. 12 vražijih godina a sve isto. Toga se sjećam jer je bila emisija na NAT GEO.

Tako da, vanzemaljaci ne postoje i to je to.

 Postoje ali vjerojatno nam ne lete oko glava sa svjetlećim tanjurima.

Ti se uvjeravaj da postoje. Za mene ne postoje. Daj si mašti oduška. 

14 godina
offline
SAD pokreću novu radnu skupinu za istraživanje NLO

A valjda će konačno zbog sve boljih kamera na smartfonima bit nečeg konkretnog u idućih 5-10 godina. Tisuće iskustava, individualnih (od mortus pijane seljačine do astronauta i vojnih pilota) i grupnih (od malog društva do cijelih gradova), širom svijeta.

 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
SAD pokreću novu radnu skupinu za istraživanje NLO

imaju francuzi nešto za njih: 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: SAD pokreću novu radnu skupinu za istraživanje
Envy kaže...
ivan dragi kaže...
Envy kaže...
dankodr kaže...
Zanimljivo da nikada ali stvarno NIKADA nije snimljen neki nlo nekom normalnom kamerom/fotoaratom.

Slike i videa su uvijek mutni, zamagljeni, drmaju se.... nikada niti jedan normalan snimak

Jest jedan lik snimio krzo prozor svog aviona.

12 godina poslije uzeo je isti let u isto vrijeme istog dana i istog sata. Ispostavilo se da je bila neka refleksija na prozoru od sunca. 12 vražijih godina a sve isto. Toga se sjećam jer je bila emisija na NAT GEO.

Tako da, vanzemaljaci ne postoje i to je to.

 Postoje ali vjerojatno nam ne lete oko glava sa svjetlećim tanjurima.

Ti se uvjeravaj da postoje. Za mene ne postoje. Daj si mašti oduška. 

 Ne uvjeravam nikoga u ništa ali necu tvrditi da nema zivota nigdje osim na zemlji. Ne znaci da cemo ih ikad nac, ali toliko je prostora i vremena da sigurno negdje nesto u svmiru zivi.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice