Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kartica

poruka: 26
|
čitano: 6.308
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kartica".
11 godina
protjeran
offline
Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kartica

Koliko ste zurni u objavi vijesti, ne bi me cudilo da je kamion do sad vec i pronadjen :D ovo sam citao prije par dana.

 
10 0 hvala 0
5 godina
offline
Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kartica

E da mi je netko ovo rekao kad sam bio mali... filmovi su bili o kriminalcima koji idu okolo s maskama, pljackaju banke, kradu zlatne poluge i za prevaru falsificiraju slike ko neki barbari

 

Danas vise para od njih imaju

  • lopov sa skoliozom, nedostatkom vitamina D i pristevima, koji radi twitter botove za donaciju BTC-a (send 1 to this addres, I send 2 back)
  • propali student dizajna koji u lijepom odijelu prodaje sarene NFT-e za 100M USD i onda nestane na Karbie
  • lopovi koji napadaju kamion pun... grafickih kartica 

 

 
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kartica

Fast and Furious 10

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kartica

30ak kartica, vjerovatno neki ludi majner povećao dnevni profit 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kartica

Pirati silicijske doline ponovno udaraju.

- Psiho246
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kart

Mal je to neki kamion kad stane samo 30 kartica, vjv je bilo 300tinjak

Not funny dude
16 godina
offline
Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kartica

"krajem prošle godine iz MSI-jeve tvornice u Kini ukradeno GeForce RTX 3090 kartica u vrijednosti od oko 340.000 dolara."

 

-znači 10-ak kartica su ukrali.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kart
rooswelt1991 kaže...

30ak kartica, vjerovatno neki ludi majner povećao dnevni profit 

 

TKScump kaže...

Mal je to neki kamion kad stane samo 30 kartica, vjv je bilo 300tinjak

vas dvojica članovi mense niste

 

 

a ni ovaj gore

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.11.2021 13:03 (Kill Frenzy).
16 godina
offline
Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kartica

Oni su umjereni u krađi, za razliku od....

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kart
Kill Frenzy kaže...
rooswelt1991 kaže...

30ak kartica, vjerovatno neki ludi majner povećao dnevni profit 

 

TKScump kaže...

Mal je to neki kamion kad stane samo 30 kartica, vjv je bilo 300tinjak

vas dvojica članovi mense niste

 

 

a ni ovaj gore

 

Nismo, al se baren znamo zajebavat. Tužno je kad je neko i glup i bez smisla za humor ka ti.

Not funny dude
16 godina
offline
Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kartica

Ak je bilo samo 30-ak kartica nadam se da naftu nisu ostavili...

Truth in engineering.
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kartica

"JE LI I VAŠA KARTICA ISPALA IZ KAMIONA?"

Da bar, ali ja nisam te sreće!

Happy minning, onima kojim jest!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kartica

"svaka ima procijenjenu maloprodajnu vrijednost od 329,99 do 1959,99 američkih dolara". Vrlo precizna procjena, moram primijetiti.

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kartica

Odakle vam da je 30 kartica ?

30 je mišljeno kao serija tako da ako je bio pun kamion bome se neće samo par minera obogatit nego njih puno više, jer ako se ne varam na kamion idu cca 33 palete, a na svaku paletu ako su malo veće kutije ide sigurno 50ak kutija, tako da je na tom kamionu bilo minimalno 1.500 komada, ako ne i više, i prema trenutnim cijenama to su masne pare !

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kart
TKScump kaže...

Mal je to neki kamion kad stane samo 30 kartica, vjv je bilo 300tinjak

 toliko stane smartu (for two) u prtljažnik 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kart
Ili ti je humor u kurcu ili si glup. Trece nema.

Bajdvej nisi se salio. Samo si ispo glup
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
6 godina
offline
Re: Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kart
Prodajem grafe:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kart
nikonja kaže...

Odakle vam da je 30 kartica ?

30 je mišljeno kao serija tako da ako je bio pun kamion bome se neće samo par minera obogatit nego njih puno više, jer ako se ne varam na kamion idu cca 33 palete, a na svaku paletu ako su malo veće kutije ide sigurno 50ak kutija, tako da je na tom kamionu bilo minimalno 1.500 komada, ako ne i više, i prema trenutnim cijenama to su masne pare !

 ovisi koliki je kamion.
'ajmo se malo igrat:

europaleta je 80x120cm
RTX 30x0 kutije su 40x24x9,5cm, ili 40x30x9,5cm što znači maksimalno 88-110 kartica po paleti (preporučena visina punjenja je do 120cm). Moguće da stavljaju 80 ili 100 na paletu.

u mali kontejner (20 stopa) na podnicu stane 11 paleta, u veliki 30, a u šleper stanu najviše 33 palete na podnicu. Pošto jedna kutija ima oko 2,4kg, cijela paleta ima najviše 260kg neto pa ih vjerojatno mogu i slagati jednu na drugu... to je onda 66 paleta u šleperu, oko 18t tereta bruto. Što znači da je u kamionu ako je do vrha bio pun šleper moglo biti 5500-7000 grafa, što je bar 2 milijuna USD.

 

13 godina
online
Re: Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kart
Kill Frenzy kaže...
Ili ti je humor u kurcu ili si glup. Trece nema.

Bajdvej nisi se salio. Samo si ispo glup

 Kill Frenzy 

Pa što napadaš ljude bezveze tema je krađa. Nisu pročitali sa razumjevanjem.

Jel moguće da više nikad  cijene grafičkih neće biti normalne?

Nek idu u 3 P.M. majnanje i druge pizdarije.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.11.2021 16:35 (hummer0).
14 godina
offline
Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kartica

halo Bing, kako brat?

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kartica

Kaže u tekstu da je proizvođač rekao da neće priznati jamstva na ukradene grade. OK, logično, jamstvo ne pokriva krađu grafe ako je ukradena od korisnika. No ako je netko naruči i platio preko weba, dakle online narudžbom kupio i kartično platio grafu, što bi se on sekirao što je netko opelješio grafu u transportu, pa nije njemu ukrao grafu, čovjek grafu nije niti preuzeo. Dakle trgovac koji je preuzeo online narudžbu i zaprimio uplatu je dužan isporučiti grafu, a to što je ukradena je stvar autoprijevoznika koji je prevozio robu, štetu će pokriti ili osiguravajuća kuća ako ima policu u slučaju krađe, ili će platiti sam prijevoznik ako nema. U svakom slučaju kupac grafe mora dobiti grafu, a jedini bad je taj što će vjerojatno morati tko zna koliko čekati da ovi u EVGI naprave i pošalju nove. Jer što jest jest, ne može tu tvornica biti kriva što su na Ameičkoj prometnici opljačkali kamion koji je vozio robu. Tu je najviše kriv prijevoznik. Kada voziš u kamionu robu koja vrijedi stotine tisuća dolara tada napraviš tako da adekvatno osiguraš robu, i osiguravajućom policom, a bogme i sa naoružanom fizičkom zaštitom.

 

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kart
Oce rec ako kupis ukradenu od nekoga na oglasniku da nes ostvarit garanciju ako je registriras na njihovoj stranici. Nije to triba ni govorit....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kartica

naći će lopove ovi iz hep-a a ne policija. tražit će kome se drastično povećala potrošnja struje. 

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kart
E jesu nas kriptovalute usrecile kukala nam majka. Zar je toliko ludilo da se vrsi hajducija nad prijevoznicima grafickih kartica....
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kart
jozef kaže...
nikonja kaže...

Odakle vam da je 30 kartica ?

30 je mišljeno kao serija tako da ako je bio pun kamion bome se neće samo par minera obogatit nego njih puno više, jer ako se ne varam na kamion idu cca 33 palete, a na svaku paletu ako su malo veće kutije ide sigurno 50ak kutija, tako da je na tom kamionu bilo minimalno 1.500 komada, ako ne i više, i prema trenutnim cijenama to su masne pare !

 ovisi koliki je kamion.
'ajmo se malo igrat:

europaleta je 80x120cm
RTX 30x0 kutije su 40x24x9,5cm, ili 40x30x9,5cm što znači maksimalno 88-110 kartica po paleti (preporučena visina punjenja je do 120cm). Moguće da stavljaju 80 ili 100 na paletu.

u mali kontejner (20 stopa) na podnicu stane 11 paleta, u veliki 30, a u šleper stanu najviše 33 palete na podnicu. Pošto jedna kutija ima oko 2,4kg, cijela paleta ima najviše 260kg neto pa ih vjerojatno mogu i slagati jednu na drugu... to je onda 66 paleta u šleperu, oko 18t tereta bruto. Što znači da je u kamionu ako je do vrha bio pun šleper moglo biti 5500-7000 grafa, što je bar 2 milijuna USD.

 

 

 

kažu vrijednost 340k dolara, svih price range grafa . Šta je od 200-400 grafičkih

Not funny dude
11 godina
offline
Re: Pokraden pun kamion EVGA RTX 30 grafičkih kart
Kill Frenzy kaže...
Ili ti je humor u kurcu ili si glup. Trece nema.

Bajdvej nisi se salio. Samo si ispo glup

 

 

Jbg ti si oboje

 

Bajdvej bolje ispast glup nego ispast iz aviona

Not funny dude
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice