Pojedine banke ukinule podršku za Galaxy S10 i Not

poruka: 14
|
čitano: 4.446
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pojedine banke ukinule podršku za Galaxy S10 i Not".
14 godina
offline
Pojedine banke ukinule podršku za Galaxy S10 i Not

E samsunže, nismo baš izvukli lekciju na baterijama a?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pojedine banke ukinule podršku za Galaxy S10 i
Koju to lekciju?
4 godine
protjeran
offline
Pojedine banke ukinule podršku za Galaxy S10 i Not

lekciju boooom eksplozivnu 

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Pojedine banke ukinule podršku za Galaxy S10 i Not

Budalastina. Kao da je otisak prsta jedini nacin zastite a uostalom sta banku briga kako ja stitim svoj racun.... Kao da ce oni odgovarati ako meni neko ukrade pare sa mog mobitela.... 

 
3 2 hvala 0
12 godina
offline
Pojedine banke ukinule podršku za Galaxy S10 i Not

Jedino cudno u cijeloj prici je sto ovaj propust korisnici nisu otkrili i ranije (S10 serija je dostupna vise od 6 mjeseci).

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pojedine banke ukinule podršku za Galaxy S10 i
Posmatrač kaže...

Budalastina. Kao da je otisak prsta jedini nacin zastite a uostalom sta banku briga kako ja stitim svoj racun.... Kao da ce oni odgovarati ako meni neko ukrade pare sa mog mobitela.... 

 Kako ih ne bi bilo briga? Da ti se netko posluži s mobitelom i ukrade novce, ti ne bi zvao banku i tražio pare natrag uz spominjanje obitelji do šestog koljena kakve to jadne zaštite imaju?

Ja rekoh
5 godina
offline
Re: Pojedine banke ukinule podršku za Galaxy S10 i
Feudalac kaže...
Posmatrač kaže...

Budalastina. Kao da je otisak prsta jedini nacin zastite a uostalom sta banku briga kako ja stitim svoj racun.... Kao da ce oni odgovarati ako meni neko ukrade pare sa mog mobitela.... 

 Kako ih ne bi bilo briga? Da ti se netko posluži s mobitelom i ukrade novce, ti ne bi zvao banku i tražio pare natrag uz spominjanje obitelji do šestog koljena kakve to jadne zaštite imaju?

 Zvao ne zvao kakva korist? Kako ces dokazati zloupotrebu za koju su oni krivi? Ako ti neko ukrade mobitel to je za njih legitimna transakcija.....Nece ti oni cuvati mobitel.....

 

Ti trebas razmisljati o zastiti uredjaja na kojem koristis e banking.... Da ga dobijes od njih sa instaliranom aplikacijom onda da oni su krivi ovako si ti kriv....

 

Mozes tuziti samsung ali banku ne.....

15 godina
odjavljen
offline
Pojedine banke ukinule podršku za Galaxy S10 i Not
U krajnjem slučaju, banking aplikacija i dalje mora imati svoju zaštitu, a otisak prsta je opcionalan, može se isključiti i aplikacija može onemogućiti korištenje istog za akcije unutar aplikacije ili upozoriti korisno o riziku ako detektira problematičan uređaj.

Moje internet bankarstvo omogućuje otisak za login, ali za svaku bitniju akciju koja može značiti zlouporabu i dalje traži pin.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Pojedine banke ukinule podršku za Galaxy S10 i Not

Pixel moze otkljucati mobitel putem FaceID-a bez obzira gledao li korisnik u mob ili ne.

Dakle dok spavas - netko ti uzme mob i otkljuca. Ili te ubije i svejedno ti moze otkljucat mob i koristiti

eBanking.

 

Na kraju ispadne da je najpouzdanija metoda skeniranje zjenice sa Lumijama.

Kad umres, ili kad ti netko iskopa oko, zbog gubitka tekucine retina oka vise nije ista,

te nije moguce otkljucati mobitel, dok otisak prsta mozes i ako odrezes covjeku prst,

bar slijedecih nekoliko dana, dovoljno da izmjenis otisak ili ga potpuno uklonis.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pojedine banke ukinule podršku za Galaxy S10 i
Čitatelj kaže...

Pixel moze otkljucati mobitel putem FaceID-a bez obzira gledao li korisnik u mob ili ne.

Dakle dok spavas - netko ti uzme mob i otkljuca. Ili te ubije i svejedno ti moze otkljucat mob i koristiti

eBanking.

 

Na kraju ispadne da je najpouzdanija metoda skeniranje zjenice sa Lumijama.

Kad umres, ili kad ti netko iskopa oko, zbog gubitka tekucine retina oka vise nije ista,

te nije moguce otkljucati mobitel, dok otisak prsta mozes i ako odrezes covjeku prst,

bar slijedecih nekoliko dana, dovoljno da izmjenis otisak ili ga potpuno uklonis.

 

 

 Skeniranje zjenica nisu imale samo lumie..... Koje su proslost i nisu relevantne za temu.. Najsigurniji je pin. Sta ako povrijedis oko? Cekaces da ozdravis? 

7 godina
protjeran
offline
Pojedine banke ukinule podršku za Galaxy S10 i Not

Imas dva oka. A ako nemas niti jedno oko, touch telefon ti vise ni ne treba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pojedine banke ukinule podršku za Galaxy S10 i Not

Pin je najpouzaniji ali najkomfornije je samo prisloniti prst i gotovo. Radi se o omjeru sigurnosti i brzine otljucavanja. Zato stalno traze nove metode.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pojedine banke ukinule podršku za Galaxy S10 i
bnaci kaže...

Pin je najpouzaniji ali najkomfornije je samo prisloniti prst i gotovo. Radi se o omjeru sigurnosti i brzine otljucavanja. Zato stalno traze nove metode.

Osim kartografije šarenice i otiska prsta, smatram da bi recimo žile u prstu bile vrhunski ključ 

U preostalim okolnostima, jednostavno ne vidim drugog načina, čitaj boljeg da bi se moglo otključati mobilni gadget?! 

ATJ Lučko
7 godina
offline
Re: Pojedine banke ukinule podršku za Galaxy S10 i

Problem otiska je taj što je mob pun otisaka i relativno lako se taj otisak skine i pukne na senzor.

Otključavanje i budjenje moba otiskom je vrlo praktično no i lako se zloupotrijebi. Tesko je naći nekaj jako praktično i istodobno jako sigurno.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice