Pojavio se jailbreak za PlayStation 5

poruka: 18
|
čitano: 6.935
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pojavio se jailbreak za PlayStation 5".
5 godina
offline
Pojavio se jailbreak za PlayStation 5

Jedan od načina kako poboljšati prodaju... mada tko je strpljiv ima igara za šaku riže(legal copy)...A i igre više manje sve je to isto...nastavci nastavaka...remaster...očito je kreativna kriza

 

A i ja osjećam da sam ušao u gamer menopauzu... toliko imam igara u pričuvi koje nisam niti jednom pokrenuo(ps4pro)...i igram jednu te istu igru 100 puta iz početka... Borderlands goty 1... jednostavno Borderlands franšiza mi daje tu mentalnu terapiju koja me ispunjava...nakon toga,sve ostale igre su mi tlaka...dok ih igram mislim na Borderlands...jedina igra koja me je tako držala je Fallout New Vegas...Skyrim

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2022 12:29 (HCMAA).
Moj PC  
3 1 hvala 0
8 godina
offline
Pojavio se jailbreak za PlayStation 5

Dakle, vijest je da nema vijesti....

 

Vijest ustvari i nije nova, odavno je probijena zastita na ps5, no, funkcionalan jailbreak (kex exploit + webkit, ili kojim putem se na kraju bude islo) cemo cekati jos dugo, iz xy razloga....

 

Takodjer, ovo nije jailbreak, samo jedna od trenutno aktualnih verzija exploita koja omogucava tocno odredjenu, i samo jednu stvar - instalaciju pkg datoteke. Ne pokretanje, niti ista drugo.

 

Dakle, samo jedan segment price, pa je ovo jailbreak isto koliko je i bregasta osovina motor auta. ;)

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2022 12:37 (Damir22).
Moj PC  
12 0 hvala 3
2 godine
online
Pojavio se jailbreak za PlayStation 5

Za mene probijena zaštita znači; skinuti igru s torrenta mukte, instalirati ju na plejstejšn, te odigrati cijelu igru bez trzanja.  

 

ENDE

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
18 0 hvala 1
Pojavio se jailbreak za PlayStation 5

s obzirom koliko sam muka imao da nelegalnu igru igram na PS3 (što od samog procesa downloada gdje često ih niti nema na torrentima, što do stavljanja na PS3 putem FTP-a, pa onda čudan, čudnovati jailbreak preko nekakve interne web stranice odvratnog izgleda, pa nekih zbunjujućih caka kod otvaranja "modula" za igranje piratskih igara unutar PS3, pa ima još toga...) na kraju sam izgubio živce i samo igrao legalne. Jer to nikada nije "click and play". Evo sad mi doma Switch jailbreakan stoji u ormaru i ne mogu ga pokrenuti, naime kada se ugasi moram ga pokrenuti tako da ga spojim USB-om na PC pa pokrenem ponovno jailbreakanje koji podigne firmware i svašta nešta napravi u konzoli.

 

Žali bože vremena, truda i svega. Ne isplati se. ČEKAJ POPUST I KUPI!

 

 

Nije to više vrijeme da ubaciš CD, instaliraš igru, odeš na "crack" folder u CD-u i kopiraš novi EXE hahah :D Amstel ili kako se već zvao onaj tip dušu je dao za nas siromašnu dječicu tih dana.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2022 12:58 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
10 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pojavio se jailbreak za PlayStation 5
Zaporožac kaže...

Za mene probijena zaštita znači; skinuti igru s torrenta mukte, instalirati ju na plejstejšn, te odigrati cijelu igru bez trzanja.  

 

ENDE

 Tocno to....

 

A od toga smo jos jako daleko..... sto se ps5 tice, barem....

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
2 godine
online
Pojavio se jailbreak za PlayStation 5

Na dvojci je bilo lako jer su probili/nadčipirali konzolu hardverski.

Igara je bilo na tone. 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Pojavio se jailbreak za PlayStation 5

kao da su problema cijene igara,problem je neralna cijena ps5 konzole,sad je ubundleu sa tri igre 1000 eura

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pojavio se jailbreak za PlayStation 5
#blackalbum

Bolje...sad će glavna stvar kod konzola u odnosu na PC postati suvišna... cijena...nema šanse da bi dao 1000€ za konzolu....ako za 1500€ imam PC koji mi omogućuje ugodno igranje na 1080 ili 1440...1440 na 65" Sony TV izgleda prekrasno...A ipak na kraju dana je bitan Gameplay...Hebeš grafiku ako je igrivost...S.R.A.NJ.E

Već sada meni bi bila dovoljna RTX 3060

I onako kapitalizam radi svoje...Kad tad svaka konzola exclusive(ps5) doći će i na PC...s tim da je to opet subjektivno jer mene zaboli ona stvar za Sony exclusive

Evo gledam na bug forum...slaganje kompe...za 9000kn...uz sve ostalo i RTX3060 Ti...tako..da eto mene uskoro među master race

S tim jelte..u doba kad je svaka kuna...euro bitan...PC omogućuje...igranje za mukte...igre u startu jeftinije....popusti su veći i puno prije dođu... igranje s postavkama...s tim da je PC ipak multipraktik

I garancija...ono da nema EU pravila...Sony da 12 mjeseci...kod PC imaš garanciju od 36-120 mjeseci(ovisi o komponenti)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2022 15:24 (HCMAA).
8 godina
offline
Re: Pojavio se jailbreak za PlayStation 5
HCMAA kaže...

Jedan od načina kako poboljšati prodaju...

 Nema smisla nikakvog.

Poanta je prodat konzolu ljudima koji ce kupit igre jer je na njima zarada.

 

Uz to ne stignu ih proizvodit kak se brzo prodaju pa stavljaju u neke glupe pakete da zarade više. Tj. da ti uz konzolu prodaju i igre htio ti to ili ne.

 

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
2 godine
online
Pojavio se jailbreak za PlayStation 5

Problem je taj što mi iz Hrvatske uvijek mislimo da smo jako bitni u svjetskim okvirima.

 

Yebe se Sony-u i ostalim megakompanijama što je nama skupo.

Preko milijardu ljudi živi u državama čija je kupovna moć takva, da im konzola nije skupa, kao ni dati 70€,$,JPY za novu PS5 igru.

▒Ne boj me se dok vičem, svađam se i psujem. Čuvaj me se kada ušutim.™▒
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Pojavio se jailbreak za PlayStation 5

Najžalosnije je što ekipa koja to radi najčešće ima i više nego dovoljno novca da kupuje igre. Ili uvijek ima novca za potrošiti na cigarete i slične krucijalne stvari.

 

Stalno idu neke priče preskupo je za nas, mi smo sirotinja. Bullshit. Sirotinja nema ni za PS5, sve ostalo su prazne priče kojima se opravdava lopovluk.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pojavio se jailbreak za PlayStation 5
HCMAA kaže...

Jedan od načina kako poboljšati prodaju... mada tko je strpljiv ima igara za šaku riže(legal copy)...A i igre više manje sve je to isto...nastavci nastavaka...remaster...očito je kreativna kriza

 

A i ja osjećam da sam ušao u gamer menopauzu... toliko imam igara u pričuvi koje nisam niti jednom pokrenuo(ps4pro)...i igram jednu te istu igru 100 puta iz početka... Borderlands goty 1... jednostavno Borderlands franšiza mi daje tu mentalnu terapiju koja me ispunjava...nakon toga,sve ostale igre su mi tlaka...dok ih igram mislim na Borderlands...jedina igra koja me je tako držala je Fallout New Vegas...Skyrim

 Sony gubi novce na konzoli. 

 

Jedino di zaraduju su igre. Zasto bi htjeli vise konzola a manje prodanih igara?

14 godina
online
Re: Pojavio se jailbreak za PlayStation 5
Mitch kaže...
HCMAA kaže...

Jedan od načina kako poboljšati prodaju... mada tko je strpljiv ima igara za šaku riže(legal copy)...A i igre više manje sve je to isto...nastavci nastavaka...remaster...očito je kreativna kriza

 

A i ja osjećam da sam ušao u gamer menopauzu... toliko imam igara u pričuvi koje nisam niti jednom pokrenuo(ps4pro)...i igram jednu te istu igru 100 puta iz početka... Borderlands goty 1... jednostavno Borderlands franšiza mi daje tu mentalnu terapiju koja me ispunjava...nakon toga,sve ostale igre su mi tlaka...dok ih igram mislim na Borderlands...jedina igra koja me je tako držala je Fallout New Vegas...Skyrim

 Sony gubi novce na konzoli. 

 

Jedino di zaraduju su igre. Zasto bi htjeli vise konzola a manje prodanih igara?

 Samo u pocetku obicno gube na konzoli. A zele prodaju i konzola i igara vise...

2 godine
online
Re: Pojavio se jailbreak za PlayStation 5
Mitch kaže...
 Sony gubi novce na konzoli. 

Tako je.

Baš su altruisti. 

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
13 godina
offline
Pojavio se jailbreak za PlayStation 5

Pa nek dignu cijenu još 50€ i gotovo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Pojavio se jailbreak za PlayStation 5
Zaporožac kaže...
Mitch kaže...
 Sony gubi novce na konzoli. 

Tako je.

Baš su altruisti. 

 Nije rijetkost nesto prodavati sa gubitkom. Altruizam sa tim rijetko ima ikakve veze.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2022 11:57 (konjRR).
13 godina
offline
Re: Pojavio se jailbreak za PlayStation 5
Sarkazam...
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
offline
Re: Pojavio se jailbreak za PlayStation 5
Sony je potvrdio da će neke PlayStation igre lansirati na PC istovremeno kad i na konzolama...Ostale budu Max 12 mjeseci exclusive


mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice